Африканські ахатіни зберігають молодість

Равликотерапія – особлива процедура натурального та природного догляду за шкірою. Це ексклюзивна послуга у beauty-сфері, яка передбачає масаж, ліфтинг та омолодження африканськими равликами ахатінами. У рубриці «Краса» ми розповімо, у чому ж унікальність равликотерапії і яку користь приносять африканські равлики.

     У косметології слиз равликів застосовують для лікування акне, вугревої висипки, пігментних плям, веснянок, опіків, зморшок, розтяжок, шрамів, папілом. А ще масаж молюсками справляється навіть з целюлітом.

     У слизі африканських равликів ахатінів міститься дуже багато натурального колагену і еластину, алантоїну, натуральної гліколевої кислоти,

а також ферментів протеза, хітозан, вітаміни А, С, Е, В6 і В12, які створюють чудодійний омолоджуючий ефект, зміцнюють стінки капілярів, вирівнюють колір обличчя.

     Як відбувається процедура? Наведемо на прикладі процедури для обличчя. Спеціально вирощених равликів промивають у проточній воді кімнатної температури і кладуть на шкіру обличчя, попередньо очищену і змащену молоком. Молюск з цікавістю досліджує обличчя свого клієнта, водночас здійснюючи легкий масаж. Равлик не тільки залишає слиз, а й зішкрібає ороговілу шкіру. Через п’ятнадцять хвилин, коли африканський ахатін закінчить свою роботу, його повертають в тераріум, а слиз розподіляють по шкірі обличчя, не змиваючи і не витираючи його. Під час процедури відбувається активізація підшкірного кровообігу завдяки хвилеподібним рухам равлика, ніжний пілінг, мікровідлущення відмерлих клітин шкіри, сильна регенеруюча дія природної речовини на клітини шкіри, натуральний сонячний фільтр. Значною перевагою є відсутність ускаладнень та алергії.

     Равликотерапія є не лише ефективною, а й доступною для кожного. Вартість процедури омолодження африканськми ахатінами залежить від часу равликотерапії та об’єму ділянки тіла. Наприклад, масаж, ліфтинг, омолодження обличчя вартує 150 грн.

     З датність равликів лікувати багато захворювань відома людям з древніх часів. У Стародавньому Єгипті та Вавилоні молюск вважався символом вічності, а колумбійці для омолодження використовували слиз садового равлика Helix aspersa. З часом ці знання були забуті, і лише в 1980 році чилійські вчені змогли заново вивчити лікувальні властивості секрету равликів. Равликотерапію Ви можете зробити у центрі краси та здоров’я «Princess», ця унікальна процедура допомагає нашим людям зберегти їхню красу на довгі роки.

      Окрім ексклюзивної послуги равликотерапії, у центрі краси та здоров’я «Princess» Вам запропонують такі послуги: Косметологія / Косметологічний кокон / Антицелюлітні програми LIPOCELL / ALGOLINE – обгортання для тіла / Догляд за тілом / Воскова та карамельна депіляція / Манікюр та педикюр / Механічна кушетка та крісло / Мезотерапія / Біоревіталізація / Збільшення об’єму губ / Контурна пластика овалу обличчя без хірургічного втручання / Солярій / Масаж

Автор: директор центру краси та здоров’я «Princess» Галина Козак

Центр краси та здоров’я «Princess»

м.Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 1

+38 (066) 57-88-387

+38 (0332) 24-74-94

princess.navolyni.com

 

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018 р