Юрій Романюк

«Ми хочемо зробити Ваше життя яскравішим, а посмішку – бездоганною»

Проводити більшу частину дня на роботі – це не дивина. А от робити це із задоволенням вдається далеко не кожному. Лікар-стоматолог, ортопед і терапевт стоматологічного кабінету «Дент Лайф» Юрій Романюк каже, що це не важко, коли дійсно любиш те, чим займаєшся. До того ж лише так можна стати справжнім професіоналом своєї справи. Він молодий, перспективний і вже такий досвідчений стоматолог, який чітко бачить свою мету і впевненими кроками іде до неї. Про це та, звісно ж, здоров’я і сучасні методи у стоматології читайте в ексклюзивному інтерв’ю із Юрієм Романюком.

Довідка

Персона: Романюк Юрій Іванович

Професія: лікар-стоматолог ортопед і терапевт стоматологічного кабінету «Дент Лайф»

Знак зодіаку: Лев (ДН: 6 серпня)

Життєве кредо: будь собою, інші ролі зайняті

Сімейний стан: одружений, маю доньку

В дитинстві мріяв стати: суддею

Важлива подія в житті: створення повноцінної сім’ї Бізнес для нього – це можливість вдосконалюватись і забезпечувати сім’ю

Влада для нього – це можливість контролювати правильний робочий процес

Вишукане дійство: «M1 Music Awards»

Історичне місце: Тараканівський форт в Рівненській області

Класний фестиваль: «Ніч у Луцькому замку»

Незабутній концерт: прощальний концерт Кузьми «Скрябін»

Вражаючий музей: Острозький краєзнавчий музей

Феєричне шоу: відкриття мультимедійного фонтану Roshen у м. Вінниця

Отримана нагорода: переможець Премії «Люди Року- 2017. Волинь» у номінації «Професіонал року».

Улюблений фільм: «Втеча з в’язниці»

Музика: «Люкс FM»

Авто: «Mitsubishi Outlander XL»

Вид спорту: пляжний волейбол

Вид відпочинку: активний відпочинок у колі друзів і сім’ї

Страва: банош

Напій: березовий сік

Ідеальний дім – це дім, в якому тебе чекають

Справжній смак життя – це бути потрібним людям і коханим в сім’ї

People UA: У дитинстві Ви мріяли стати суддею, чому саме ця професія подобалася?

Юрій Романюк: Коли я був маленьким, то хотів стати суддею, бо любив стукати кухонним дерев’яним молотком по столі й керувати в родині.

People UA: Яку освіту Ви здобували?

Юрій Романюк: Я навчався у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова на стоматологічному факультеті.

People UA: Як ви навчалися у школи та університеті?

Юрій Романюк: Школу закінчив з відзнакою, в університеті вчився добре.

People UA: Чому Ви вирішили стати стоматологом? Свого часу хто спонукав до вибору професії?

Юрій Романюк: Після школи я пішов навчатися у медичний коледж. Провчившись там лише два роки, зрозумів, що медицина – це моє, тому вирішив поступити в університет на стоматологічний факультет. Чому саме стоматологом? Тому що це цікава професія, яка дуже стрімко розвивається і вимагає постійного  професійного  вдосконалення.

People UA: Ви батько чарівної дівчинки. Відомо, що, зазвичай, діти бояться візиту до стоматолога. А Ваша дитина боїться?

Юрій Романюк: Ні, не боїться, тому що змалку ми з дружиною розповідаємо їй, що тато – лікар, що він лікує діток та дорослих. І ще вона часто приходить до мене на роботу і бачить спокійний процес лікування різного віку пацієнтів. Вона знає, що лікарі – це не страшно, і коли потрібно полікувати зубки, то без проблем я їй це зроблю.

People UA: Взагалі, мабуть, найвередливішими клієнтами є саме діти. Чи маєте якісь власні методи, як їх заспокоїти, аби санування пройшло якнайкраще?

