Валерій Бадко

«Потрібно впевнено йти до своєї цілі»

Цілеспрямованість та порядність — його головні козирі у роботі. Щирість серця, чистота душі, здоров’я розуму та тіла — все це поєдналося в одній людині. Він впевнено та стрімко досягає своїх цілей та знає, в чому полягає секрет успіху. Співвласник будівельної компанії «Простір» Валерій Бадко  ділиться найсокровеннішим на сторінках журналу позитиву.

 

Досьє:

У бізнесі головне — знання та фінанси.

Життєве кредо: головне не стан, в якому ти перебуваєш, а напрям, в якому рухаєшся.

У дитинстві мріяв стати спортсменом.

Фах: фізкультурний факультет.

Знак зодіаку: Cкорпіон.

Колір: темно–синій.

Страва: вівсяна каша та ягоди.

Напій: чай з імбиром.

Авто: «Mercedes».

Парфуми: «L'occitane».

Косметика: «Darphin».

Фільм: «Гладіатор».

Актор: Олег Янковський.

Книга: Джек Лондон «Любов до життя».

Країна: Швейцарія.

Гумор: «в яблучко».

Позитив — це коли мій будильник наведений на 6:30, а я прокидаюся о 6:00 год.

 

People UA: Що потрібно для того, щоб іти вперед?

Валерій Бадко: Не оглядатися назад.

People UA: Розкрийте поняття «ціль».

Валерій Бадко: Ціль — це двигун  для старту дії. Для мене ціль – це можливість насолоджуватися шляхом і результатом досягнутого.

People UA: На що ви готові заради досягнення цілі?

Валерій Бадко: Якщо напрямок обрано правильно, я отримую позитивний результат. Заради досягнення цілі я готовий нічого не змінювати, адже без зайвих зусиль впевнено прямую до своєї мети. Перемога залежить від знань, а  професіоналізм залежить від отриманого досвіду. Потрібно впевнено рухатись до своєї цілі. Важливо не йти по головах, адже варто пам’ятати, що життя — бумеранг.

People UA: Розкажіть про свій професійний шлях.

Валерій Бадко: Мій професійний шлях розпочався із роботи за фахом. Я працював вчителем фізкультури у Калуській школі (Росія), за мною були закріплені учні 1–10 класів. Дуже прикро, що діти, які не хотіли займатися спортом, не могли зрозуміти, що для них це корисно. Водночас приємно було спостерігати за учнями, які прагнули тренуватися і досягали позитивних результатів. Саме тоді я зрозумів, що бажання залежить від виховання. Доводилося не просто викладати уроки фізкультури, а насамперед виховувати бажання працювати над своїм тілом та полюбити спорт. Потім став співвласником «СМП» («Сеїдм'ясопродукт»), і я використав цей шанс. Згодом відійшов від цього виду бізнесу та став співвласником заводу «Інтер Кабель» у Києві. Минув час і разом з ним змінилася сфера діяльності. Сьогоднішній день подарував мені можливість займатися будівництвом. Будівельна компанія «Простір» побудувала кабельний завод (м. Київ), завод «Nestle» (с.  Смолигів), торговий комплекс «Варшавський» (м. Луцьк), одинадцятиповерхівку на вулиці Дубнівській (м. Луцьк), кільканадцять котеджів. Наша компанія розробляє архітектурні проекти, будує та продає споруди, одним словом, втілює мрії людей.

People UA: На якого споживача розраховані послуги будівельної компанії «Простір»?

Валерій Бадко: Фірма може виконувати замовлення будь–якої складності по загально будівельним роботам. Проте в зв’язку із кризовим часом, восновному займаємося будівництвом котеджів. Приміський котедж, де панує гармонія та створені усі комунікативні умови, дозволяє відчути людині справжній смак життя. Сьогодні наша компанія займається в основному котеджним будівництвом. Тому фінансовий рівень нашого замовника середній та вищий середнього.

People UA: Охарактеризуйте свою команду.

Валерій Бадко: Зі мною працюють професійні, чесні, порядні люди.

People UA: Дивлюся на вас і згадую прислів’я «в здоровому тілі — здоровий дух». Продовжіть думку: здоров’я потребує…

Валерій Бадко: Розуміння, що його потрібно підтримувати щодня.

People UA: Що робите для того, аби досягати позитивних результатів у бізнесі?

Валерій Бадко: Молюся Богу, черпаю нові знання та займаюся спортом по 3 години щодня. Я вважаю, щоб досягнути позитивних результатів, потрібно виховувати пріоритети, боротися із спокусою, обережно ставитися до людей.

People UA: Валерій Юрійович, відкрийте свій секрет успіху?

Валерій Бадко: Я не вірю у фортуну. Я вірю в знання та професіоналізм. Напевно, секрет мого успіху полягає в силі духу. Бажаю сильним людям діяти, поки не пізно.

People UA: Що надихає вас виховувати в собі дух бізнесмена? Хто стимулює до плідної праці?

Валерій Бадко: Здорова сутність людини. Я маю на увазі, що фізично та духовно здорова  людина прагне до останнього подиху працювати, і це природно. Взагалі хочу вам сказати, що все розпочинається з бажання. Стимулом для мене є моя донька Поліна. Хочу бути прикладом для своєї дитини, закласти їй правильні сімейні цінності, виховати та зміцнити духовність, дати гарну освіту і взагалі забезпечити майбутнє.

People UA/Валерій Бадко: Ідеальний дім — це мій дім.

People UA/Валерій Бадко: Справжній смак життя –— це гармонія з роботою, сім’єю, собою та навколишнім світом.

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк

Фотограф: Юрій Косюк

Опублыковано "People UA" № 2(12) червень-липень 2011 р.