Ювілей журналу People UA 10 років

10 років тому в світ вийшов перший випуск журналу. За цей час відбулося багато подій та впроваджені численні зміни, здійснилося безліч мрій та досягнуто неабияких успіхів))) Дякую Богу за усі перемоги та випробування. Дякую людям, які причетні до створення СЛОВА, бо на початку було слово... Дякую рідним та близьким, які вірять та завжди підтримують. Дякую тим людям, які співпрацюють з нами. Дякую читачам, бо сьогодні журнал «People UA» став улюбленим виданням багатьох прихильників. Бажаю усім миру, здоров'я, любові, щастя та добробуту.

Олена Бекеша, головний редактор журналу «People UA», голова оргкомітету Премії «Люди року. Волинь» та Премії «Люди року Рівненщини»

Шановна редакціє журналу «People UA», прийміть найщиріші вітання з ювілеєм! Із впевненістю можу сказати, що з моменту заснування видання й до сьогодні читацька аудиторія зросла, і я бажаю, щоб кількість вдячних читачів надалі лише збільшувалась. Зичу журналу процвітання, цікавих тем, оригінальних матеріалів, а колективу – творчої наснаги, нескінченних ідей та найголовніше – здоров’я, щоб реалізувати усе задумане.

Григорій Пустовіт, секретар Луцької міської ради

10 років в нашому бурхливому світі – це ціле покоління людей, їхні злети та падіння. Ви вистояли і стали культовими! Бажаю вам ще багато років тримати руку на пульсі нашого життя і знайомити із найцікавішими особистостями епохи. Бажаю процвітання!

Марія Бурмака, народна артистка України

Вітаю невтомний, професійний та завжди щирий колектив «People UA» з 10-ю річницею! Бажаю вам знаходити позитив у кожній хвилині та по-новому відкривати для себе кожну людину. Адже ви є натхненниками своїх читачів, з вас беруть приклад, на вас рівняються. Залишайтеся завжди такими і продовжуйте надихати нас.

В’ячеслав Рубльов, радник голови Волинської обласної ради, голова Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП», депутат, керівник фракції «УКРОП» в обласній раді.

Вітаю!!! Бажаю подальшого зростання!

Ірина Патлашинська, перший заступник генерального директора ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536»

З нагоди ювілею щиро бажаю Вам нових та цікавих тем, сміливих проектів, невичерпної творчої наснаги, професійного зростання та наполегливості в досягненні нових звершень. Радуйте читачів своїми рубриками та матеріалами, залишайтеся завжди цікавими та не втрачайте своєї індивідуальності. Добра, злагоди та благополуччя вам та вашим родинам. І, звичайно, мирного неба всій Україні!

Олександр Савченко, екс-голова Волинської обласної державної адміністрації

Вітаю творчий колектив і читачів журналу з ювілеєм! Бажаю усім миру, добра, благополуччя та нових креативних ідей. Розширюйте свої горизонти, підкорюйте нові вершини та втілюйте в життя найцікавіші проекти!

Ірина Дубчук, співвласник компанії «Тигрес»

Від щирого серця вітаю вас із 10-ю річницею виходу в світ першого номера вашого видання. В інформаційному морі не так легко знайти дорогу до визнання читачів. Ви підшукали і пройшли цей великий і важливий шлях. Впродовж 10 років у творчій майстерні «People UA» писалась яскрава історія нашої області та її мешканців. Всі ці роки журнал професійно і ефективно інформує своїх читачів з широкого кола питань, що мають актуальне значення для суспільства. Завдяки творчому пошуку і напруженій праці журналістів колектив журналу та читачі стали однією великою родиною. Хочу побажати вашому творчому колективу щастя, добробуту, успіхів, усіляких гараздів, невпинного руху вперед, натхнення думок, бадьорості духу, наснаги і нових звершень. Нехай всі ваші плани втілюються у життя, мрії здійснюються, а все найдорожче, що є у вашому житті, збережеться на довгі роки.

Валентин Приходько, голова Луцької районної ради

З радістю вітаю Ваше видання з ювілеєм. Вітаю усіх читачів і редакцію журналу «People UA» з першим ювілеєм видання! Ми були разом 10 років: дізнавалися багато цікавого й неймовірного зі сторінок улюбленого глянцю, допомагали творити добро і приносити радість людям! Бажаю усім причетним до цього свята миру, добра, непереборної жаги до життя, нових досягнень, успіхів та процвітання!