Юрій Романюк: Лікарів бояться всі діти, а особливо їхніх білих халатів. Враховуючи це, наші лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини. Перший візит не має бути пов’язаний з болем, а має швидше ознайомлювальний характер. При огляді знайомимо дитину з лікарем, показуємо малюкові кабінет та стоматологічне крісло і обладнання. Після повної адаптації малюка можна розглядати подальші плани на лікування. Також проводиться бесіда з батьками, як правильно підготувати дитину до прийому лікаря-стоматолога, адже саме ставлення дитини до лікування зубчиків, страх перед стоматологом залежить від психологічної підготовки дитини попередньо  батьками.

People UA: Розкажіть про стоматологічну клініку «Дент Лайф». Чим вирізняється Ваша клініка з-поміж усіх інших?

Юрій Романюк: «Дент Лайф» – це сучасна стоматологічна клініка. Варто відмітити, що на сьогоднішній день, щоб досягти успішного результату в нашій справі, потрібно мати вмілу, надійну команду і сучасне обладнання. Тоді кожну ціль буде досягати значно легше, а кожна мрія швидко ставатиме реальністю. В нас є і те й інше. Наші руки, як і руки кожного професіонала, володіють усіма новітніми технологіями та методиками, турбуючись про кожну дрібницю. Ми хочемо зробити Ваше життя яскравішим, а посмішку – бездоганною.

People UA: Як можна зробити ідеальну посмішку в «Дент Лайф»?

Юрій Романюк: Всі ми мріємо про білосніжні зуби, ідеальний прикус і красиву посмішку. Це можна зробити за допомогою керамічних вінірів та накладок. Завдяки ним досягається ідеально здоровий ясеневий край і максимальна естетика. Правильно інтегровані вініри під оптичним бінокулярним збільшенням забезпечують довготривалість результату. Доглядати за яснами та імплантами можна за допомогою полірувальної системи AIR FLOW HANDY 3.0 фірми «EMS» (США);

People UA: Якими ексклюзивними послугами можете похизуватися?

Юрій Романюк: Це протезування коронками з BioHPP фірми «Bredent» (Німеччина) на зубах та імплантах. Переваги їх є у великій біосумісності з організмом людини (відсутність металу, гіпоалергенність, стійкість до зубних відкладень), оптимальний баланс між еластичністю і жорсткістю, природня естетика та природне відчуття при жуванні. Дуже легкі в порівнянні з метало-керамікою або безметалевими конструкціями.

People UA: Кожен, безумовно, мріє про голлівудську посмішку. Проте часом самі стоматологи не радять процедур відбілювання через певні причини. Який вид відбілювання зубів застосовуєте Ви у стоматологічній практиці? Поділіться перевагами та недоліками даної процедури.

Юрій Романюк: Відбілювання ми робимо американською системою «Magic Smile», яка є новою технологією на ринку України. Фотовідбілювання зубів є повністю безпечне і немає негативних ефектів, не пошкоджує емаль, не впливає на хімічну структуру зубів та їх міцність. Технологія заснована на спеціальному гелі, що містить пероксидкарбоміду і LED лампи Magic Light Pro. Гель максимально ефективно видаляє пігмент, що утворюється на зубах. Варто зазначити, що система «Magic Smile» не викликає чутливості зубів.

People UA: Шо потрібно робити, аби зуби були здорові? Назвіть 5 позицій, без яких при цьому не обійтися.

Юрій Романюк: Перше правило – чистити зуби двічі на день (перед сніданком та особливо на ніч); друге – відвідувати стоматолога хоча б один раз на рік; третє – лікувати свої зуби не тільки ззовні, а й зсередини, приймаючи кальцій; четверте – використовувати ополіскувачі та зубні нитки для кращої гігієни ротової порожнини; п’яте – дбати про здоров’я своїх зубів ще з дитинства.

