ВЕСНА... КРАСА ALL YEAR, FOREVER

Зима це чудова пора, але уже просто кортить поніжитися під першими весняними промінчиками сонця. Весна ознаменує якісь зміни, несе радість та тепло. З її приходом ми всі поступово прокидаємось, і, як правило, робимо так звану «весняну ревізію», яка стосується не лише гардеробу, але і розпорядку дня та настрою.

Зміна пори року впливає також і на здоров’я. Організм взагалі чутливо реагує на температурні перепади, тиск, вологість і протяжність світлового дня. Певна річ  це все відображається на нашій шкірі, тому після довгої морозної зими вона потребує неабиякої уваги.

Зима, літо, осінь, весна кожна пора є неповторною та по-своєму особливою. Щоб наша шкіра протягом року була здоровою, сяючою та свіжою,  потрібно мати правильну, чітку схему догляду на цілий календарний рік, з врахуванням індивідуальних особливостей і в залежності від пори року додавати, забирати чи заміняти косметичні процедури та засоби догляду.

Що ж таке ідеальна шкіра в розумінні дипломованого спеціаліста? Це здорова, добре зволожена, без запальних елементів, з рівним оксамитовим тоном, здоровим кольором, без пігментації, з помірним судинним малюнком, без чітко виражених глибоких зморшок, набряків та з чітким контуром овалу обличчя.
Досягти таких результатів, на думку провідних косметологів-естетологів Центру Естетології «SKINCLINIC», можливо, якщо дотримуєшся деяких простих правил:

1. Здоровий спосіб життя. Правильне харчування та активний відпочинок творять справжні дива. До речі, слід не забувати про сон, який в ідеалі повинен бути не менший 8 годин.

2. Правильний догляд за шкірою, який включає в себе очищення, зволоження, відновлення шкіри. Обов’язкова підготовка шкіри до сну. Особливо це стосується модниць, котрі полюбляють насичені макіяжі. Часто буває просто лінь змивати makeup, але це повинно бути на автоматі, так як і почистити зуби. Адже протягом ночі шкіра відновлюється та має здатність поглинати на 50%-60% більше корисних компонентів (вітамінів, мінералів, амінокислот). Схема класична та знайома кожному: очищення лосьйон чи тонік сиворотказволожуючий крем чи маска на ніч крем для шкіри навколо очей. Зранку достатньо вмитись, як варіант мінеральною водою, і нанести крем, відповідно до типу шкіри та пори року: поживний чи з SPF фактором. Також потрібно пам’ятати про особливі й не менш важливі ділянки шию, декольте, руки.


3. Постійна турбота про шкіру. І головне:  відвідуйте косметолога регулярно!

І найважливіше це Внутрішня Гармонія та Любов до Самих Себе!
        Нехай теплі промені весняного сонця наповнять оптимізмом, принесуть надію та добро!
        Зустрічаймо кожен день із вдячністю, посмішкою, передчуттям радості, впевненістю та душевним спокоєм!
        Зі святом весни!

    SKINCLINIC                        SKINCLINIC
    Центр Естетології               CenterAesthetic
    Грушевського 1Б                 3817 S TylerSt
    
skinclinic.in.ua                      skinclinic.in.ua

    0986665577                         +1(253)330-7233
    0956403303