5 цікавих місць для відпочинку

У всіх нас різні захоплення, а значить і різні туристичні переваги. Так деякі люди віддають перевагу відпочинку на пляжі, інші планують познайомитися з новою для них культурою і традиціями, а треті хочуть спробувати екстремальний туризм. І все ж, є країни, побувати в яких буде неймовірною пригодою для будь-якої людини.

 

Китай

Країна з чудовими туристичними можливостями. Якщо ви ще не були в Піднебесній, то багато чого втратили. Китай – країна високих технологій, незвичайної культури і загадкових древніх традицій. Ця дивовижна держава сподобається не тільки прихильникам азіатської культури, а й кожному, хто любить все незвичайне і дивовижне.

Куба

Країна, де захоплюючий дух веселощів чергується з безтурботним відпочинком. Подорож на Кубу ідеально підходить тим, хто хоче об’єднати відпочинок на пляжі з цікавими екскурсіями та різноманітними розвагами. Спокій денного життя змінюється безбашенними нічними розважальними програмами і святковими фестивалями. Ця чудова країна заражає своїм позитивом абсолютно всіх: і місцевих мешканців, і туристів. Після її відвідин ви ще довгий час будете переповнюватися спогадами про цю яскраву перлину Карибського моря.

Індія

Загадкова і мудра країна. Навіть побувавши в ній кілька разів, Вам не вдасться розкрити всіх її секретів, а тому захочеться повернутися ще і ще. Особливо туристів приваблює Гоа, індійський штат, який знаходиться на південному заході країни. Повний таємниць і романтики, він дозволить Вам відчути умиротворення і спокій далеко від бурхливих днів. А любителів активного відпочинку захоплять поїздки на слонах, підкорення непрохідних джунглів і незвичайні танці.

Балі 

В Індонезійського архіпелагу тільки населення Балі сповідує індуїзм. Індуїстські храми розташовані в наймальовничіших районах острова: на вершинах гір, серед озер, а іноді на скелястих берегах біля самого моря. Природне диво цих місць змушує серце битися частіше.

ПівденнаКорея

Кожен знає, що Південна Корея відрізняється унікальністю своїх традицій і культури, але багато хто навіть не здогадується, що вона так само є відмінною платформою для активного відпочинку! Туристи можуть вибрати те, що їм більше до смаку: подолати найскладніші гірські маршрути, пограти в гольф на ідеально зеленому газоні, рибалити посеред величезного озера і багато іншого. Покищо Південна Корея – не найпопулярніше місце серед туристів, але найближчим часом це прикре непорозуміння буде виправлено, адже Південна Корея воістину прекрасна країна!

Варіантів, куди відправитися в незабутню подорож, дуже багато. У світі немає жодної ідентичної з нею країни, тому кожен може знайти для себе щось відповідне до його смаків та потреб. Подорожі – це шлях до заспокоєння душі!

Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019