Завод металопластикових конструкцій «RikDom»

Історія одного підприємства

«RikDom» – це потужний та стабільний виробник металопластикових конструкцій, який працює на території п’яти областей України вже 10 років. Завод «RikDom» пропонує надзвичайно широкий асортимент продукції із різними параметрами, ціновими категоріями та рівнями складності. Підприємство пропонує вікна, розсувні системи, балкони, лоджії, двері вхідні та міжкімнатні, захисні ролети, гаражні ворота, покриття для підлоги, рулонні штори, маркізи, перголи, відливи, підвіконня, москітні сітки, покрівля. Компанія «RikDom» на високому рівні забезпечує потреби великої кількості клієнтів із абсолютно різними потребами та фінансовими можливостями, адже тут представлені товари від бюджетного варіанту до ексклюзивних виробів.

Співробітники «RikDom» – досвідчені інженери та монтажники, а відтак впевнено надають якісні товари та послуги. Персонал щорічно проходить підвищення кваліфікації, покращуючи і примножуючи свої знання. Серед постачальників – провідні виробники профільних систем, а асортимент та виробничі можливості дійсно вражають! Також «RikDom» запустив у виробництво нову профільну систему RikDom Premium 600. Це нова профільна система, що містить такі параметри: 6 камер; монтажна ширина –70мм; ламінація– усі кольори; колір ущільнювача – сірий, ламінація, чорний; армування 1,2 або 1,5 (на вибір); а цінова політика приємно здивує ;)

У виробництві металопластикових конструкцій використовує найсучасніші системи віконних і дверних профілів. На виробництвах використовується тільки високоякісна добірна сировина, найсучасніші технології, а також новітні системи управління та контролю якості, що допомагає нам виготовляти якісні вікна будь-якої складності.

Завдяки тому, що «RikDom» працює із заводами-виробниками напряму і має власне виробництво пластикових вікон, завод металопластикових конструкцій гарантує кращі ціни на пластикові профілі найвідоміших європейських марок: Аluplast, Salamander Window & Door Systems, Vorne, WINTECH, SIEGENIA GRUPPE, МАСО. Перевірені виробники свідчать про високу якість.

Співпраця із заводом металопластикових конструкцій «RikDom» відбувається в 3 етапи: 1) Клієнт обирає продукцію, а менеджер прораховує вартість вікон; 2) Представник заводу робить заміри та підписує договір; 3) Завод металопластикових конструкцій «RikDom» виготовляє, доставляє та встановлює вікна строго у встановлений термін. Доставка відбувається, використовуючи  спеціально обладнаний транспорт, що забезпечує надійність і безпеку перевезення. Усе зроблено для того, аби ви відчували комфорт протягом не лише здійснення замовлення, а й усього життя, насолоджувалися якісними металопластиковими конструкціями.

Завод металопластикових конструкцій «RikDom» нарощує свої потужності, а виробництво постійно розширюється, купується нове надійне німецьке обладнання, відкриваються нові ринки збуту. Завод металопластикових конструкцій «RikDom» виготовляє пластикові вікна на базі власного виробництва, оснащеного німецьким обладнанням. Верстати високоточні та технологічні, що дозволяє гарантувати бездоганну якість ПВХ конструкцій.

Сьогодні завод металопластикових конструкцій «RikDom» активно розширює дилерську мережу та запрошує партнерів до співпраці.

У салоні представлений широкий асортимент міжкімнатних дверей, де найвибагливіші дизайнерські проекти знайдуть свої рішення. «RikDom» запрошує до співпраці архітекторів та дизайнерів.

Компанія часто надає допомогу людям, які потребують турботи та обачливості: від дитячого будинку, який був засклений безкоштовно, до фонду інвалідів, а то й встановлення вікон ледь не задарма пенсіонерам, які не в змозі оплатити. І серед металу є місце для милосердя!

«RikDom»

Завод металопластикових конструкцій

www.rikdom.com.ua

с.Гірка Полонка, вул. Луцька, 8

+38 (050) 55 55 145

+38 (098) 55 55 145

+38(095) 371 17 17

+38(068) 371 17 17

+38 (099) 464 84 04

Салон вікон та дверей

м. Луцьк, вул. Ковельська, 22

+38 (095) 554 61 44

+38 (097) 623 00 32

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019