10 антипорад стосовно святкування весілля

або Послухай та зроби навпаки)))

Ми живемо в дуже бурхливий час – час, коли звичайний вихід на каву може перетворитися в фешн батл, мовляв, хто красивіше сфотографує собі руку з філіжанкою кави, або хто красивіше поставить ніжку. І в таку епоху якось недоцільно виділяти важливі та не важливі дні, адже кожний день –це нові світлини в соцмережах. Подумати хоча б про весілля. Люди витрачають стільки часу, сил і коштів на дану оказію і що отримують в результаті? Двоюрідна тітка троюрідної сестри все одно знайде слабкі місця у святковому меню, а мамина подруга (звісно ж, не в образу) все одно нашіптує вам на вушко, що «в Альони сукня була хоч і дешевша, але краще на ній сиділа, ніж на тобі». В цілому, про визначний день святкування союзу двох сердець ходить дуже багато байок і кожен, хто мав своє весілля або ж просто був ще в дитинстві на весіллі в троюрідної сестри, захоче дати Вам безцінну пораду, без якої Ваше свято буде «ну не таке». Ми не будемо наступати на ці заржавілі граблі і дамо Вам 10 антипорад стосовно святкування весілля.  

Антипорада #1 

Нічого не плануйте!  

Ви мали чути, що імпровізація – це запорука найкращого свята. Чіткі плани вбивають імпровізацію, а разом з нею і саму душу свята. По-друге, навіть якщо Ви і розпланували Вашу подію, можете бути впевнені, що все піде зовсім не так: торт винесуть пізніше, фотозона буде розташована на 20 см лівіше, а дружка таки взує ті жахливі туфлі. Тому – не плануйте! Це такий же день, як і всі інші, але мине ще швидше. 

Антипорада #2

Збори наречених 

Це, в першу чергу, збори наречених і нема чого перетворювати їх в цирк. Яка різниця, що килим на стіні трохи облізлий, а вікна не встигли натерти до блиску – головне, щоб нареченій встигли дофарбувати праве око! 

Антипорада # 3

Подруга oriflame 

Не буде перебільшенням сказати, що послуги візажистів користуютьсянеабияким попитом. Всі хочуть на макіяж до візажиста, який зробив собі ім’я і прирівняв ціну за свої послуги до плати за хірургічну операцію, однак чи виправдовує себе ця плата? Тим більше, що у Вас є подруга, яка «колись працювала в Oriflame». Не йдіть за оманливим титулом «професіонал», адже подруга з Oriflameзможе «зробити дешевше». 

Антипорада # 4 

«Мамині бігуді» 

Те ж саме можна сказати про сьогоднішніх стилістів – вимагають втридорого, коли домашні бігудідають не гірший результат. Лак для волосся знайдеться в кожній оселі. А на крайній випадок, в сусідки точно є!  

Антипорада # 5

Головне – дорога сукня 

Мода – явище мінливе. Особисті смаки – надто суб’єктивні. А вартість – завжди запорука якості. Якою б дивною чи екстравагантною не була Ваша сукня, Ви стільки за неї заплатили, що все інше не має значення – в такій дорогій сукні і Ви будете відчувати себе на мільйон доларів!  

Антипорада # 6

Відео чи фото? 

Можна безкінечно довго роздумувати над цим принциповим вибором. Фотограф – дорого, відеограф – ще дорожче. Навіщо витрачати зайві кошти? В кінці-кінців, у всіх є телефони, а тому –щось та й вийде! Ви, звісно ж, можете замовити суперспеціаліста, фотографа та відеографа в одному обличчі, однак маєте зауважити, що при першому поцілунку він чи вона буде змінювати ракурс зйомки і аж ніяк не ловити Ваш поцілунок. 

Антипорада # 7

Штучні квіти

Питання декору – це взагалі окремий всесвіт. Більше того, Ви знаєте, скільки коштують живі квіти? Дорого! І, незважаючи на це, можуть дуже драматично зів’янути в найважливіший момент. Що ж Вас не підведе? Штучні квіти – надійно і вічно.  

Антипорада # 8

Шоу-програма 

На весіллі має бути весело, а які ж веселощі без хорошого ведучого! Однак тамада нині з норовом, і Ви думаєте, що самі краще знаєте, як веселити гостей. А ще Ви знаєте, що краще Вашого дядька Колі ведучого не знайти. Він, якщо треба буде, і шампанське відкриє, і тост скаже, і жарти пригадає, і морально підтримає того, хто першим заснув за столом. А хіба ведучі такі ж багатофункціональні? 

Антипорада # 9

Весілля – для батьків, а не для Вас 

Ви може й хотіли, щоб це було скромне, тихе свято лише з найближчими людьми, але мама вирішила запросити якихсь родичів з Білорусі, а батько у відповідь на це зателефонував дядьку із Запоріжжя. Слово за словом, дзвінок за дзвінком – і назбиралось майже дві сотні гостей.

Скромного свята з найближчими, як Ви вже могли зрозуміти, не вийде. І що робити? Нічого. Просто пригадайте, що весілля – це, в першу чергу, свято батьків і аж ніяк не Ваше!  

Антипорада # 10

Данина традиціям 

Сучасність – сучасністю, але традиції не просто так з’явилися. Вас можуть дратувати певні обряди чи звичаї, але зрозумійте, від них може залежати Ваш майбутній шлюб. Можливо, саме та стрічка в букеті нареченої стане загрозою Вашому щастю!

Автор: @irencool_mom

фото: фотостудія «Bohema»

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019