Відомий майстер перманенту надає безкоштовні послуги жінкам, яким потрібна допомога

Жінки – найпрекрасніші створіння на землі! Але саме жінки уражені найнебезпечнішим та підступним онкологічним захворюванням молочних залоз, яке є найбільш розповсюдженим видом раку. В Україні рак молочної залози теж лідирує серед жіночих онкологічних хвороб. За даними Інституту раку, кожна 7-8 жінка має проблеми з молочними залозами. Традиційним хірургичним лікуванням є мастектомія (видалення усієї тканини молочної залози та комплекса сосок-ареола). На сьогоднішній день операційні втручання необхідні, щоб запобігти рецидиву хвороби.

Як відомо, шрами прикрашають виключно чоловіків. На жіночому тілі їх сліди зовсім небажані. Тим більше на такій делікатній ділянці, як жіночі груди. Але велика кількість жінок зіштовхуються з проблемою наявності рубців, які залишаються після хірургічного лікування пухлин молочної залози або естетичної маммопластики! У всіх цих випадках на допомогу жінкам приходить затребувана на сьогоднішній день процедура мікропігментування – корекції ареоли грудей.

Перманентний макіяж дозволяє ефективно замаскувати отримані на грудях шрами. Ця процедура проходить абсолютно безболісно та комфортно. Результатом процедури на делікатній ділянці є перекриття шрамів на ареолі, рівномірне профарбування сосків, надання ареолам симетричності.

Оперативне лікування захворювань грудей, в тому числі мастектомія (видалення молочних залоз), призводить до того, що груди з предмета жіночої гордості перетворюються в джерело психологічних комплексів та відчуття неповноцінності. Після подібних маніпуляцій на шкірі залишаються шрами і рубці, і зона ареоли і соска втрачає колишню привабливість.

Перманентний макіяж – один з найдієвіших методів відновлення сосків після мастектомії. За допомогою спеціально підібраних пігментів майстер візуально реконструює сосок і ареолу, роблячи їх максимально природними. За рахунок переходу кольору і тіней сосок виглядає об'ємним.

Корекція зони соска може знадобитися і в таких випадках, як:

- наявність шрамів та інших дефектів після травм або маммопластики;

- асиметричність сосків або контуру ареол;

- нерівномірний або дуже блідий відтінок ареол;

- прояви хвороби вітіліго на грудях.

У всіх цих ситуаціях татуаж-реконструкція відтворить природний вигляд проблемної зони і поверне колишню впевненість у собі.

Якщо з моменту операційного втручання, виконаного на ваших грудях, пройшов як мінімум рік – Ви можете з метою корекції ареоли грудей звернутись до майстра перманентного макіяжу Марини Попович, яка є офіційним тренером академії світового рівня AcademyS by Sviatoslav Otchenash. Консультації та послуги для жінок, які пережили онкологічні захворювання грудей, безкоштовні. Просто відправте повідомлення на пошту @freedomartmar@gmail.com або звертайтесь за номером телефону +380673326490.

Бути жінкою – це прекрасний дар!