Здоров’я, робота та особисте життя у рік Тигра

Стихією року Тигра є Вода, тому господаря ще називають Синьо-Блакитним чи Чорним. Триватиме він трохи менше дванадцяти місяців і закінчиться 23 січня 2023 року, поступившись місцем року Кота. В цьому році на нас чекає багато в чому непростий, але цікавий час, сповнений подій, що мають серйозну перспективу – як у професійній, так і в особистій сфері. То що ж чекати від 2022 року?

Робота та успіх

У рік Тигра більшість із нас нарешті серйозно усвідомлює той факт, що світ за останній час кардинально змінювався, тому успіх чекатиме переважно на тих, хто готовий пристосовуватися до нових умов роботи. Цілком можливо, що доведеться шукати нові точки докладання для своїх сил чи здібностей, змінивши рід діяльності. Пильну увагу Тигр рекомендує звернути на своє хобі, особливо якщо воно пов'язане з ручною працею та творчістю – у новому світі такі вироби цінуватимуться дуже високо.

Здоров'я

У плані здоров'я Тигр наполегливо радить застосовувати превентивні заходи – насамперед робити фізкультуру та зайнятися активніше спортом, тоді самопочуття буде стабільно задовільним. Стануть у пригоді правильне харчування, загартовування, прогулянки на свіжому повітрі. Зосередьтеся на зміцненні імунітету. Якщо ж організм подасть «сигнали лиха», господар року наполегливо вимагатиме до них максимум уваги: Тигр справедливо вважає, що чим раніше розпочати лікування, тим швидше вдасться вигнати хворобу.

Особисте життя

Тигр, всупереч загальноприйнятій думці, зовсім не є одинаком: він високо цінує сім'ю. В цьому році можуть зустріти свою другу половинку навіть ті, хто вже зневірився у цьому. Більше того, стосунки, що почалися в цей час, виявляться надзвичайно вдалими і триватимуть все життя. До тих, хто одружиться в рік Тигра, цілком можна застосувати казкову формулу: вони жили довго і щасливо. До речі, у цьому сенсі господар року як прихильник рішучих дій рекомендує не чекати, коли кохана людина нарешті налаштується на зізнання чи пропозиції руки та серця, а робити їх самим. Вони з подивом виявлять, що об'єкт їхніх симпатій тільки цього й чекав.

Втім цей рік також може виявитися багатим на розлучення та розставання. Річ у тім, що господар року не терпить брехні та омани, тому підштовхуватиме до руйнування ті шлюби та стосунки, які давно вже згасли і тримаються, як то кажуть, на чесному слові.

Опубліковано лютий 2022. Друк в журналі "People UA" №4(56), весна 2022