Володимир Рудюк

«В будь-якій сфері вирішують усе професіонали»

 

Заслужений тренер України, майстер спорту з легкої атлетики, Чемпіон України з легкої атлетики Рудюк Володимир Петрович підготував трьох майстри спорту міжнародного класу, двої призерів Кубку та Чемпіонату Європи і десятки чемпіонів і призерів всеукраїнських, молодіжних, юнацьких ігор, міжнародних замгань. Спартакіад та чемпіонатів України. Як президент спортивного клубу «Мілленіум» провів до п'ятидесяти всеукраїнських тенісних турнірів серед дітей та аматорських серез дорослих з запрошенням зарубіжних тенісистів. А як власник приватного підприємства «СпортЕлітБуд» побудував більше півсотні спортивних об’єктів на Волині та далеко за межами, включаючи відкриті тенісні комплекси «Мілленіум», «Драйв», «Олімпія», «Адреналін» в місті Луцьку,спортивний комплекс Київського університету права НАН України та багато інших.

 

ДОСЬЄ:

 

Справжній смак життя – коли ти відчуваєш свою значимість, коли ти працюєш і твоя праця комусь потрібна.

 

Життєве кредо: «Ідучи вгору – не забувай про ближніх».

 

Подія в спортивному житті: церемонія нагородження на Чемпіонаті Європи з кросу серед поліцейських,де мій вихованець Шафар Віталій став чемпіоном і під гімн України піднялись представники поліції всіх країн Європи.

Історичне місце: нічний Рим, Ватикан, Колізей, римські розкопки – це просто вражаюче, наче потрапив на дві тисячі років назад.

 

Музей: Лувр(Париж, Рим - музей під відкритим небом.

 

Вид спорту: теніс, легка атлетика, футбол.

 

Незабутній концерт: це концерт мого друга Олега Дмитрука гурту Outcry та скрипаля Василя Попадюка з джаз колективом.

 

Класний фестиваль – африканський в м.Дубаї 1998 році.

 

Феєричне  шоу – Ніч у Луцькому замку.

 

Шведський стіл – у м. Рига в 1986 році.

 

Вишукане дійство – у Франції, в м. Менде нічний забіг в еротичних костюмах.

 

Отриманий титул – звання Заслуженого Тренера України.

 

Заклад відпочинку – ресторан "Корона Вітовта".

Книги: Фридриха Незнанського

 

 

PeopleUA: «Життя – це  гра, зіграй її  достойно». Ваші  думки стосовно  цього вислову.

 

Володимир Родюк: Будь-яка гра має свої правила. Треба йти до своєї мети так, щоб не переступати через інших. Не забувати про моральні цінності.

 

PeopleUA: Тема  цього випуску  «Створи своє життя». Пан Володимир, розкажіть як починався шлях до вашого успіху та про методи самореалізації.

 

Володимир Родюк: Я завжди прагнув самореалызуватися. Завжди ставив собі цілі і чітко прямував до них. Зараз, коли берусь тренувати звичайного хлопця і роблю з нього чемпіона - розумію важливість справи. В спорті ж головне – це стимул. А теніс для мене - це те, що є в душі.

 

PeopleUA: Володимир, ви перша людина, яка відкрила тенісний корт «Міленіум». Пригадайте реакцію Лучан на появу цього виду спорту. Та розкажіть про ваші емоції, адже вас можна назвати родоначальником королівського виду спорту у нашому місті.

 

Володимир Родюк: В Луцьку був теніс, щоправда усе було хаотично та неорганізовано. Тому в 2003 році ми з друзями створили перший спортивний клуб, котрий на професійному рівні почав культивувати великий теніс. Запросили тренерів, тому що в будь-якій сфері вирішують усе професіонали. Це дало поштовх до розвитку великого тенісу в м. Луцьк. Сьогодні вже є багато кортів, котрі виросли з «Міленіуму». Ми постійно зацікавлюємо відвідувачів наших кортів – організовуємо різноманітні турніри для дітей та дорослих. Сьогодні цей вид спорту став доступний усім. В котрий можуть грати жінки, чоловіки, діти і саме головне це корисно для здоров’я.

