Вероніка Фоменко

«Основне правило – не дати зломити себе ні людям, ні обставинам»

 

«Що б ти не дав жінці, вона віддасть тобі більше. Ти подаруєш їй сім’ю, вона тобі – малюка, ти подаруєш будинок, вона – затишок в ньому... Ти подаруєш свою посмішку, вона – своє серце... Жінка все примножує і збільшує, тому, роблячи їй погано, будь готовий до більшого!»– ці слова асоціюються з справжньою жінкою. Такою є героїня ексклюзивного VIP-інтерв’ю для журналу позитиву – приватний нотаріус Луцького районного нотаріального округу Вероніка Фоменко.

 

ДОСЬЄ:

 

Персона: Фоменко Вероніка Іванівна

 

Посада: приватний нотаріус Луцького районного нотаріального округу

 

Знак зодіаку: Стрілець (18 грудня)

 

Життєве кредо: Усі мрії здійснюються.

 

В дитинстві мріяла стати акторкою та юристом.

 

Важлива подія в житті: народження дітей.

 

Бізнес для неї – це один із способів реалізації мрій.

 

Історичне місце: древнє місто Мира (Демре) в Турції, місце, де помер і був похований святий Миколай.

 

Класний фестиваль: «Поліське літо з фольклором».

 

Незабутній концерт: Валерія Меладзе.

 

Феєричне шоу: шоу феєрверків.

 

Улюблений фільм: «Будинок біля озера».

 

Книга: «Символи» Дена Брауна, «Метелик» Бернара Вербера.

 

Авто: «Bugatti»

 

Види спорту: теніс, тхеквондо, біг, дайвінг.

 

Вид відпочинку: активний, читання книг, подорожі.

 

Страва: страви з баранини.

 

Напій: кава, фреш, коктейль «Сльози змії».

 

Квіти: орхідеї.

 

Ідеальний дім – це дім, сповнений любові, радості, посмішок дітей, це місце, куди кожного разу хочеться повертатися. Цей дім повинен бути центром, але не обмеженням світу жінки.

 

Справжній смак життя – це гармонія у всіх його сферах. Потрібно жити сьогодні так, щобтвоє минуле заздрило твоєму майбутньому.

 

Влада – це одне з найскладніших випробувань для людини.

 

 

People UA: Відомо, що Ви здобули дві вищі освіти. Одна з них – філолог англійської і німецької мови та літератури, друга – юридична. Чи знадобився Вам перший диплом?

 

Вероніка Фоменко: Ви знаєте, я обожнюю подорожувати, хоча не завжди є можливість, але коли з’являється така нагода, знання мов стають в пригоді.

 

People UA: Ви працювали юристом департаменту інвестицій СП «Континіум», а згодом стали завідувачем Державної нотаріальної контори. Чим була викликана зміна місця роботи?

 

Вероніка Фоменко: Я почала займатися вивченням нотаріальної практики, це займало багато часу та сил, а продовжувати абияк паралельно працювати в СП «Континіум» – не в моєму характері. Довелося прийняти рішення. Оскільки моя мрія – нотаріат, вибір є очевидним.

 

People UA: Ви спробували себе у державній і приватній нотаріальні діяльності. Які між нимивідмінності?

 

Вероніка Фоменко: В приватній нотаріальній діяльності, на мою думку, більше відповідальності. Це можна порівняти, ніби ти живеш в сім’ї, коли тобою опікуються батьки (державна нотаріальна практика), а потім входиш у доросле життя і повинен самостійно відповідати за себе і свої вчинки (приватна нотаріальна практика).

 

People UA: Чи не важко Вам як жінці очолювати приватне нотаріальне бюро?

 

Вероніка Фоменко: Я люблю працювати, для мене це – спосіб самовираження. Я люблю бути потрібною не тільки своїй сім’ї, а й людям, які звертаються по допомогу. Звичайно, інколи бува важко, алеколи ти любиш те, що робиш – це приємна втома.

 

People UA: Як Ви можете охарактеризувати імідж своєї приватної контори?

 

Вероніка Фоменко: В моїй роботі головними принципами є надійність, відповідальність та законність. І лише дотримання цих принципів підтверджує імідж моєї нотаріальної контори. Адже на мене люди покладають найцінніше: винагороду за їх працю, своє майно, свої надії та бажання щодо розпорядження ним.

 

People UA: Чи плануєте спробувати реалізувати себе в іншій діяльності?

 

Вероніка Фоменко: Поки що ні, я вже говорила: мені дуже подобається моя професія. А взагалі я – всебічно розвинута особистість та належу до тієї категорії людей, які вміють все гармонійно поєднувати…

 

People UA: З Нового року до нотаріусів перейшли функції БТІ, чи вдається їх виконувати?

