Як стати володаркою ідеального волосся?

Після зими наше волосся потребує особливої уваги, проте не меншого догляду воно вимагає й після хімічної завивки, знебарвлення, фарбування, перебування на морі. Створення чарівного образу – щоденна кропітка праця. Маски, бальзами, косметичні процедури... І навіть ті, хто чув про 3D-ламінування, ботоксне лікування, кератинове випрямлення волосся, – недовірливо посміхаються: невже можна в один момент стати володаркою розкішних локонів? І бабусині рецепти з кропивою, корою дуба та оцтом більше не потрібні?

Жінки, обізнані із сучасними методами по догляду за волоссям, засипають майстрів в салонах краси питаннями про користь і шкоду диво-cпособів. На деякі із цих питань Ви знайдете відповіді в цій статті.

3D-ЛАМІНУВАННЯ

3D-ламінування волосся – процедура по догляду за волоссям, яка забезпечує покриття волосини стійкою захисною плівкою, що містить зволожувальні та живильні елементи. Захисна плівка оберігає волосся від негативної дії зовнішніх факторів, при цьому прекрасно пропускає кисень і запобігає втраті вологи і живильних речовин, потрібних для здорового волосся.

Ламінування рекомендоване для волосся з посіченими кінчиками, для тонкого та ослабленного рідкого волосся, для жорсткого неслухняного волосся. 3D-ламінування робить волосся гладким та наповнює його живим блиском, подовжує кожну волосину на 10%, збільшуючи об’єм волосся. Волосся стає еластичним, слухняним, покращується результат вкладання без застосування стайлінгових засобів. Волосся стає захищеним від пересихання на сонці. 3D-ламінування Matrix сприяє утриманню барвника у волосині, колір фарбованого волосся залишається надовго стійким та насиченим. І не менш важливо, 3D-ламінування – це економна процедура по догляду за Вашим волоссям, яка не лише оздоровлює, але й захищає його.

3D-ламінування Matrix дозволяє відновити структуру волосини на молекулярному рівні. Унікальний комплекс Alphatine, який входить в склад засобу для реконструкції волосся 5+ Protopak, відновлює серцевину волосини, кондиціонуючий комплекс CaraOIL з подвійною керамідною дією в складі ColorSync повністю відновлює кутикули завдяки унікальній технології, що входить в склад термоактивної сиворотки Zortetherapie, огортає поверхню волосини, зберігаючи таким чином її структуру.

КЕРАТИНОВЕ ВИРІВНЮВАННЯ ВОЛОССЯ

Кератин – це основа нашого волосся, в якому міститься а мінокислота, що відповідає за пружність, гладкість і здоров’я волосся. Зовнішній шар здорового натурального волосся складається майже на 80% з кератину – білка, рівень якого знижується від хімічної дії і агрессивного впливу зовнішнього середовища, що призводить до таких наслідків, як тьмяність волосся, сухість і пористість, а також січення волосся і його ламкість. Використання дивовижних властивостей кератину для догляду за волоссям дає ефективні результати. Для насичення волосся кератином існують лікувальні комплекси ідеально підібраних продуктів для капілярного відновлення фібри волосини і насичення його кератином. Натуральні біологічно-активні речовини відновлюють сухе, пористе, пошкоджене (як пофарбоване, меліроване, освітлене, так і натуральне) волосся, роблять його збагаченим кератином, здоровим, еластичним. Кератин для волосся – як цілюще джерело, він здатний відновити порушену структуру і повернути волоссю блиск і силу.

ЩО КРАЩЕ: ЛАМІНУВАННЯ ВОЛОССЯ АБО КЕРАТИНОВЕ ВИПРЯМЛЕННЯ?

Кератинове випрямлення вважається більш глибокою процедурою, що забезпечує довготривалий ефект у порівнянні з ламінуванням. Сьогодні просто cправжній бум на засоби для волосся з кератином: шампуні, кондиціонери, маски і, звичайно ж, користується популярнісю кератинове випрямлення волосся. І це не дивно, адже кератин володіє унікальними властивостями відновлювати волосся з середини, а для цього засоби повинні бути якісними та професійними.  Кератинове випрямлення обіцяє доглянуте, м’яке, гладке, еластичне і блискуче волосся після однієї процедури і на тривалий час. Ну як це може не зацікавити сучасну жінку? Адже красиве волосся підкреслює жіночність та унікальність. Мета процедури кератинового випрямлення полягає в тому, що рідкий кератин проникає в глиб шкірного покриву волосся і заповнює пошкоджені ділянки, тріщини, а під впливом тепла набуває пружності. Кератинове випрямлення волосся частіше роблять дівчата з кучерявим, неслухняним і пористим волоссям та ті, у кого від природи рівне волосся. Адже кератин в першу чергу відновлює волосся, робить його більш еластичним і блискучим, а вже як додаткова функція – випрямлення.

Якщо ви надумали робити кератинове випрямлення волосся, то обов’язково ідіть в хороший салон, до досвідченого, кваліфікованого майстра, де використовують якісну сировину, адже вся процедура цілком і повністю залежить від майстра і якості кератину!

Центр здоров’я та краси «LeMark»

м.Луцьк, вул. Липинського, 9, тел.: (066) 1806618

Графік роботи Пн-Сб 8-20, Нд по запису

lemark_lutsk www.facebook.com/lemarklutsk/

 

Опубліковано: People UA № 3(43), весна 2018