8 фраз, які не можна говорити тещі

      1.  «Щось ви зачастили до нас».Найкраще, як ви можете зустріти тещу з широкою посмішкою та відкритими обіймами, а найгіршеце якраз почати з цієї фрази. Показавши своє невдоволення, хай навіть жартома, виправдовуватися вам прийдеться довго, і взагалі, повірте, буде ой як несолодко.

2.       «Я заробляю…». Не варто казати, скільки ви заробляєте, тому що яка б зарплата не була, все одно не догодите. Вас чекає два варіанти висловлювань: 1.) «Ой, і на що ви жити будете» 2.) «Стільки заробляє, а грошей не видно».

3.       «Непогано приготовлено». Запамятайте, коли куштуєте страву тещі, то про те, як це смачно, потрібно говорити відразу, навіть не чекаючи її питання. «М-м-м, як смачно, тепер я розумію, в кого моя дружина», це врятує вас від конфліктів, і до того ж бонусний бал ви точно заробите. Якщо ж ваша теща все ж запитає про те, як смакує вам страва, відповідайте чітко, швидко і ніколи не робіть паузу, навіть на секундну.

4.       «Ми виховаємо свою дитину самі». Звичайно, батьки – це головні люди у житті дитини, і саме вони повинні найбільше брати участь у вихованні дитини. Але дозвольте бабусі вносити деякі корективи у виховання, по суті, від того особливо нічого не зміниться, це по-перше, а по-друге,  все ж таки досвіду у неї, як не крути, більше. До того ж, коли вона побачить, що ви прислухаєтесь, повірте, ви будете в шоколаді.

5.       «Чому ви так часто дзвоните?» Якщо ви дозволите собі цю фразу, ми вам, мяко кажучи,  не заздримо. Уявіть собі: вона вам рідну кровиночку, а ви їй навіть і дзвонити не дозволяєте. «Ну, звичайно, як вам щось потрібно, то ви тільки тоді й телефонуєте!» ось що ви почуєте на це, і вважайте це початком битви за виживання.

6.       «Ви зі своїм чоловіком розберіться». Є одна проста істина: теща вам поради може роздавати, бо ж вона життя прожила, а ви їй ні, до речі, з тієї ж причини. Тому ніколи навіть і не думайте казати щось на кшталт цього.

7.       «Ми і без вас це вирішимо». Будьте мудрими: дослухайте поради до кінця, погодьтеся, подякуйте, зробіть вигляд, що так і зробите, а потім собі тихенько вирішите своє питання так, як добре вам. І вуаля всі задоволені, а вечір пройде без надокучливої лекції на тему: «Я знаю більше за вас»…

8.       «Я краще куплю картоплю в супермаркеті, аніж буду горба гнути на дачі». Кожна теща має навязливу ідею нагодувати свою сімю лише натуральними та свіжими продуктами. Тому те, що з городу, це у її розумінні найкраще. Якщо ви відмовитесь допомогти, то вона подумає, що ви маєте змогу за що придбати, бо ви достатньо заробляєте. Або можливий такий  варіант: 1) Ви лінивий і ні на що не здатний 2) Звичайно, краще футбол з пивом, а не накопати собі картоплі 3) От чоловіки пішли, все має робити жінка!

 

Автор: Анастасія Подзізей