Зоряний портрет гороскоп 2017

Овен

Ваша планета - войовничий Марс обдаровує Овнів безліччю талантів і схильністю до постійного руху. Завзятість і сила духу додаються.

Ваші переваги: ​​рішучість, прямолінійність, лідерство і мужність. Овни не знають ліні, енергійні, чесні і доброзичливі.

Ваші кольори: найяскравіші і оптимістичні, наприклад, червоний і помаранчевий.

Ваші щасливі числа: знак удачі - 7 і всі числа, кратні 7.

 

Телець
Ваша планета - Венера. Завдяки їй Телець твердо стоїть на ногах, тверезо дивиться на життя, послідовно рухається до мети і не сумнівається в правильності свого вибору.

Ваші переваги: ​​здоровий глузд, працьовитість, хазяйновитість і вірність традиціям - ось складові успіху Тельця. Це один з найнадійніших партнерів, нескінченно відданий сім'ї і друзям.

Ваші кольори: лимонний, білий, зелений, бузковий, помаранчевий.  

Ваші щасливі числа: 2, 4, 6 і всі, кратні 6.

 

Близнець
Ваша планета - Меркурій. Це найшвидша планета в Сонячній системі: вона рухається навколо Сонця майже в два рази швидше, ніж бабуся Земля. Не дивно, що вітряним і нетерплячим Близнюкам теж не сидиться на місці.  

Ваші переваги: ​​комунікабельність, товариськість, швидкість думки, кмітливість. У світі не існує проблеми, з якою б ви моментально не знайшли виходу. Було б бажання.  
Ваші кольори: сіро або світло-фіолетовий, лимонно-жовтий, сонячно-оранжевий.  

Ваші щасливі числа: 2, 5 і всі числа, що діляться на 5.

 

Рак
Ваша планета - Місяць. Нічне світило наділяє Раків терплячістю в поєднанні з буйною фантазією та вмінням віддаватися будь-кому або чому-небудь повністю, без залишку.  

Ваші переваги: ​​Раки акуратні й працелюбні, вміють знаходити контакт з людьми, мають відмінні організаторські здібності. Ваші кольори: самому місячному знаку удачу принесуть білий і світло-зелений кольори.
Ваші щасливі числа: 2 і всі числа, кратні 2.


Лев  

Ваша планета - Сонце. Світило наділяє Левів честолюбством, невичерпною енергією і природженим даром керівника. Завдяки сонячному заступництву цар звірів щиро вважає себе центром Всесвіту.  

Ваші переваги: ​​інтелект, шляхетність і магнетизм Лева дозволяють йому зібрати навколо себе свиту вірнопідданих. Представники цього знаку виключно щедрі, легко забувають образи і вірні тим, кого люблять.

Ваші кольори: червоний, пурпурний, жовто-коричневий, золотий і чорний. Ваші щасливі числа: 1, 5, 9, а також всі числа, що включають 1

 

Діва
Ваша планета - астероїд Прозерпіна. Даному небесному тілу Діви зобов'язані здоровим прагматизмом і дисциплінованістю.

Ваші переваги: ​​знак заробив репутацію одного з найбільш інтелігентних - адже його представники мають бездоганними манерами, порядністю, незвичайним інтелектом і художнім смаком.  

Ваші кольору: Дівам забезпечують душевний комфорт і приносять удачу білий колір і відтінки синього, блакитного, фіолетового.

Ваші щасливі числа: 3 і всі, кратні 3.

 

Терези

Ваша планета - покровителька любові Венера. Ця планета обдаровує Терези умінням зачаровувати співрозмовника, талантом витончено вбиратися, елегантністю і миролюбністю. 
Ваші переваги: ​​люди, що народилися під знаком Терезів, володіють величезним творчим потенціалом і яскравою уявою. У вас є шанс увійти в історію цивілізації, створивши якийсь шедевр. А ще Терези життєрадісні, незлобливі та веселі. «Легка людина» - це про вас. 
Ваші кольори: теплий зелений, м'який блакитний, глибокий синій та інші врівноважені відтінки спектру. 
Ваші щасливі числа: 6 або 9

 

Скорпіон

Ваша планета - Плутон. Він впливає на розвиток таких якостей, як енергійність, розум, сильно виражена чуттєвість та індивідуалізм.

Ваші переваги: ​​справжні творці часто слабовольні. Скорпіон - виняток з правила: талант у них поєднується з цілеспрямованістю. До цих властивостей додаються також тонка інтуїція і хороша ділова хватка.

Ваші кольори: Скорпіонам приносять удачу різні відтінки червоного - від малинового до бордового, плюс жовтий.

Ваші щасливі числа: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21.

 

Стрілець

Ваша планета - Юпітер. Вона відповідає за розширення можливостей, духовний розвиток і далекі подорожі. Саме тому вам не сидиться на місці й так і тягне вгору та вдалину.

Ваші переваги: ​​«Дай Стрільцю крихітну точку опори - і він переверне світ», - кажуть астрологи. Краща ваша опора - це оптимізм, життєрадісність і спрага діяльності.

Ваш колір: будь-який яскравий і життєрадісний. Але особливо Стрільців надихають і підживлюють пронизливо-синій, яскраво-оранжевий і червоний.

Ваші щасливі числа: 3 і всі числа, що діляться на 3

 

Козеріг

Ваша планета - Сатурн. Наділяє підопічних сильним характером, поміркованістю, далекоглядністю і прагненням до влади. На вигляд скромні Козероги рано чи пізно досягають вершин.

Ваші переваги: ​​Козеріг - найвитриваліший представник зодіакального братства як фізично, так і морально. Він не відступає перед труднощами, вражаючи оточуючих працьовитістю і холоднокровністю.

Ваші кольори: все темні тони - особливо чорний, темно-коричневий і синій.

Ваші щасливі числа: 3, 5, 7 і 8

 

Водолій

Ваша планета: у Водоліїв відразу два небесних покровителя - Сатурн і Уран. Це планети індивідуалістів і геніїв, що поєднують мрійливість і холодний розрахунок.

Ваші переваги: ​​широкий кругозір і відсутність забобонів не заважають Водоліям бути дисциплінованими, відповідальними працівниками.

Ваші кольори: фіолетовий і всі відтінки синього.

Ваші щасливі числа: 4 і числа, кратні 4.

 

Риби
Ваша планета – це планета творчості Нептун. Йому Риби зобов'язані артистизмом, витонченістю, неперевершеною інтуїцією і емоційністю.  

Ваші переваги: ​​Риби - один з найчутливіших знаків. При цьому вони не задовольняються необтяжливою роллю «жилетки», а завжди прагнуть допомогти справою. Не дивно, що люди дорожать дружбою з Рибами.

Ваші кольори: морські відтінки, зелено-блакитний, сталевий, сірий, а також насичені ліловий, пурпурний і фіолетовий.

Ваші щасливі числа: 6, 11, 7 і всі числа, що діляться на 7.

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017