Життя людини – це безцінний дар

Ми прийшли в цей світ не випадково, а за космічними законами, осягнути які нам до кінця не дано. Всесвіт зацікавлений в нас, нашому житті і в наших успіхах. Живучи в матеріальному світі, ми здійснюємо важливу для всього людства і для всього Всесвіту роботу. Накопичуючи енергію своєї душі, ми не тільки перетворюємо простір навколо себе, але й працюємо на генетичну програму родових структур людства. Кожна людина повинна усвідомлювати свою винятковість і унікальність свого призначення на Землі. У кожного з нас є своє призначення. Хтось має дар, щоб навчати, лікувати, писати вірші, хтось -щоб допомагати людям, а хтось - все ще в пошуку. Але в основному Всесвіт дарує людям тільки  найкращі якості - любов, доброта, прагнення до єдності, здатність до співчуття і багато інших позитивних якостей. Без доброти людина ніколи не зробить щось хороше, не почує в свою сторону справжньої подяки.

Отже, дар Божий потрібно заслужити, подібні здібності закладені в кожній людині з народження. Ці дари людині даються протягом  усього життя. Розкриваються ці дивні здібності в стресовій  або критичній ситуації, коли людина переживає дуже сильне емоційне потрясіння. За те, що Вищі Сили дають нам ці дари,  потрібно дякувати Богові в Дусі за кожне благословення. Звичайно, ми всі є творіннями Божими і дар дається обраним  від Бога. Але є тут своя специфіка. Коли ми підходимо до певної межі, то маємо зробити вибір:  що обираємо – добро  чи зло.

Маючи цей дар, я, Марія, не можу і не маю права відмовлятися від нього, або нехтувати, чи соромитись цих здібностей. Тут одразу виникає  питання:  як я з цим живу? Нічого особливого, людина звикає до всього, врешті-решт моя місія на Землі - допомагати людям, дякуючи за все Богові. Працюю з різними людьми, які до мене звертаються і яким потрібна моя допомога. Звичайно, я впевнена в своїх силах та в багатьох випадках сказані мною слова правдиві. Щодо читачів, то хотіла б їм побажати у важкі хвилини звертатися до молитви, розуміти, що немає нічого неможливого, а на неможливе потрібно більше часу, завжди налаштовуватись на позитив і пам’ятати: після найтемнішої ночі – настає ранок, а за ним буде день. Завжди розуміти, що над ними є Вищі сили і як тільки ми до них звернемося, вони нас почують і допоможуть.

Люди забувають, що ми повинні прагнути однієї цілі – робити добрі справи та вчинки. А це означає бути розважливими, протистояти  проявам злих, корисних бажань. Кожна людина, яка робить  добрі справи, все більше поєднується з Богом і тим самим живить енергією свою душу. Зла ж справа навпаки віддаляє людину від Бога на багато поколінь назад, засмічує її душу, робить нечистим її сумління.

Ви ніколи не замислювались, чому зло темного кольору з темними відтінками? А чому добро має яскраві червоні кольори? Подумайте.

Як в минулі роки, так і в сучасному світі добро та зло завжди ворогують та протистоять один одному. Переступаючи межу, можна швидко опинитись на боці зла, а ось стати знову добрим важче. Я впевнена, що перевага має бути на боці добра. Воно завжди порівнювалось з частиною духовної свідомості людини, а зло так і хоче заманити в свої сіті того, хто робить погані справи і не навертається до молитви. Вчинки також визначають нашу позицію, підвищують нас чи навпаки роблять нас низькими та далекими від нашого розвитку. Тут доречно сказати: життя прожити  не поле перейти. А ще у світі багато спокус, вони дані нам для того, щоб ми мали можливість вчитися розвиватися, пізнавати свої слабкості та сильні сторони. Все, зроблене з любові зцілює, а з ненависті  руйнує. Дозволяючи собі проявляти ненависть до ближніх, ми примножуємо зло. Від диявола приходить багато спокус, і коли ми купуємось на них, відбувається наш внутрішній програш: лукавий тільки від цього тішиться, підживлюється від нас та від нашої ненависті.

Життя людини  це безцінний дар, його потрібно оберігати від різного негативного впливу. Щоб людину супроводжувала удача, потрібно читати молитви, носити оберіг, адже вони вбережуть від проблем на роботі та особистому житті. Але це не означає, що можна бути невігласом та байдикувати і надіятись, що просте прочитання вам допоможе – треба розвиватись розумово, фізично та духовно, аби приводити тіло та душу до гармонії. У момент небезпеки, щоб відвести від себе біду, можна читати – «Господь поруч зі мною, береже мене, від усього злого, від заздрості, від хвороби». Важлива порада від мене: ходити в храм Божий якнайчастіше, сповідатись та причащатись. Позбуватись старих непотрібних зв’язків та звичок, які гальмують наше навернення до Бога. Молитва відкриває очі до просвітлення, до пізнання самого себе. Вона підкаже, зцілить, і Бог нам зішле те, що потрібно. Живімо благородними вчинками, внутрішню силу та енергію спрямовуємо в добрі справи. Живімо в чистоті духовній та чистоті наших думок, почуттів та сердець. Кожна людина повинна усвідомлювати свою винятковість на Землі.

А я, з дозволу та допомогою Вищих сил,  допомагатиму людям. І нехай же моя зірка світить чисто та незрадливо, бо мені так треба багато зробити корисного на моїй дорозі! Аби тільки вистачило сил та часу.

Автор: Гурко Марія Іванівна

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019