Яна Близнюк

Я хочу надихатися вітром перемоги

Починаю з цього. Я, Близнюк Яна Семенівна, мені 32 роки. Я виховую сина і є патріотом своєї держави. Я люблю Україну і переживаю за те, що буде з нашою державою. Ми маємо бути в Євросоюзі. Друзів багато, але не всі вони ними є. Туристичний сезон і бізнес, в якому агентства стараються викроїти для себе хоч якийсь ласий шматок, не зрозуміють цінність його без нашої України.

Лише Насолода: Хто, на Вашу думку, впроваджував туризм на Волині?

Яна Близнюк: Розвиток туризму на Волині був заснований на трьох підприємствах: «Інтурист» (Зустріч іноземних туристів), «Волинь турист» (Профспілковий туризм) та «Супутник» (Молодіжний туризм). А на сьогоднішній день туристичних агенцій є дуже багато, і за кожного клієнта іде боротьба. Система бронювань єдина для усієї країни, тому спрацьовує людський фактор і розташування агентств у місті.

ЛН: Хто на сьогоднішній день «робить погоду» на Волині в туристичному бізнесі?  

ЯБ: Ясно, ще не «TUI». Ціни в туристичних агентствах Європи працюють на клієнта і є доступними. Відпочинок в «Позітано» для середньостатистичного німця не спустошує його гаманця, як мадяра на озері Балатон.

ЛН: Де найбільше людей відпочило в туристичному сезоні? 

ЯБ: Хітом сезону залишається Туреччина, хоч росіян там більше, ніж українців. Як в АТО. Не було б Роксолани, не було б Османської імперії.

ЛН: Чи відбувся сезон відпочинку на синьооких Волинських озерах?

ЯБ: Так, бо у нас вкрали Крим!!!

ЛН: Ваші найближчі прогнози на відпочинок взимку?

ЯБ: Буковель, Карпати будуть користуватись попитом. На відміну від Австрії, Кіцбюель, де живе Азаров і Арбузов.

 

ЛН: Що запропонуєте на Різдво?

ЯБ: Різдво – християнське свято. Треба бути разом у сімейному колі. Святкуйте його вдома, бо в країні війна. Рік новий буде важким, холодна зима… але Весна наступить, і ми переможемо!

ЛН: 27 вересня День туризму. Що б хотіли побажати читачам?

ЯБ: А побажати я хочу здоров’я та миру. Взимку – Кіцбюеля, навесні – Шарм-ель-Шейху, влітку – Криму, а восени – Парижу.

 

ЛН: Ваше кредо, яким керуєтеся в житті?

ЯБ: І по нашій вулиці проїде інкасаторська машина. Слава Україні! Героям слава! «Мова – морська глибина. І той, хто пірне в ній до дна. Той, хто і труду мав досить – дивнії перли виносить».

Спілкувалася:  Сніжана Романюк

Опубліковано "Лише Насолода" № 2(30) жовтень-листопад 2014