Як зміна образу впливає на харизму?

Яскраве сонце, пляжі, відпочинок… Позаду – сірі будні і негода. Так хочеться змін і тепла не лише за вікном, а і у серцях. Розпочати можна із свого образу, бо хоч ми і стверджуємо, що зовнішність – це другорядне, а саме вона допомагає відчувати себе впевненіше. Вдало підібрана зачіска, лук – і ви вже на сходинку ближче до успіху. Тому і не дивно, що кардинальна зміна образу має вплив і на харизму.

Харизма, у свою чергу, – це наче спеція, яка робить прісну страву наповненою смаком, яку важко забути і яку хочеться спробувати знову і знову.

Не потрібно боятися змін, бо саме цей страх зупиняє, тримає на одному місці. Вихід із зони комфорту – це шлях досягти омріяних висот і опинитися там, де вам завжди хотілося. Давно хотіла каре? Чому б і ні. Мріяла про блонд чи хотіла стати спокусливою брюнеткою? Вперед! Можливо, саме цього тобі не вистачає, щоб стати впевненішою і отримати бажану харизму. Адже коли подобаєшся собі, навіть хода стає інакшою. Головне у цій справі – знайти хороших професіоналів, які втілять ваші задуми у реальність, а часом навіть зроблять краще, ніж очікуєш.

Отож, не бійтеся експериментувати із гарячими образами і тоді у вашому серці завжди буде тепло, хай навіть за вікном дощ.

А допоможуть вам спеціалісти салонів «Fashion Lady» та «Fashion Men», тому що саме професіонали цих студій краси орієнтовані на створення образу успішної людини.

Автор: Анастасія Подзізей

Men's Style Salon

м. Луцьк

просп. Волі, 27

(095) 9311119

(097) 9711119

Fashion Lady Salon

м. Луцьк

просп. Волі, 27

(050) 2022292     

(096) 2122292

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019