 

Вероніка Фоменко: З 1 січня 2013 року на нотаріусів покладено виконання функції державного реєстратора прав на нерухомість. Це означає, що ми можемокористуватися Державним реєстром речових прав на нерухомість і самостійно реєструвати об’єкти угоди. Відповідно, прерогатива бюро технічної інвентаризації перейшласаме до нотаріусів.Миперетворилисяна свого роду «єдине вікно» для операцій із нерухомістю.

 

People UA: Чи позитивно впливають нововведення на швидкість отримання документів?

 

Вероніка Фоменко: Із запровадженням таких новацій клієнти тільки виграли. По-перше, не треба вистоювати довжелезні черги у БТІ. По-друге, немає необхідності шукати потрібних людей, які «допоможуть» швидко зареєструвати нерухомість.

 

People UA: Головне правило нотаріальної діяльності?..

 

Вероніка Фоменко: Надійність, відповідальність, законність та, перш за все, людяність.Як писав Чехов, «бережіть в собі людину».

 

People UA: Щобвиглядатитак чудово, як Ви, скільки часу потрібно приділяти собі?

 

Вероніка Фоменко: Достатньо для того, щоб так чудово виглядати…Я думаю, що зовнішній вигляд – це відображення внутрішнього стану,гармоніядуші та тіла –це і є секрет моєї вроди.І лише тоді, коли жінка кохана і кохає, вона красива…«Колижінкавідчуває себекрасивою,воназдатназмінити світ».

 

People UA: Яка вона – щаслива жінка?

 

Вероніка Фоменко: Щаслива жінка – це я!

 

People UA: Знаємо, щови любляча мама двох синів.Якделегуєте час для сім’ї і для кар’єри?

 

Вероніка Фоменко: У мене два прекрасних сина. Старшогозвати Ігор,йому 10 років, розумний, ерудований, веселий та дуже добрий, займається великим тенісом, вивчає іноземні мови. Меншого звати Давід, йому 1 рік і 4 місяці – пізнає світ, любить «читати книжки», бавитися та дарувати тепло і радість рідним. Діти – це така розрада вмоєму житті, що ви просто не уявляєте,материнські почуття неможливо передатисловами.Я багато працюю, але кожнухвилину вільного часу приділяю дітям. Діти – цезміст життя, і чим більшелюбовівкладаєшв них, тимбільше отримуєш.

 

People UA: Який чоловік потрібен жінці? Ідеальний чоловік – який він?

 

Вероніка Фоменко: Чоловік повинен допомогти жінці бути слабкою,оскільки сильною вона може бути і без нього. Сильна жінка усе може зробити сама, та якщо поруч з нею сильний чоловік, він ніколи не дозволить їй це зробити… Думайте самі…

Дівчина не закохується в ідеал,вонаідеалізуєтого, в когозакохана.Мені подобається в чоловікахпослідовність, відповідальність за свої вчинки. Справжній чоловік, якщо щось обіцяє, робитьабо не обіцяє. Не розумію в чоловіках нарцисизму.

 

People UA: Ви дуже привабливажінка. А скільки разів вам пропонували вийти заміж?

 

Вероніка Фоменко: Достатньо для того,щоб бути одруженою,але не достатньо, щоб вийти заміж…

 

People UA: Тема номеру –«Дрес-код».А яка епатажна і улюблена річ є у гардеробі ВеронікиФоменко?

 

Вероніка Фоменко: «Littleblackdress».

 

People UA: Ваш секрет успішної жінки?..

 

Вероніка Фоменко: Хочу відповісти словами Мухаммеда Алі: «Нічого в цьому житті не дається легко. Щоб досягти своїх цілей, необхідно йти на певні жертви: витрачати свої сили, час, обмежувати себе в чомусь. Іноді бувають моменти, коли хочеться все покинути і відмовитися від мрії. У такі моменти згадайте, як багато ви отримаєте, якщо підете далі, і як багато втратите, якщо зупинитеся. Ціна успіху, як правило, менша, ніж ціна невдачі». Але завжди потрібно пам’ятати: Головне вжиттіце Сім’я! Кар’єра нечекаєтебедома,грошіневитрутьсліз, а слава не обіймeвночі.

 

Спілкувалася: Ірина Мусій

приватний нотаріус Луцького районного нотаріального округуФоменко Вероніка Іванівнам. Луцьк  просп. Відродження, 24, тел.: (0332) 786987, факс: (0332) 281551, моб.:  (050) 6774472

 

Опубліковано "People UA" № 1(23) березень-квітень 2013 р