Земфіра Орлова

… Коли ти знаєш, чого хочеш насправді – це 95 % успіху»

Вона красива, успішна і впевнена у собі, а її наполегливості можна позаздрити, віра ж для неї – запорука успіху. Сьогодні про це та інше нам розповість справжня бізнес-леді, власниця концертної агенції «ORLOVA CONCERT AGENCY» – Земфіра Орлова.

Досьє:

Персона: Орлова Земфіра

Посада: Директор концертної агенції «Orlova Concert Agency»

Знак зодіаку: Тілець (21 квітня)

Життєве кредо: «Тому, що мої, тому, що люблю»

Сімейний стан: незаміжня

В дитинстві мріяла стати  ведучою\актрисою

Важлива подія в житті - народження племінників

Бізнес для неї – це життя

Вишукане дійство: бал

Історичне місце: храм

Класний фестиваль: фестиваль вогню

Незабутній концерт: таких не було

Вражаючий музей: Національний музей республіки Казахстан

Феєричне шоу: Vivat

Важливий отриманий диплом за вагомий внесок у благодійність

Улюблений фільм: «В гонитві за щастям»

Книга: «Шантарам»

Авто: позашляховик BMW

Види спорту: тайбо, йога

Вид відпочинку: не люблю відпочивати

Улюблена страва з морепродуктів

Напій: лате

Влада для неї - це інструмент

Ідеальний дім – це місце де тебе чекають і куди хочеться повертатись

Справжній смак життя – це можливість жити і творити

People UA: Чим займається концертна агенція "ORLOVA CONCERT AGENCY"?

Земфіра Орлова: Наша команда займається організацією концертів, шоу-програм, турів артистів, влаштовуємо клубні та приватні вечірки. Наша агенція працює з великою кількістю артистів як України, так і ближнього зарубіжжя. Зокрема, ми плідно співпрацюємо з такими зірками: RENATA (Рената Штіфель), MMDance, MONATIK, Анна-Марія, Влад Ситнік, Євген Литвинкович, гурт Люм’єр, Алі Окапов, Тимур Теміров та багато інших.

People UA: Як почалася твоя кар'єра, і чому ти обрала для себе саме цей шлях?

Земфіра Орлова: Все сталося несподівано і спонтанно… Власне, якщо враховувати мою спеціальність, я ніколи й подумати не могла, що буду займатися саме цією справою. Знаєте, чомусь думаю, шлях обрав мене, а не навпаки. Здавалося б, далека від шоу-бізнесу студентка юридичного факультету, а низка абсолютно випадкових і непередбачуваних знайомств раптом приводить мене до того, що я вже розриваюсь між захистом диплома і концертним туром, організатором якого є. Я вірю, що випадковості не випадкові.

People UA: У тебе дуже цікаве і насичене життя, не втомлюєшся від такого ритму? Як з усім справляєшся, все встигаєш?

Земфіра Орлова: Я злукавлю, якщо скажу, що ніколи не втомлююся, але мені вистачає сил і енергії робити все потрібне. Розмірений темп життя не для мене, я вже звикла крутитися як білка у колесі. Можливо, коли-небудь, я дозволю собі розслабитися, сидіти де-небудь на березі океану, пити коктейлі й кайфувати від життя, однак зараз, я проживаю кожну хвилину на повну. Іноді мене це виснажує, але, як то кажуть, без труда нема плода.

People UA: Чим відрізняється життя бізнес-леді від життя звичайної жінки?

Земфіра Орлова: Розуміння бізнес-леді у кожного своє, так само як і звичайної жінки. У мене є свої принципи на рахунок цього. Вважаю, що жінка повинна не тільки бути господинею і народити дітей, як багато хто думає! Вона, в першу чергу, має бути леді: займатися бізнесом і паралельно стежити за зовнішнім виглядом, щоб коханий завжди мав змогу захоплюватись нею! Люблю цілеспрямованих. Також вважаю, що спорт і сімейний затишок – невід'ємна частина життя жінки! Тому «звичайна жінка», в моєму розумінні, не дуже відрізняється від «бізнес-леді», звісно ж, якщо брати правила мого власного життя!

People UA: Наскільки важливо для жінки бути успішною?

Земфіра Орлова: Я вважаю, що це невід'ємна частина усіх жінок, але не кожна це визнає і приймає. Багато хто вважає, що головне вдало вийти заміж...

