Яна Близнюк

Я хочу надихатися вітром перемоги

Починаю з цього. Я, Близнюк Яна Семенівна, мені 32 роки. Я виховую сина і є патріотом своєї держави. Я люблю Україну і переживаю за те, що буде з нашою державою. Ми маємо бути в Євросоюзі. Друзів багато, але не всі вони ними є. Туристичний сезон і бізнес, в якому агентства стараються викроїти для себе хоч якийсь ласий шматок, не зрозуміють цінність його без нашої України.

 

People UA: Хто, на Вашу думку, впроваджував туризм на Волині?

Яна Близнюк: Розвиток туризму на Волині був заснований на трьох підприємствах: «Інтурист» (Зустріч іноземних туристів), «Волинь турист» (Профспілковий туризм) та «Супутник» (Молодіжний туризм). А на сьогоднішній день туристичних агенцій є дуже багато, і за кожного клієнта іде боротьба. Система бронювань єдина для усієї країни, тому спрацьовує людський фактор і розташування агентств у місті.

People UA: Хто на сьогоднішній день «робить погоду» на Волині в туристичному бізнесі?

Яна Близнюк: Ясно, ще не «TUI». Ціни в туристичних агентствах Європи працюють на клієнта і є доступними. Відпочинок в «Позітано» для середньостатистичного німця не спустошує його гаманця, як мадяра на озері Балатон.

People UA: Де найбільше людей відпочило в туристичному сезоні?

Яна Близнюк: Хітом сезону залишається Туреччина, хоч росіян там більше, ніж українців. Як в АТО. Не було б Роксолани, не було б Османської імперії.

People UA: Чи відбувся сезон відпочинку на синьооких Волинських озерах?

Яна Близнюк: Так, бо у нас вкрали Крим!!!

People UA: Ваші найближчі прогнози на відпочинок взимку?

Яна Близнюк: Буковель, Карпати будуть користуватись попитом. На відміну від Австрії, Кіцбюель, де живе Азаров і Арбузов.

People UA: Що запропонуєте на Різдво?

Яна Близнюк: Різдво – християнське свято. Треба бути разом у сімейному колі. Святкуйте його вдома, бо в країні війна. Рік новий буде важким, холодна зима… але Весна наступить, і ми переможемо!

People UA: 27 вересня – День туризму. Що б хотіли побажати читачам?

Яна Близнюк: А побажати я хочу здоров’я та миру. Взимку – Кіцбюеля, навесні – Шарм-ель-Шейху, влітку – Криму, а восени – Парижу.

People UA: Ваше кредо, яким керуєтеся в житті?

Яна Близнюк: І по нашій вулиці проїде інкасаторська машина. Слава Україні! Героям слава! «Мова – морська глибина. І той, хто пірне в ній до дна. Той, хто і труду мав досить – дивнії перли виносить».

 

 

Спілкувалася:  Сніжана Романюк

Опубліковано "People UA" № 2(30) жовтень-листопад 2014