Wedding party

Весілля одне із найбажаніших і найважливіших подій у житті. Так хочеться, щоб все у цей день було ідеально: вбрання, місце проведення, музика. Важливі навіть найменші деталі. Самому не так легко усе організувати ідеально, для цього потрібен час та досвід, тому варто звернутися до тих, хто зможе зробити ваше свято незабутнім.

15 лютого відбулося відкриття нової весільної агенції Олени Товстенюк «Angelo bianco» в арт-кафе «Стоп-кадр». Весільна агенція вже дозволяє поринули в атмосферу весільного свята. Вишукані сукні колекції 2017 року, весільні фотоальбоми, розкішний торт та солодощі, мелодійна музика, яскраве конфеті, азартні танці та навіть зізнання у коханні – усе це було на першому святі, організованому  весільною агенцією «Angelo bianco». Відкриття пройшло просто казково! Справжньою окрасою вечора стали покази весільних суконь від «Angelo bianco» та «OksanaMukha». На цьому Wedding party гості відчували себе немов на епатажних показах весільних та вечірніх суконь Fashion Week. Стільки неймовірно красивих суконь, відомих жінок та моделей дефілювало по подіуму, що відразу з’явилось бажання вийти заміж.Неперевершене відчуття радості перехопило дух, коли з’явилася наречена-янгол у весільні сукні з крилами. Вона не йшла, а пливла по подіуму, насолоджуючись своїм тріумфом. У її руках був той заповітний атрибут весілля –щасливий букет, який за звичаєм повинна спіймати майбутня наречена, яка першою вийде заміж. Серед незаміжніх леді у залі виявилася нова щаслива володарка весільного букету, яка швидше усього невдовзі скористається послугами нової весільної агенції «Angelo bianco».

Взагалі сам бренд «Angelo bianco» існує ще з 2011 року і з початку це був весільний салон, де будь-яка красуня могла підібрати для себе омріяний образ нареченої. Кожна відчує себе по-справжньому особливою, тому що сукні шиють під індивідувальне  замовлення, це виключно ручна робота, яку творять із тканин, що привозять з-за кордону.

Протягом років виникла ідея реорганізуватися у весільну агенцію, тим паче за цей час салон здобув немалу базу партнерів весільної сфери.

Весільна агенція «Angelo bianco» – це новий крок у розвитку весільної індустрії, яка створює весільне свято найвищого рівня для щасливих молодят.

Автор: Анастасія Подзізей. Фотограф: Ольга Шевчук, Олена Бекеша

м.Луцьк, вул. Лесі Українки,52

тел.: 0668383243

www.angelobianco.com.ua 
https://vk.com/id72263609 
https://www.facebook.com/angelobianco.com.ua/?pnref=lhc 

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017