Олена Гончарук, оперна діва

Десять років минуло від виходу першого видання Вашого журналу. Впродовж цього часу Ви невпинно розвивались: постійно зростав професіоналізм творчого колективу, збільшувалася кількість сторінок та покращувалася якість їхнього наповнення, змінювалося обличчя журналу, його назва, проте залишилися добрі традиції, започатковані головним редактором: любов та повага до читача. Щиро вітаю із ювілеєм та бажаю подальшого творчого процвітання!

Тарас Яковлев, експерт Волинського ЦРУ, колишній перший заступник Луцького міського голови

10-тирічний ювілей – це серйозна дата. Це час Вашої кропіткої праці, зусиль, переживань. Результат неперевершений! Ви даєте людям надію, впевненість в собі. Ви знайомите нас з професіоналами своєї справи, героями. Ваша праця – неоціненна! Отже, процвітайте, ростіть, радуйте нас новими проектами!

Пархомей Олена, провідний бухгалтер, керівник ТзОВ «Інтелект-центр»

Волонтерський рух «Меценати для солдата» щиро вітає редакцію журналу «People UA» з 10-тою річницею! Це серйозний рубіж та надзвичайний результат невтомної праці! За цей час ви кристалізувались та стали професіоналами своєї справи! Бажаємо вам в новому десятилітті відкривати нові горизонти, досягати нових вершин! Нехай на сторінках вашого видання майорять нові цікаві теми, розкриваються люди та знакові постаті! Натхнення вам та насолоди від вашої діяльності! 

Руслан Теліпський, керівник волонтерського руху «Меценати для солдата»

Журнал «People UA» дуже змінився за цих 10 років! Ніби вчора, але ніби і сто років тому. Скільки всього було: і злети, і плітки, і втрати, а скільки знайомств, емоцій… У нашому місті організувати, тримати, змінюватись із вимогами часу і ситуації в країні от такій маленькій чорнявій дівчині, здавалося б, неймовірно! Але не для Оленки – для Оленки все можливо! Та і який це кусень роботи зроблено – зовсім маленький; для потенціалу Олени просто маленький шматочок! Бажаю сил, натхнення, здоров’я, радості, творчого потенціалу, здійснення задумів!!!

Тетяна Наглюк, власниця центру естетології «Skinclinic» 

Шановні друзі! Щиро вітаю Ваш енергійний, цілеспрямований, професійний колектив з ювілеєм! Окреме вітання Олені, я добре розумію, скільки труднощів та перешкод Ви пройшли за ці 10 років. Я хочу побажати, щоб Ви не зупинялись на досягнутому. Підкорюйте нові вершини та продовжуйте завойовувати любов читацької аудиторії.

Ілля Мірецький, генеральний директор ПАТ «VGP»

Вітаю своє улюблене видання «People UA» з ювілеєм! Ви такі ще молоді, але вже відомі. Ваші зусиля згуртовують талановитих та ерудованих людей. Тож наснаги вам, читацького визнання, переконливого слова і довголіття.

Тетяна Зубанова, керівник центру пластичної хірургії «Beauty Аrt»

Прийміть найщиріші вітання від трудового колективу ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» з нагоди 10-річного ювілею журналу «People UA». Від усього серця бажаємо Вам успішних проектів, вдалої реалізації задумів, достатку, оптимізму, творчих знахідок та щоденної насолоди від роботи! Хай Вам щастить на професійному творчому шляху!

Cергій Стрихарчук, генеральний директор ТзОВ «Бетон Брук Сервіс»

Щиро вітаю авторів, редакторів та весь колектив журналу «People UA» із десятою річницею з дня заснування! Відверто кажучи, це один із найкращих журналів України, завжди цікава та актуальна інформація, легка подача та позитивний настрій від кожної прочитаної сторінки. Бажаю всім вам добра, благополуччя, невичерпної енергії та нових творчих звершень.

Вікторія Доманська, юрисконсульт та помічник приватного нотаріуса

Щиро вітаємо журнал «People UA» та його колектив з ювілеєм! 10 років – це значне досягнення. Бажаємо вам і надалі рости й розвиватися, дарувати позитив і насолоду своїм читачам, робіть все з любов’ю та без обмежень!

гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»

З днем народження!!! Процвітання, успіхів, постійного розвитку, нових і нових злетів і радості від шляху, що попереду!!!

