55-річний досвід роботи, перевірений часом

Шановні будівельники, інвестори та покупці! Від щирого серця вітаю Вас з Днем будівельника!                                                                  

Сьогодні у наше професійне свято перш за все хочу подякувати Вам за довіру. Ми живемо і працюємо в одному з найкрасивіших міст України, робимо важливий внесок в його розвиток та процвітання. Ми, будівельники, зводимо сучасні мікрорайони, вулиці, міста, тим самим розбудовуючи і зміцнюючи нашу країну. Сподіваємося, що майбутні покоління пишатимуться створеними в наш час будівельними об’єктами так, як і ми захоплюємося неперевершеними архітектурними творіннями минулих століть. Будівельник - це мирна і благородна професія. Бажаю Вам отримувати достойну винагороду за працю, любити свою професію, вдосконалюватися, творити щасливе майбутнє нашої держави!

З повагою генеральний директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536»

Чорнуха Ігор Вікторович

 

ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536»

Надійна будівельна компанія, яка гарантує якість будівництва.

Компетентний та професійний колектив налічує близько 700 фахівців.

Відповідальний забудовник, який виконує будівельні роботи у встановлені строки.

Будуємо одночасно 7 масштабних житлових об’єктів.

«Ковельська Голландія» – це новий, сучасний, затишний мікрорайон, якийуже зданий в експлуатацію. Чотириповерховий будинок у м. Ковелі налічує 96 квартир. Дизайнерське рішення цілком втілено у назві, оскільки екстер’єр та інтер’єр має самобутній голландський cтиль. Будинок як естетичний зовні, так і довершений усередині. На території передбачений великий дитячий майданчик та власний автопаркінг. «Ковельська Голландія» – це проект, у якому підприємство втілило увесь свій  багаторічний досвід і стандарти високої якості. За рік ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» виконав усі взяті на себе зобов’язання перед майбутніми мешканцями. Будинок здано в експлуатацію з усіма комунікаціями –опалення, світло, газ, вода – системи й комплектуючі мають гарантію якості. Потрібно зауважити, що такого масштабного будівництва у Ковелі раніше не здійснювалось.

Житловий комплекс «Тріумф» – це новий комфортабельний мікрорайон на проспекті Перемоги у м. Луцьку. Мікрорайон має 10 житлових будинків, розташованих на території площею понад 2,5 гектара. Одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири у житловому комплексі матимуть найрізноманітніше планування і площу від 38 до 93м кв. Кімнати просторі, спроектовані таким чином, щоб житлова площа використовувалась оптимально. Під час будівництва застосовуються найсучасніші будівельні технології утеплення та енергозбереження. В кожній квартирі встановлено автономне опалення та якісні склопакети. У ЖК «Тріумф» буде комфортно проживати сім’ям із дітьми. Передбачені сертифіковані дитячі майданчики, футбольне поле, простора зелена територія відпочинку, автостоянка, гаражі, освітлення мікрорайону. ЖК «Тріумф» - зручне місце із розвиненою інфраструктурою: поруч знаходяться школи № 5, № 15, садочки № 29 і № 32; залізничний вокзал, автостанція, супермаркети та найбільші торгово-розважальні центри, а також інші важливі соціальні об’єкти.

Гнучка, оптимальна система оплати.

Усі ціни на нерухомість фіксовані в гривнях, вони зазначаються у договорі. Незалежно від курсу долара, ціна за метр квадратний є незмінною.

Компанія бере до уваги платоспроможность покупців та здійснює індивідуальний підхід щодо кожного клієнта. Майбутній житель може придбати нерухомість, при цьому внести спочатку лише 30% від вартості й сплачувати кошти частинами  протягом року.

ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» розуміє, який це важливий і значимий крок – придбання власного житла, тому створює усі умови, аби покупець лишився максимально задоволеним.

Контакти відділу продажу:

+38 (066) 845-66-05;

+38 (0332) 74-60-15;

+38 (066) 897-97-77;

+38 (067) 270-02-27.

Фактична адреса офісу: м. Луцьк, вул. Клима Савура, 29.

www.kovel.lstm.com.ua

www.peremogi.lstm.com.ua

Ліцензія АЕ № 525394 видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 4(38) осінь 2016