People UA: Усі люди мріють бути успішними, які якості, на Вашу думку, мають бути у людини, щоб вона стала успішною?

Земфіра Орлова: Віра і конкретно поставлені цілі, коли ти знаєш, чого хочеш насправді – це 95 % успіху. Коли в тебе є мрія, вір в неї та ніколи їй не зраджуй!

People UA: Чи змогли б ви відмовитись від кар'єри заради сім'ї?

Земфіра Орлова: В своєму житті я це вже пройшла. Колись мене ставили перед вибором «робота або сім'я». Як на мене, це безглуздо. Дивно, адже саме у Луцьку живе людина, з якою я прожила 4 роки в цивільному шлюбі (посміхається).

People UA:На Вашу думку, зможете поєднати бізнес та сім’ю?

Земфіра Орлова: Бізнес і сім’ю поєднувати не потрібно. А навпаки, роз’єднувати ці речі. Робота – це робота, а родина – це родина. На все можна знайти час, головне правильного його розподіляти! Тоді буде вдалий бізнес, а також, міцна і дружна родина. Саме цього я прагну. Поруч зі мною має бути людина, яка буде мене підтримувати. З якою у нас, насамперед, буде розуміння, дружба і віра у те, що ми робимо! Сім'я – головне, але я переконана, що це ніяк не заважає кар'єрі та успіху! Не люблю коли мене жаліють, але підтримка для мене завжди важлива.

People UA: Кажуть, що в житті потрібно спробувати все. Саме тому Ви вирішили підкорити Казахстан? Із чим пов'язані часті візити у цю країну?

Земфіра Орлова: Часті візити пов'язані з роботою та ще де з чим (посміхається), але це потім. Нічого глобального не сталося, але наш шоу-бізнес трошки став здавати, от і стало цікаво подивитися на розвиток в іншій країні. А для того, щоб «підкорити» ту чи іншу країну, потрібно докласти чимало зусиль. Одним словом, працювати і ще раз працювати! Останнім часом, мені часто пишуть у повідомленнях «Ви казашка чи уйгурка?», ніколи б не подумала, що буду відповідати на такі питання. Мене вони дивують, я люблю всі національності, але, особисто у мене, тече карачаївська кров. Можливо, це теж одна з причин, яка впливає на мої поїздки у ті краї!

People UA: На Ваш погляд, краще починати працювати з молодим артистом і зробити з нього зірку, чи все ж таки краще одразу працювати з професіоналом і не витрачати час на становлення?

Земфіра Орлова: Обидва варіанти непогані, все залежить від того, що ви хочете отримати на завершення проекту, які цілі ставите.

People UA: Що допомагає Вам завжди залишатись в хорошій формі, перебуваючи у такому ритмі життя?

Земфіра Орлова: Ходжу в тренажерний зал, якщо відвідую його 3 рази на тиждень - це вже супер. Проводжу там півтори-дві години. Моє тіло досить слухняне. Просто потрібно їсти в міру, і бажано не харчуватися бутербродами у  МакДональдз. Загалом, намагаюсь підтримувати себе у формі. Вдосталь спати - головний рецепт краси будь-якої жінки.

People UA: Зовсім скоро почнуться новорічні свята, наскільки для Вас вони важливі?

Земфіра Орлова: Якщо чесно, мені важко відповісти на це запитання, адже уже 7 років поспіль, Новий рік для мене - робочий день.

People UA: Згадайте свій найяскравіший Новий рік?

Земфіра Орлова: Я б не виділяла якийсь один, кожен Новий рік яскравий, а інакше й не може бути, адже у мене на Новий рік завжди виступають артисти, жартую. Але в кожному жарті є частка правди.

People UA: Ваші плани та побажання на 2015

Земфіра Орлова: Як там говорять, бажання не можна розповідати, бо вони не здійсняться (сміється), не скажу що я вірю у прикмети, але краще ви побачите результат, ніж почуєте купу обіцянок. Планів багато і з кожним днем їх стає більше, вірю в те, що всі вони здійсняться, чого бажаю і кожному вашому читачу. Нехай ваші мрії, бажання та плани завжди здійснюються, а колесо фортуни дарує вам свою посмішку!

Опубліковано "People UA" № 3(31) грудень 2014