Як підібрати зачіску до Вашого типу обличчя

Перукарські ножиці, матеріал лез японська сталь, класичне заточування 40-50 градусів; професійний фен потужністю не менше 2000 Ват, повітряний потік 128 км/год; оптимальна температура для миття голови 35-45 градусів С; понад 100 видів зачісок, сім типів обличь – але Вам не потрібно цього всього знати, адже салон краси «Ідеал» створив для Вас усе, щоб Ви були неперевершені. Сьогодні власниця цього салону – Світлана Лець розповідає про моделювання зачісок.  

 

Прямокутне обличчя

Що підходить: візуально зменшити таке лице допоможе довгий прямий або напівпрямий чубчик, який доходить до рівня брів. При дуже вузькому довгастому обличчі рекомендується зробити зачіску з кучерями по боках, м’якими локонами. Вуха переважно закривати. Добре виглядають легкі пишні об’ємні зачіски. Підійде не дуже коротка стрижка. Бажано розширити бічні частини зачіски, загнути волосся кінцями всередину. Основною тенденцією повинна бути асиметричність.
Що не підходить: не рекомендуються зачіски, які візуально подовжують обличчя. Неприйнятні стрижки з дуже коротким волоссям, а також довге пряме волосся. Cлід уникати прямих ліній в зачісці (наприклад, прямого проділу), відкритих вух, відкритого чола.
Знаменитості з прямокутним типом особи: Джанет Джексон, Ніки Тйлор, Гвінет Пелтроу, Стефані Сеймур, Крісті Аллей.

Кругле обличчя

Що підходить: необхідно вибирати зачіски, які візуально подовжують обличчя. У зачісці повинні переважати вертикальні лінії. Рекомендуються високі зачіски з прямим або скошеним чубчиком, пряме гладке волосся. Добре буде виглядати чубчик “зубчиками”, особливо якщо волосся на крайніх пасмах буде трохи довшим за інше. Підійдуть зачіски з кучерявого волосся середньої довжини. Вдало буде виглядати гладка з боків зачіска з високою маківкою. Основною тенденцією зачіски повинна бути асиметричність.
Не рекомендується зачісувати волосся назад, вибирати об’ємні, пишні зачіски круглої форми. Не рекомендуються зачіски без чубчика; однак чуб, що закриває весь лоб, теж не підходить. Не рекомендуються  дрібні кучері. Слід уникати горизонтальних ліній. Краще уникати прямого проділу або з боковим проділом.
Знаменитості з круглими типами обличчя - Крістіна Річі, Кейт Уїнслет, Дрю Беррімор, Інгрід Бергман.

Трикутне обличчя

Що підходить: потрібно вибрати таку зачіску, щоб її найширша частина розташовувалася по лінії середини вуха або мочок вух. Краще віддати перевагу довгим чубчикам (прямим або косим), стрижкам з довжиною волосся, що закриває тільки верхню частину вух. Підійде також середня довжина волосся. Слід начісувати волосся у верхній частині зачіски до обличчя (закриваючи широкий лоб і вилиці).
Не рекомендується гладко зачісувати волосся з боків. Слід також уникати коротких чубчиків. Не підходить коротка стрижка з високою маківкою.
Знаменитості з трикутним типом особи - Наомі Кемпбелл, Лінда Євангеліста, Мішель Пфайфер, Клаудіа Шиффер.

Трапецієвидне обличчя

Що підходить: Основою повинна бути “шапка”, яка покриває верхню частину голови і закінчується на рівні середини вух. Щоб приховати нижню частину обличчя і зменшити щоки, можна виконати “шапку” з верхніх пасом, а нижні залишити до рівня плечей. Якщо у вас тонке волосся  можна зробити хімічну завивку, де довжина волосся буде трохи довше, ніж мочки вух. Підійдуть також “голені” стрижки та укорочені стрижки, ввібрані всередину, або стрижки, засновані на класичному каре. Головне – це створення пишноти навколо верхньої та середньої частин обличчя.
Не рекомендується : дуже коротке волосся, не слід відкривати боки. Слід уникати прямого проділу, відкритих вух і лоба.
Знаменитості з трапецієвидним типои обличчя: Торі Спелінг (обличчя поєднує риси трапецієвидного та видовженого), Мінні Драйвер, Яна Чурікова, Наталя Годунко, Альона Вінницька, Дарья Суботіна.

Квадратне обличчя

Що підходить: найкраще підібрати асиметричну зачіску. Підійдуть трохи асиметричні чубчик, косий проділ, який повинен проходити не збоку голови, а трохи осторонь від вертикальної лінії, що ділить голову навпіл. Вуха в таких випадках зазвичай відкривають, а бічні і потиличні зони волосся начісують.
Що не підходить: небажані довгі густі чубчики, симетричні зачіски і зачесане назад волосся. Не підходять пряме гладке волосся, прямий проділ.
Знаменитості з квадратним типом обличчя: Крістін Скотт Томас, Сандра Баллок, Демі Мур, Холлі Мері Комбс.

Овальне обличчя

Що підходить: пасують практично будь-які зачіски різноманітних форм, у тому числі асиметричні. Володарі такого типу обличчя можуть часто міняти зачіску.
Що не підходить Звичайно, вибір для них все ж обмежений іншими особливостями їх волосся та обличчя, однак сама форма дає їм широкий простір для експериментів.
Знаменитості з овальним типом обличчя - Дженніфер Еністон, Сінді Кроуфорд, Шерон Стоун і Джулія Робертс.

Ромбоподібне обличчя

Необхідно, щоб найширша частина зачіски проходила по лінії мочок вух або на 2 см нижче. Щоб підкреслити скули, потрібно виконати високу зачіску з густим чубчиком середньої довжини. При цьому найширша частина зачіски повинна бути на рівні мочок вух, або розташовуватися трохи нижче, але не вище. Для довгого волосся рекомендується закручувати кінці локонів у напрямку до обличчя. Щоб підкреслити форму зачіски, то її широку частину необхідно розташувати на рівні верхньої частини вух. Рекомендується довга коса чубчик, що закриває більшу частину лоба і доходить до лінії брів. Найгустіша частина чубчика розташована трохи вище перенісся. Волосся закривають тільки верхню частину вух. Можна також виконати високу зачіску з густою прямий чубчиком. 

Не рекомендується зачісувати назад волосся з боків голови, а також носити коротку чілку.
Не рекомендується дуже короткий чубчик, гладко зачесане бічне волосся, тому що в результаті цього будуть занадто різко виступати вилиці.
Знаменитості з ромбовидним типом особи - Софі Лорен, Кетрін Хепберн.

Салон краси "Ідеал"

м.Луцьк, просп. Волі,66

тел.: 0332-757980, 050-6664703