7 фішок стоматології від «Vita Dent»

Привіт! Мене звати Ірина, я керівник та практикуючий лікар у стоматології «Vita Dent». У нашій клініці ми не просто лікуємо зуби, ми підходимо до цього питання комплексно та відповідально. А знаєте чому? Бо на стан Вашого здоров’я впливає безліч факторів. Ми, крім лікування, намагаємось передбачити усі можливі проблеми і уникати їх появі на початкових стадіях. Ефективний результат досягається з допомогою інноваційних технологій, професійності кожного лікаря нашої клініки. Велику увагу ми приділяємо і естетичній стоматології, і це не просто данина моді, це необхідність нашого часу. Наші пацієнти добре знають, що ми знаходимо підхід до кожного, нам довіряють, а це у роботі лікаря – найголовніший чинник. Зауважу, що навіть діти виходять від нас з посмішками. До них у нас особливий підхід, який допомагає їм швидко адаптуватись до лікарського крісла та процедури лікування. У даній статті я хочу розповісти Вам про сучасні фішки у нашій роботі, які ми успішно втілюємо у своїй клініці.

1 ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ ПІД МІКРОСКОПОМ

Під мікроскопом можна детально вивчити кількість каналів у зубах. У разі повторного лікування каналів мікроскоп стає необхідністю. Завдяки збільшеному  зображенню зростають шанси витягти раніше зламаний інструмент, повністю дістати залишки старого пломбувального матеріалу, якісно провести очистку всієї системи кореневих каналів, таким чином виключити повторне ураження зуба!

 

2 ПЛАЗМОТЕРАПІЯ (ПЛАЗМОЛІФТИНГ)

Наймодніша і одна із найбільш затребуваних у світі процедура природного омолодження клітин нашого тіла, омолодження власною плазмою крові, без додавання інших компонентів і ліків. А в стоматології пацієнти після плазмотерапії отримують міцніші ясна, які не кровоточать, відсутність набряку після видалення зубів мудрості, швидке загоєння лунки після видалення зуба; комфортний і швидший  період приживлення зубних імплантатів... А для жінок – 100% профілактика старіння ясен!

3 ВУЗЬКІ СПЕЦІАЛІСТИ

«На сьогодні не може один лікар робити все ідеально», – йдеться у спеціалізованій літературі. Кожен повинен займатись своєю справою! І тому ендодонтист та парадонтолог, протезист та ортодонт чи хірург-імплантолог у «Vita Dent» – це справжні фахівці своєї справи... Наявність у стоматологійчній клініці вузькопрофільних спеціалістів справді стає необхідністю, оскільки за останні 7 років, за нашими спостереженнями, змінилась і стала більш складною анатомія зубо-щелепової системи, таким чином окрема ділянка зуба (коронка чи корінь) потребує більш прицільної уваги і лікування! І ще один плюс: коли працює команда спеціалістів – легко досягнути ефективних результатів та успіху в лікуванні!

 

4 ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Після кількох років активних пошуків щодо безпечного відбілювання я зупинилась на системі відбілювання зубів «Magic Smile» і можу сміливо її рекомендувати відвідувачам нашої клініки. Адже сьогодні вона є найбільш безпечною та забезпечує високий естетичний результат. Пероксид карбаміду, на відміну від перекису водню, не травмує емаль, не впливає на хімічну структуру та міцність зубів. Таким чином не виникає проблем із підвищеною чутливістю зубів. Пацієнти «Vita Dent», які відбілювали зуби «Magic Smile», залишилися дуже задоволені!

5 ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА У ПАЦІЄНТІВ З БРЕКЕТАМИ, КЕРАМІЧНИМИ ВІНІРАМИ ТА ЗУБНИМИ ІМПЛАНТАТАМИ

Ці пацієнти потребують спеціалізованої професійної гігієни. Для них ультразвуковий скейлінг – далеко не кращий друг! А ви не знали?! Ми вже досить довго користуємось системою Air-flow Handy 3.0 Perio Premium (EMS, Switzerland). Насправді, це єдина технологія, яка за результатами клінічних досліджень ефективно видаляє біоплівку – майже невидимого шару на поверхні зуба – яка є причиною карієсу і його ускладнень, а також захворювань пародонту! Спеціальний наконечник Perio – прицільно призначений для зняття зубних відкладень (нальоту та каменя) навколо зубних імплантатів! Порошки PLUS EMS – малоінвазивні, не утворюють деструкцій на поверхні імплантата та керамічних вінірів порівняно з іншими порошками. В їхньому складі використовують такі елементи: амінокислоту, гліцин, ферментований природний цукрозамінник еритринол, хлоргексидин і бікарбонат натрію. Тому вони є корисними і абсолютно безпечними для пацієнтів з цукровим діабетом.

6 МІКРОПРОТЕЗУВАННЯ

Сюди можна віднести керамічні вініри та керамічні вкладки! Давайте зупинимось на керамічних вкладках. Що це і для чого вони? Чому їх вважають незамінними сьогодні в стоматології? Навіть найякісніші пломби служать не довше 3-5 років, причому за цей термін вони тьмяніють, змінюють колір, а на межі між пломбою і тканинами зуба досить часто утворюється вторинний карієс. Тому ми пропонує використовувати замість пломб керамічні вкладки, які надійніші й виглядають більш естетично. Керамічна вкладка значно краща пломби практично в будь-якому разі, так як вона довговічна, міцніша, не є пориста, що унеможливлює її змінити колір, а також, на відміну від пломби, може не тільки заміщати незначну відсутність тканин зуба, але і відновлювати до 50 % зуба, у тому числі – повністю жувальну поверхню.

7 ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Діти – це ті самі дорослі, лише в зменшеному вигляді. Ні для кого не секрет, що робота з дітками складна і непередбачувана. За останні 3 роки лікарі нашої стоматклініки звернули увагу, що діти дуже розумні й дуже швидко розвиваються. Навіть зміна молочних зубів на постійні пр­­­­оходить значно швидше, ніж написано в книжках! Тому секрет успішного лікування дуже простий – працюй з малечею, як з дорослим, пояснюй, як дорослому, стань другом та хоча б тимчасовою опорою!

Більше того, є методи та процедури, з допомогою яких ми можемо передбачити проблему і знешкодити її на самому початку її розвитку. «Vita Dent» – це про любов до кожного пацієнта. І вони це відчувають, інакше, звідки у нас було б понад 3475 задоволених пацієнтів «Vita Dent»?! 

 Автор: Ірина Богдан

 

 ВІТА ДЕНТ

м. Луцьк, вул.Ковельська, 1

☎ 063-805-15-41

Інстаграм - https://instagram.com/vita_dent_lutsk?igshid=1dfotkh7oddmg

Фейсбук - https://www.facebook.com/VITADENT.LUTSK/

 

 Опубліковано: People UA № 2(48), осінь 2019