Тетяна Рачкова, нотаріус

Щиро вітаємо славетний колектив улюбленого нами журналу «People UA» з 10-ю річницею випуску першого номера. Протягом років під різними назвами Ваш журнал не тільки оперативно відображав життя міста, потім області та України в цілому, а й зусиллями редакції та залучених авторів започатковували ініціативні справи, компетентно формували напрямки діяльності бізнесу. Бажаємо колективу журналу і надалі високо тримати планку журналістського таланту!

Олег Величко, підприємець (команда Gipsputs) 

Любий журнале «People UA»!  Щоденна, наполеглива праця – це шлях до успіху, я знаю, як це важко, але в той же час дуже приємно, коли займаєшся улюбленною справою. Я бажаю вам яскравих новин, великих рейтингів і побільше хороших людей на вашому шляху. Нехай на ваших сторінках завжди буде сонце. Продовжуйте нас радувати і мотивувати, а ми, читачі, будемо прагнути частіше робити круті речі, щоб потрапляти на ваші сторінки. Вітаю!

KOLA

Творчої наснаги та успіхів в усіх починаннях! Вітаю!

Андрій Оленицький, підприємець

Мій погляд завжди зупиняється на яскравому та модному «PeopleUA». Від крутого та стильного дизайну я не можу відвести очей. А ще більше захоплююся професійною роботою редакторів. Цікаві та змістовні рубрики й актуальні інтерв’ю. Тож бажаю продовжувати творити красу з таким же успіхом! Натхнення, креативу та палаючого творчого вогнику Вам. З 10-літтям!

Катерина Павлова, прес-секретар голови Волинської облдержадміністрації

Щирі вітання редакції і всім причетним до видання «PeopleUA» з 10-им днем народження! Ще більше активних читачів, зіркових гостей, неймовірних матеріалів та невичерпного задоволення від творення чогось дійсно важливого. Нехай наступне десятиліття пройде для видання під знаком нових вершин і натхнення їх повсякчас долати, а все заплановане і намріяне нехай обов'язково стане реальністю!

Сергій Мартинюк, фронтмен гурту «Фіолет»

Щиро вітаю редакцію журналу «People UA» з 10-тирічним ювілеєм! Бажаю Вашій команді натхнення, творчої наснаги, втілення нових креативних ідей, процвітання, щоб ви завжди надихали своїх читачів і вони від цього ще більше насолоджувались життям!!!

Анастасія Янцур, учасниця телепроекту «Голос країни», лауреат гран-прі міжнародних конкурсів та фестивалів

З величезним задоволенням і від щирого серця вітаю ювіляра – «People UA» та всіх причетних до створення цього прекрасного журналу з 10-річчям. Бажаю, щоб кожен читач знаходив тут найактуальніші та близькі теми, переглядав матеріали від обкладинки до обкладинки і ставав другом і шанувальником навіки. Щоб люди, про яких ви пишете, були зазвичай талановиті та цікаві, журналісти – креативні, а репортажі – позитивні, щоб шанувальників журналу ставало все більше і більше і щоб ви не втомлювалися купатися в океані любові та піднесення!

Олексій Сагаловскій, український продюсер, композитор, вокаліст

10 років – це не вік і не термін. Це початок початків для людини, тож успішне втілення Ваших ідей не перестає нас дивувати. Спасибі Вам за красиві історії, яскраві фотографії, настрій та поради. Вдалого Вам старту для майбутніх сенсаційних проектів ще на багато років!

Ольга Назарук, Інна Пугач, власники АН «Галерея нерухомості»

Вітаю журнал «PeopleUA» з ювілеєм! Зичу здоров’я міцного редколективу, успіху, благополуччя, всіх благ на творчій ниві. Мені Ваше видання дуже імпонує, і я бажаю, щоб журнал завжди прогресував. Сяйте яскравою зіркою!  

Микола Наход, власник ресторану «Добра Хата», член правління та голова осередку Асоціації кулінарів України у Волинській області

Сердечно вітаю журнал «People UA» з ювілеєм! Зичу нових ідей, на творчому шляху зустрічати цікавих людей, натхнення і відчуття щастя від справи свого життя!!!

Тетяна Ярошик, президент «Асоціації сценічних мистецтв» у місті Луцьку, викладач вокалу та керівник вокального ансамблю «Співаночка» Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена.

Дорогі друзі! Ваш журнал – це відкриття нового світогляду в світлих життєрадісних відтінках. Позитив, котрий ви несете, плекає надію, і я щиро вірю у це, що Україна достойно увійде в Європейський Союз як невід’ємна складова інтелектуального та культурного простору Європи. Дякую Вам за вашу успішну працю, наснаги і натхнення Вам для реалізації планів і задумів. Зі святом!

