Ювелірне підприємство «ВАШ Ювелір» отримало Національну нагороду «Золотий символ якості»

Напередодні Дня Конституції України у минулому році ювелірне підприємство «ВАШ Ювелір» отримало Національну нагороду «Золотий символ якості».

Щиро радію успіхам волинян, котрі працюють на благо Волині, роблять вагомий внесок в розвиток економічного, духовного та патріотичного життя нашого краю. Пишаюся високими досягненнями волинської ювелірної компанії, яка гідно представляє наше місто на всеукраїнському рівні. Такі нагороди, як «Золотий символ якості» та «Ювелір року» в рамках Премії «Люди року.Волинь» це достойна оцінка якості продукції та послуг ювелірного підприємства «ВАШ Ювелір». Це ще одна важлива відзнака й визнання компанії на всеукраїнській арені приватного бізнесу.

Варто відмітити, що ювелірне підприємство «ВАШ Ювелір» здобуло найпрестижнішу відзнаку якості продукції в Україні  Національну нагороду «Золотий символ якості національних товарів та послуг», яку традиційно урочисто вручають на Церемонії нагородження у Маріїнському палаці, офіційній резиденції Президента України.

Нагорода вручена підприємству «ВАШ Ювелір» за вагомий внесок у розвиток ювелірної справи, виготовлення високоякісних ювелірних виробів та надання конкурентоспроможних послуг з їх продажу, ремонту та реставрації.

Засновнику підприємства Віктору Шереметі присвоїли Почесне звання «Кращий керівник року» та вручили нагрудний знак з іменним посвідченням. Окрім цього, ювелірне підприємство отримало ексклюзивний золотий диплом та сертифікат, а кращих працівників компанії відзначили Почесними грамотами та грошовими преміями.

Нещодавно компанія «ВАШ Ювелір» відсвяткувалася 30-річний ювілей. За цей час досягнула чималих висот. Про стрімкий розвиток підприємства говорить сучасне обладнання, новітні технології виготовлення коштовностей, професійна команда, вдячність клієнтів, тисячі рекомендацій, позитивний імідж і, звісно, суспільне визнання.

З давніх часів наше місто славилося майстрами-ювелірами. Засновника підприємства Віктора Шеремету вважають ювеліром від Бога. Його ювелірна майстерня була першою приватною майстернею у Луцьку, а сьогодні ювелірне підприємство «ВАШ Ювелір» є наймасштабнішим на Волині.

Відео церемої нагородження https://www.youtube.com/watch?v=HrgQRM4rgo4&feature=youtu.be

Автор: Олена Бекеша. Опубліковано: літо 2019

 

Ювелірне підприємство «ВАШ Ювелір»

м. Луцьк

просп. Соборності, 11а

просп. Волі, 43

тел.: (0332)71-45- 06, (095)183-49-51

e-mail: vashuvelir@ukr.net