Які нові послуги з'являться у 2022 році в салоні краси Avangard Professional?

 

1. Стрижка гарячими ножицями 

Перевага стрижки гарячими ножицями полягає в тому, що поживні речовини направляються організмом у волосся, залишаючись там завдяки запаюванню кінчиків волосся. Таким чином гарячі ножиці вирішують проблему посіченого волосся. Результат ви побачите практично одразу. Постійне застосування гарячих ножиць для стрижки дозволить оздоровити волосся. Вже на другій-третій процедурі досягається лікувальний ефект. Гарячі ножиці прискорюють ріст волосся, відбувається самовідновлення волосся за допомогою активної біостимуляції, волосся наповнюється блиском, стає сильнішим та еластичнішим. Після п'ятої процедури збільшується об'єм волосся. А ще Вам не доведеться витрачати багато часу для підтримки вашого волосся в гарному стані.

 2Парафінотерапія

Це і лікувальна, і косметологічна процедура, основана на використанні парафінової плівки. Одним із плюсів парафінотерапії є її універсальність: аплікація може бути зроблена на будь-якій ділянці тіла. Показання для парафінотерапії: обвітрена, суха, груба, в’яла шкіра, набряки, розтягнення м'язів, холодова алергія. Рекомендована також людям, які страждають артритами, ортопедичними захворюваннями і відкладенням солей.

Ефект від процедур парафінотерапії: інтенсивна зволожуюча дія; відновлення, регенерація, живлення шкіри; ліфтинг-ефект, еластичність та пружність шкіри; стимулювання кровообігу; нормалізація ліпідного обміну в епідермісі; посилення засвоєння корисних речовин; детоксикація; рівномірний прогрів; протинабрякова дія; зниження спазму скелетних м’язів і больових відчуттів при різних порушеннях опорно-рухової системи.

3. Полірування волосся

Неправильний догляд за волоссям, часте використання плойок і фенів, зловживання фарбуванням призводить до їх посічення. Тому була розроблена система полірування волосся, інакше її називають чищенням. Процедура дозволяє позбавитися від посічених кінчиків. Процедура полірування прикрасить зовнішній вигляд волосся, адже має ряд таких переваг: збереження довжини, так як машинка зрізує всього 3-10 мм пошкоджених кінчиків; локони стають більш слухняними, блискучими, гладкими; більш легке розчісування, так як локони перестають плутатися; тривале збереження отриманого ефекту.

4.  Послуги педикюру

У салоні краси Avangard Professional відкрито новий педикюрний кабінет з королівським троном, після процедури педикюру Ви відчуєте себе королевами на святі життя. Ніжки — це наша надійна опора, наш рух. Тому постійний ретельний догляд за ними стане кращою інвестицією в здоров’я та красу. Після процедури педикюру Ваші ноги звільняються від непотрібного шару ороговілих клітин; в процесі шліфування шкіри стопи здійснюється точковий масаж всіх рефлекторних зон, в результаті якого загальний тонус організму підвищується; професійний педикюр — це запорука тривалого збереження еластичності шкіри ваших ніжок. Крокуйте впевнено щодня до нових досягнень! Будьте чарівні!

Опубліковано People UA №3 (55) зима 2021