12 КАНАЛ – ДИВИСЬ ЯКІСНЕ | Яскраво. Сучасно. Інформативно.

Серпень – особливий місяць для команди 12 каналу, адже саме у цей час він відзначає ще одну річницю від дня народження. Цьогоріч йому виповнюється 3 роки.

За цей час команда професіоналів зняла тисячі сюжетів, підготувала безліч проєктів і провела сотні інтерв’ю! Усе – для улюблених глядачів. А кілька місяців тому канал розширився, створивши відділ продакшну, який знімає рекламу. 

Та сьогодні ми хочемо ближче познайомити вас із тими, кого ви щодня бачите на екранах телевізорів. Молоді, стильні і талановиті ведучі 12 каналу. Хто вони, чим захоплюються і як потрапили на телебачення – читайте далі.

КОСТЯНТИН ЯВОРСЬКИЙ

У житті спробував багато. Працював на радіо, в інтернет-виданнях. Згодом мене запросили на 12 канал. Спочатку був журналістом, згодом став випусковим редактором новин. Робота на каналі – як робота на каналі: двома реченнями не опишеш. Завжди намагаюся шукати позитив і ним ділитися з колегами.

Працюю над новинами, але часом і сиджу в студії. У рамках програми «Актуально» із експертами, політиками та чиновниками спілкуємося про насущні справи. Ще разом із Катериною Дулапчій випитував у гостей більш сокровенне та намагався наситити передачу «БлаБлаTIME» гумором. Але карантин розпорядився інакше, і зараз мені залишилися лише новини.

ЛУЇЗА КИРИМОВА

Вірю у силу свого знаку зодіаку – Лева, тому що відчуваю у житті цю вогняну стихію! Я дійсно запальна та рішуча. Девіз мого життя - «Нічого не боятись і тільки перемагати!» Так і вийшло з моєю професією. Медіа у мене в душі.

На телебаченні працюю ще з університету. Уже із 3 курсу вирішила, що пора поєднувати навчання з роботою. Саме в той період життя скористалася шансом працювати на одному зі столичних телеканалів.

І поки я вагалася над наступною сходинкою у житті, дізналася, що в рідному Луцьку відкрився новий сучасний телеканал! Вирішила, що хочу тут залишитися, вже з першого візиту на 12 канал. Спочатку була журналісткою, потім поступово перебралася до студії. Тепер я веду новини, програми «Бізнес-бранч», «Актуально» і ток-шоу «Позиція».

БОГДАН КОВАЛЬ

Ще з ранніх років я дуже любив позувати на камеру, важко було не зважати на об’єктив, якщо він був десь поруч. Але спочатку пробував свої сили на іншому поприщі – пішов вивчати економіку, після чого вчергове зрозумів, що хочу бути в медіа. Тож шукав себе в різних проєктах, і нарешті у 2017-му потрапив на 12 канал. Щоправда, спочатку з мене зробили редактора всеукраїнського блоку новин – в кадр не пускали. Але завдяки наполегливості та своїм ідеям, мені таки вдалося зробити декілька проєктів. Почалося все з рубрики «Кіно 12D» (думаю, що всі розуміють, про що вона), потім розвивав і великі проєкти: «Шукаю роботу», «За 15 до зльоту», «Своя Європа», «Реформи – це просто», «Актуально», «Вікенд».

МАРІЯ ШВАЙ

Мала бути вчителькою, а стала телеведучою. Ніколи й подумати не могла, що замість педагогічної роботи, потраплю на телебачення. Одного дня прийшла на навчання, а там у сусідній авдиторії проводили кастинг телеведучих. Обставини склалися так, що я з мінімальною надією успішно його пройшла. Трохи попрацювавши на державному телебаченні, взяла творчу відпустку, під час якої і вчителювала, і бізнесом займалась, і навіть адміністраторкою в пекарні була. Але життя знову звернуло до телекамер – до мене зателефонували з 12 каналу (там якраз шукали ведучу на новий проєкт). Тож тепер я тут.

ОЛЕКСАНДР АНДРІЮК

Батьки завжди казали, що я повинен сам обрати, чим буду займатися у житті. Тож після школи вступив на видавничу справу до Луцька. Чого так – сам не знаю, але це і стало тим життєвим поворотом, який привів мене на 12 канал. Спочатку була літня практика в інтернет-виданні, після якої мене запросили до співпраці. Потім ще кілька сайтів… Одного разу колеги з телеканалу попросили начитати декілька речень для програми чи реклами (вже й не пам’ятаю). Тоді мій голос сподобався керівництву. Так я і став ведучим новин, хоча й до останнього не вірив, що мене таки показують «в телику»! Головне – не боятися змін, не лінуватися, працювати над собою і пам’ятати, що дорогу здолає той, хто йде!

 

КОНТАКТНІ ДАНІ

Email: 12tv-channel@ukr.net

Адреса: м. Луцьк, Дубнівська, 23

Інформаційний відділ: +38 (063) 12 12 012

Продакшн: +38 (068) 001 13 00

Територія покриття – Україна та інші країни в межах зони впевненого покриття сигналу із супутника «Амос 7», (оператор супутникового ретранслятора – ДП «Укркосмос») Країни: Польща, Білорусь, Словаччина, Румунія, Угорщина (частково), Австрія (частково), Болгарія, країни Балтики (частково), РФ, Греція (частково).

Для того, щоб дивитись канал, необхідно зробити такі налаштування:

– супутник AMOS 7(3,9 Ш)

– частота 12518

– поляризація H

– символьна швидкість 12500 ks/s

– FEC 3/4.

фотограф: Поліна Березюк

 

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020