АКВАДИЗАЙН

Блакить морської води, теплі промінчики сонця, золото піску, яскраві рибки граційно пливуть поряд ваших долонь... Затамувавши подих на хвилинку, хочеться зупинити цю мить. Єдність людини і природи, єдність нестримного часу і свободи, єдність диковинки і неймовірної краси – відтворити можна завдяки аквадизайну.

Отже, вирішено – беремося за створення ексклюзивного декоративного куточка. Перед тим як встановити акваріум, варто поставити естетичні завдання. Аквадизайн - художнє проектування акваріумів та їх предметного середовища. Дизайн акваріума включає в себе зовнішній і внутрішній дизайн.

Зовнішній дизайн дозволяє гармонійно встановити акваріум в інтер'єр приміщення, з урахуванням особливостей конструкцій будівлі. Саме акваріум може стати джерелом комфорту і могутнім засобом релаксації. Найбільш істотну роль тут відіграють розташування акваріума і його кольорова гама. Якщо приміщення просторе, а акваріум маленький, важко очікувати, що він буде панувати в інтер'єрі. Хороше враження справляє акваріум, помітний відразу при вході в приміщення. Ще важливіше забезпечити можливість споглядати живий куточок у зоні комфорту, сидячи на дивані чи кріслі. Бажано розміщувати акваріум на рівні очей людини, а також на оптимальному для сприйняття відстані (для монументальних акваріумів з великими рибами-до 3-4 м, для акваріумів з дрібними рибками - 1, максимум 2 метри).

У зоні відпочинку - спальні або невеликій вітальні з класичними дерев'яними меблями, де так добре за приємною бесідою випити чашечку чаю, доречний акваріум тропічного лісу або «екватор». Якщо ви встановлюєте акваріум у спальні, особливо подбайте про безшумність обладнання. Бережи вас Бог придбати фільтри, а то й компресори сумнівного походження. А от у випадку вибору бренд-моделей ваш сон буде безтурботним і солодким.

Щодо суміщення акваріума з функціональними меблями можу сказати, що такі варіанти рідко бувають дійсно вражаюче видовищними, навіть незважаючи на значні фінансові витрати. Так, наприклад, досить недешевий акваріум всередині журнального столика спочатку знаходиться поза зоною активної уваги за винятком діточок, що бавляться на підлозі. Естетичий вплив зявляєтья лише з концентрацією уваги. Залишається тільки радіти, що акваріуми поки не монтують в спинки стільців і дверці мікрохвильових печей.

Внутрішній дизайн - оформлення предметного середовища акваріума. Акваріумні декорації дозволяють істотно прикрасити акваріум, але головна складова внутрішнього дизайну - процвітаюча біосистема в умовах біодизайну.

Мистецтво оформлення акваріумів, при якому сам акваріум стає живою картиною, називається Акваскейпінг, що зорієнтоване на естетичне сприйняття. Ріст і поширення по території акваріума обмежені строгим баченням художника своєї картини.

Одним з основних стилів акваскейпінга є стиль - Природний Акваріум. Основою нового стильового напрямку в акваріумістиці є принцип побудови японських садів та каменів з домінуючою в колірній гамі зелені різних відтінків. «Натуральний» стиль аквадизайну найбільшою мірою сприяє розслабленню, створенню атмосфери комфорту та невимушеності.

Акваріуми авангардної колірної гами, наприклад, червоний або синій грунт, білі або рожеві перламутрові рослини добре виглядають в зоні активного руху (у звичайній квартирі це коридори і хол). У цьому випадку коли ми проходимо повз акваріум, наше сприйняття «віддруковує» яскраву, помітну картинку, що милує око тільки при короткочасному впливі. Колорит моря, де співвідношення кольорів підказаних самою Природою, більш універсальний. Багатство підводного світу у власному акваріумі формується завдяки його жителям, рослинам, декоративним коралам, будівлям для декоративних рибок

.

 

магазин «Декоративна рибка»

м. Луцьк, просп. Волі, 20, тел.: (050) 5177033

www.rubka.volyn.ua

Різноманітні акваріуми - Встановлення - Обслуговування