3 секрети ідеального вигляду нареченої

Приємні клопоти – так називають підготовку до весілля. Кожна наречена мріє бути королевою у найщасливіших день свого життя. Бездоганним повинне бути усе: від туфельок на ніжках – до кінчиків волосся. У цей важливий день весь світ в очах закоханої. Про секрет виразного погляду розповість відомий візажист Любов Ніколаюк.

Брови ідеальної форми підкреслять красу обличчя нареченої, зроблять погляд виразним, а вас – молодшою. Брови – це візитна картка обличчя, і сьогодні дуже актуально мати доглянуті бровки. Цю тонку роботу повинен виконувати професійний make-up майстер, який є водночас і стилістом. Аби обличчя нареченої виглядало неперевершено, рекомендую моделювання, фарбування, корекцію брів.

Про густі, довгі та пухнасті вії мріє кожна наречена. Якщо таких не дала природа, то підкручування і якісна туш покращать вигляд, але не істотно. Хочете збільшити довжину і об’єм вій, надати погляду особливої виразності і глибини? Послуга нарощення вій допомагає зробити будь-яку леді власницею чудових густих війок. Нарощування повинен робити майстер візажист-стиліст, який проконсультує щодо догляду за віями до і після процедури. Ця процедура вимагає використання безпечних матеріалів та сучасних технологій. Варто відмітити, власні вії не повинні страждати від процедури нарощування.

Зробити погляд нареченої відкритим та щирим допоможе біозавивка вій, яка робить їх підкрученими, і в такому вигляді вони лишаються протягом декількох тижнів. Біозавивка повинна робитися професійною косметикою, наприклад REFEKTOCIL, – це косметика на мінеральній основі, без аміаку, абсолютно не шкідлива, при постійному використанні укріплює та стимулює ріст вій.

Яким має бути макіяж? 

В першу чергу, макіяж має бути стійкий. Також макіяж має бути виконаний якісно, акуратно та гармонійно поєднуватися з вашою зачіскою, сукнею та аксесуарами! 

На мою думку, якісний макіяж – це заключний штрих вашого образу. Ви повинні бути прекрасними та упевненими у день свого весілля, тому я рекомендую відвідати пробний макіяж.

Отже, що вам дасть попередній візит до візажиста?

1) Ви будете бачити, як і якою косметикою працює майстер.

2) Ви побачите заздалегідь, як будете виглядати на найважливішій події свого життя.

3) Ви перестанете хвилюватись і більше не задаватимете собі питання: який візаж мені зроблять? А може мені не сподобається?

4) Майстру важливо побачити ваше обличчя, аби визначити, який стан і тип шкіри. Стиліст-візажист порадить індивідуальні процедури із догляду за шкірою обличчя, що варто а чого не варто робити напередодні такого свята, щоб ваше обличчя виглядало максимально свіжим.

5) Ви зможете ознайомитися з портфоліо візажиста і переконатися, що ваш вибір правильний.

6) Пробний візаж дозволить вам висловити побажання і нікуди не поспішати з втіленням мрій.

Ваш стиліст-візажист Любов Ніколаюк

Ваш стиліст-візажист Любов Ніколаюк

м. Луцьк, вул. Коперника, 8-а,

тел.: (099) 3370636, (096) 7411641, (093) 2262323

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 5(33) літо 2015