People UA: У кожній справі важливо мати хороший колектив, людей, на яких можна покластися. Особливо якщо мова іде про здоров’я людини. Яким має бути колектив стоматологічної клініки?

Юрій Романюк: Свій колектив я створив собі сам. З ними легко і приємно працювати. Вони мене розуміють без слів. Ми маємо одну ціль – допомогти людині, знаємо як та йдемо до кінця разом, виконуючи кожен своє завдання.

People UA: Час не стоїть на місці, технології постійно вдосконалюються. Як отримуєте нові знання? Чи відвідуєте семінари, курси, навчання? З яких ресурсів черпаєте інформацію про новинки у сфері стоматології?

Юрій Романюк: Для руху в ногу з сучасними технологіями необхідно постійно вдосконалюватись. Так, звичайно, я відвідую професійні заходи. Насамперед, це приватні курси та семінари з підвищення кваліфікації в Україні та за кордоном.

People UA: Часто ми маємо людей, на яких рівняємось, бо хочемо бути схожими на авторитетну постать. Чи маєте Ви таку людину у професійній сфері? Так званого стоматолога-кумира?

Юрій Романюк: У мене два кумира: це мій тато, на якого я рівняюсь все життя. І лікар-стоматолог Назарій Михайлюк, який задає темп і приклад в нашій професії. Дуже добре, коли є такий кумир ще й в Україні.

People UA: Нормою у суспільстві є те, що стоматолог – це перш за все лікар. Подейкують, що згідно з планами освіти вже зовсім скоро стоматолог не носитиме звання лікар. Як Ви до цього ставитесь? Чи вважаєте таке рішення правильним?

Юрій Романюк: Ми, лікарі-стоматологи, насамперед лікуємо людей, а вже потім протезуємо і надаємо косметологічні послуги, тому що з попередньо непролікованих зубів – красу і функцію не зробиш. Та ж сама імплантація – це ж медичне втручання в організм людини. Ми є такі ж лікарі, як і всі інші, тільки іншого профілю.

People UA: Кажуть, що роботу потрібно шукати згідно вподобань, бо лише так можна досягти успіху та повністю себе реалізувати. Ви погоджуєтеся із цією думкою? Чи можете сказати, що любите свою роботу?

Юрій Романюк: Цілком погоджуюсь. Я проводжу на роботі більше часу, аніж вдома з сім’єю. Крім того, дружина теж працює в нашому колективі. Ми тут зранку і до вечора, і нам комфортно. Зараз такий час, що потрібно багато працювати, і пацієнти тримають мене постійно в тонусі.

People UA: Цьогоріч Ви стали переможцем Премії «Люди Року-2017. Волинь» у номінації «Професіонал року». Що означає для Вас ця перемога?

Юрій Романюк: Для мене Премія «Люди Року-2017. Волинь» була не очікуваною. Я не є публічною людиною. Але я радий, що експертні галузеві групи обрали мене. Ваша думка і вибір для мене важливіша, вона багато значить в цьому житті. Це значить, що я на правильному шляху. Буду й надалі робити все необхідне, для того щоб Ви і моя сім’я гордилися мною.

People UA: Як Ви вважаєте, якими рисами потрібно володіти, аби досягти успіху? І в чому Ваш власний секрет успіху?

Юрій Романюк: Бути простішим – і до тебе підуть люди. Мій секрет успіху – це працелюбність, заняття улюбленою справою. Я люблю і вмію вчитися. Потрібно завжди бути наполегливим, дотримуватися позитивного мислення, завжди іти вперед і ніколи не здаватися. Бути чесним і справедливим у житті.

Спілкувалася: Анастасія Подзізей. Фото: Лілія Сахнюк

СТОМАТОЛОГІЯ «DentLife»

м. Луцьк. просп. Соборності, 9

тел.: (0332) 711171, (050) 9754450

Опубліковано: People UA № 3(43), весна 2018