 

PeopleUA: Зрозуміло, ви працюєте для свого задоволення та для здоровя людей. Що можете запропонувати людям, які хочуть стати ближчими до такої величної гри як теніс?

 

Володимир Родюк: Пропоную йти в спортивний магазин щоб придбати там кросівки, далі смiливо крокувати в найближчий тенісний клуб. Там навчать грати в теніс і ви будете почувати себе молодим, здоровим, не говорячи вже про отримане задоволення від самої гри.

 

PeopleUA: Минуло багато часу від початку карєрної сходинки, чим займаєтеся нині? Як розвиваєтеся?

 

Володимир Родюк: Я створив фірму «СпортЕлітБуд» для того, щоб в повній мірі можна було реалізовувати плани по будівництву спортивних комплексів. Наша діяльність вже давно вийшла за межі Волинської області. Сьогодні ми будуємо не лише спортивні комплекси та тенісні корти, але й проекти будь-якої складності.

 

PeopleUA: Звідки виникла ідея запровадити тенісні турніри?

 

Володимир Родюк: Корти прісні, якщо люди там просто тренуються. Треба вкласти в них життя.А життя – це турніри. До нас приїзджають з інших міст, навіть з iнших краън (Білорусії, з Молдовитощо). Люди не лише обмінюються досвідом, а й стають друзями.

 

PeopleUA: Хто, зазвичай, відвідує тенісні корти? Для кого створена ця гра?

 

Володимир Родюк: Це гра для всіх поколінь. Демократична гра. Раніше це була гра для багатих людей, наразі вона стала доступна для кожного.

 

PeopleUA: Чи знайоме вам на смак залежність від королівського виду спорту?

 

Володимир Родюк: В мене товариш грає в теніс. Він своїм азартом настільки мене надихає, що ми 31 грудня ввечері ще грали. Це гра, яка захоплює.

 

PeopleUA: Ви тренер багатьох успішних спортсменів. Розкажіть про свої досягнення як тренер та досягнення учнів.

 

Володимир Родюк: Найбільші досягнення ще попереду. Чемпіон України – не нижче. Сьогодні мій вихованець приїхав з Франції зі змагань по бігу на довгі дистанції, де показав достойний результат – став кращим серед європейців.

 

PeopleUA: Яка перемога найбільш бажана?

 

Володимир Родюк: Бажана перемога не за горами. Маю ціль представити Україну на Олімпійських іграх в Лондоні по марафонському бігу.

 

PeopleUA: Хто дав криток по настанові у дорогу життя для розвитку вашого бізнесу? Кому завдячуєте своїм успіхом?

 

Володимир Родюк: Своїм близьким людям, котрі приймали участь у моєму житті: тренери, вихованці, колектив по роботі. Взагалі мені завжди щастило добрих та порядних людей. Я їм безмежно вдячний.

 

PeopleUA: Що стимулювало Вас до плідної праці?

 

Володимир Родюк: Це близькі люди та особливо – мій син. Я завжди відчував відповідальність за них.

 

PeopleUA: Володимир Петрович, як вам вдалося досягнути такого успіху?

 

Володимир Родюк: Не вважаю, що вже досягнув успіху. Я просто роблю те, що мені подобається. А успіх сам собі прийде, якщо працювати це з любов’ю.

 

PeopleUA: I всетаки, як вдається бути успішним в роботі та бути гарним батьком?

 

Володимир Родюк: Я старався приймати в житті сина важливу роль: брав його на спортивні зібрання. Він навчався у військовому ліцеї в Луцьку. Зараз навчається у Київському національному транспортному університеті. В деякій мірі він, можливо, продовжить мою стежку по будівництву.

 

PeopleUA: Від роботи потрібно відпочивати, аби з новими силами завойовувати світ. Як проводите дозвілля?

 

Володимир Родюк: Я багато працюю. Часто їжджу на змагання зі своїми вихованцями. Тому зміна «декорацій» для мене – це найкращий відпочинок.

 

PeopleUA: Чим можна вас вразити?

 

Володимир Родюк: Мене вражають наполегливі, сильні духом люди, котрі багато чого досягли.

 

Спiлкувалася: Олександра Глазунова.

Фото: Володимир Стельмах

 

Опубліковано "PeopleUA" № 3(13) серпень-вересень 2011 р.