Василь Чепелюк, народний артист України

Щиро вітаю, Олено, і Вашу команду, із десятиліттям заснування журналу «PeopleUA». Бажаю Вам реалізувати усі свої творчі плани і мрії. Успіху та процвітання журналу!

Інна Нідзельська, hair-стиліст

Вітаю журнал «PeopleUA» з десятим днем народження! Колективу бажаю натхнення, енергії, креативу та море шанувальників. Дивуйте, класні емоції даруйте, розвивайтесь та посміхайтесь.

Юрій Дідовець, відеограф

10 років вести свою справу дуже не просто. Але, дивлячись на те, як вона розвивається, дуже приємно. Адже довга подорож завжди починається з першого кроку. Кожен цей крок буває не простим, але радісно, коли, обертаючись на пройдені кілометри, бачиш, що все, що було зроблено, було не даремним. Бажаю журналу «PeopleUA» пройти ще багато-багато кілометрів позитиву!

Алла Харчук, художник і керівник власної арт-студії «Світ творчих людей»

Втаємо! Будьте на висоті, будьте завжди нові та цікаві!!!

шоумен Сергій Скулинець з дружиною Тетяною

Щиро вітаю улюблений журнал з ювілеєм! З особливою теплотою та любов’ю хочу побажати колективу журнала – здоров’я, творчого натхнення, подальших успіхів, а журналу «People UA» – процвітання, визнання, безліч шанувальників, авторів, читачів, відомих гостей та партнерів! Актуальність, сучасність, стильність, насиченість цікавою інформацією – відмінні якості Вашого видання. За цим – велика праця, творчість, цілеспрямованість, почуття відповідальності, уміння донести до читача найактуальнішу та найтрендовішу інформацію. Нехай справа, яку талановито та сумлінно виконує Ваш колектив, відкриває нові перспективи, надаючи нового імпульсу творчій роботі. Хай зірки будуть прихильними до Ваc та допомагають у всіх Ваших справах!

Анюта Климовець, юна гордість Волині, артистка, переможниця численних конкурсів

Із приємністю вітаю колектив найкращого журналу «People UA» із 10-тиріччям! Ви молодці! З такою бойовою командою завжди приємно співпрацювати. Нехай ваша наполеглива праця приносить нові амбітні звершення! Бажаю вам та усім читачам міцного здоров'я, проактивності та позитивного драйву! Радості, мудрості та сил завжди бути MINDFULLeader в усiх життєвих обставинах.

Христина Хворост, арт-терапевт, коуч, PhD

Щиро вітаю! Всього найкращого бажаю! Успіхів, процвітання на довгі роки та всіх благ!

Костянтин Городь, директор ТОВ Натураліка Груп / ORGANIQUE

Шановна редакція журналу «People UA», щиро вітаю вас із 10-річчям. Це чудова дата, водночас серйозна, щоб говорити про здобутки та досягнення (а їх у вас чимало), і в той же час це лише початок, який мотивує та спонукає йти вперед, досягаючи неймовірних висот. Бажаю вам ніколи не зупинятися, крокувати впевненою ходою до статусу міжнародного видання, аби не лише на рівні України, а й на світовому рівні дивувати читачів. Колективу журналу бажаю завжди безліч свіжих та креативних ідей, сил, натхнення, а головне здоров'я та нескінченної енергії, щоб бути кращими!

Яна Чуріна, адвокат

«Пеопле Уа» стукнула 10-ка... Нічєсє ))))) ... Люди вже з тюрми виходять, а Ви все даруєте читачам радощі та веселощі! Поки полірують фари – роділось 4-ростішьє: «Бажаю Вам на ваші шпальта – цікавих, сонячних людей, про них захопливих статей, багато красивих картінок– бажано про блондинок... Шоб про Путіна і Трампа ви складали діфєрамби... Напишіть про спорт, про моду і про опіум для народу... Шоб вам сипалось бабло, і за то ніц не було.

Костянтин Тарантінофф, ведучий

Тішимось тим, що саме в Луцьку продукують журнал «People UA». Пишаємось вами та вітаємо з крутезним ювілеєм! Зичимо вам шалених успіхів і насолоди від того, що ви робите для цього світу!

гурт «ФлайzZzа»

Опубліковано: "PeopleUA" # 5(45), осінь 2018