Анастасія Тимощук

«В першу чергу повинно бути бажання і віра у себе…»

Вона красива, цілеспрямована, розумна та креативна. Чудово знається у музиці, розбирається в людях і артистах, з якими їй доводиться працювати. Вона не просто жінка. І не просто бізнес-вумен. Вона продюсер і до того ж цілком щаслива мама і дружина. Анастасія Тимощук, власниця продюсерського центру «Шанс» про те, як ефективно поєднати омріяну кар’єру та справи сімейні у особистій розмові спеціально для нашого журналу.

Досьє:

Персона: Тимощук Анастасія

Знак зодіаку: Овен (7 квітня )

Сімейний стан: заміжня

Посада: продюсер

Освіта: середня спеціальна

В дитинстві мріяла стати: співачкою

Життєве кредо: головне не стан, в я кому ти перебуваєш, а напрям, в якому ти рухаєшся.

Вид спорту: теніс

Фільм: комедія «Свати»

Музика: під настрій

Страва: грецький салат

Напій: яблучний фреш

Авто: «BMW»

Улюблена книга: Наталія Правдіна«Секрет світу»

Парфуми:«DUPONT»

Квіти: червоні троянди

Гроші – це можливість втілення моїх мрій.

Справжній смак життя – бачити посмішки своїх дітей

 

People UA: Скільки часу існує продюсерський центр «Шанс» на просторах волинського шоу-бізнесу і звідки виникла ідея його створити?

Анастасія Тимощук: Продюсерський центр існує вже 2 роки. Я довгий час мріяла допомогти творчій та обдарованій волинській молоді розвиватись та отримати шанс потрапити на сцену великого шоу бізнесу. До того, як виникла ідея відкрити цю компанію, я працювала художнім керівником. Я бачила безліч дійсно талановитих людей, але розуміла, що найчастіше їхній творчий шлях закінчується одразу після виступу. Адже в нашому регіоні фактично немає таких структур, які б допомагали просуватись їм по кар’єрних схлдинках. Тож я одразу вхопилась за ідею заснувати продюсерський центр.

People UA: У Вас двоє маленьких діток, але ви все ж наважились почати свою справу, як Ви поєднуєте сім’ю і роботу?

Анастасія Тимощук: Так, у мене двоє діток Арсен і Артем (2,5 роки і 3 місяці) та чудовий люблячий чоловік, який постійно піклується про мене та дітей, завжди підтримує і морально, і фізично, і фінансово. Він в курсі усіх справ і я впевнена, без його допомоги мої плани так би і залишились тільки у мріях. Крім того у команді «Шансу» трудяться близько десяти людей. У нас працюють звукорежисери, вчителі вокалу, вчителі макіяжу, гриму, актори, фотографи. З такою командою професіоналів розвиватись дуже легко.

People UA: Які тенденції розвитку Вашої компанії? Розкажіть про ідеї, які прагнете реалізувати у найближчому майбутньому.

Анастасія Тимощук: Безумовно, в планах зробити центр відомим на всю Україну і закордоном. Навіть якщо доведеться докласти колосальних зусиль. Проте робота, особливо в шоу-бізнесі, це завжди надмірне напруження та емоції, хвилювання та нерви. Але коли в результаті отримуєш те, про що мріяв, то більшого щастя годі й уявити! Ми рухаємось вперед й бачимо гарний результат і це найбільше задоволення.

People UA: Ви співпрацюєте із відомими зірками?

Анастасія Тимощук: Так, ми співпрацюємо із багатьма зірками, вони оцінюють наших вихованців, виступають у ролі членів журі й просто дають професійні поради. Наталка Карпа, Оксана Білозір, Влад Яма, Віталій Козловський, Володимир Бебешко, Володимир Третьяков і це ще не повний список зірок шоу-бізнесу, які нам допомагають.

People UA: Восени Ви організували потужний Всеукраїнський вокальний конкурс, розкажіть про ціль подібних заходів і коли запланований наступний такий концерт?

Анастасія Тимощук: Це був справжній ажіотаж, заявок на участь було набагато більше, ніж конкурс міг вмістити. Зібрались найталановитіші представники Волині. Серед членів журі були Наталка Карпа, гурт «Шоколадка». Наразі я готую новий грандіозний проект, який здивує весь волинський регіон. Він буде набагато масштабніший за попередній. Це конкурс вокально-хореографічного напряму. Розпочати його плануємо 15-16 травня. Поки склад членів журі тримаємо у таємниці, але це будуть однозначно не менш відомі люди. Скажу лише по секрету, що серед них буде один із найпопулярніших хореографів України Влад Яма.

People UA: Які переваги співпраці із «Шансом» для молодих, обдарованих, та ще зовсім невизнаних талантів?

Анастасія Тимощук: Почнемо з того, що у будь-якій сфері бізнесу існує конкуренція. А якщо людина ставить перед собою конкретні цілі і завдання та прагне здійснити їх, не відволікаючись на дрібниці, плітки та заздрість, то ця конкуренція лише підігріває бажання бути першим. В результаті природного відбору перемагає сильніший. А ми даємо можливість їм розвиватись. Всі, хто звертаються до нас для навчання і продюсування отримують досвід на сцені. Виступають навіть закордоном. Вони отримують шанси досягти своєї мрії.

People UA: На скільки комерційно успішними є ці Ваші проекти?

Анастасія Тимощук: Прибутки є, але іноді доводиться більше вкладати аніж отримувати, що стосується фінансової частини. Проте ми розвиваємось і робимо все, аби творчо обдаровані волиняни отримували шанс на успіх.

People UA: Скільки на сьогодні у вас вихованок у продюсуванні? Розкажіть про їхні успіхи.

Анастасія Тимощук: Зараз ми займаємось продюсуванням двадцяти людей. Серед них є певні лідери, які вже зробили вагомі кроки у розвитку своєї творчої кар’єри. Це Ірина Стасюк, вона часто бере участь у Х-факторі, а одного разу, навіть проходила до табору. Нині плануємо рухатись у тому ж напрямку. Тетяна Оніщук – має розкішний голос, хоч ще не закінчила школу, вже активно займається творчою діяльністю. Яна Шкамарда здобуває музичну освіту і активно піднімається сходинками українського шоу-бізу. І моя найменша підопічна, Софія Якимук, їй 11 років, та вона вже закінчує запис власного альбому. А взагалі, ми приймаємо учасників від 6 років до 30 років.

People UA: На Вашу думку, які перспективи у Волинського шоу-бізнесу? Чи багато у нас талановитої молоді?

Анастасія Тимощук: Перспективи є у тих в кого є бажання і талант, і звичайно, якась фінансова підтримка. А такої молоді у нас дуже багато. Навіть, дивлячись шоу, які зараз транслюють по телебаченню, можна сказати, що Волині теж є що показати і не осоромитись.

People UA: Як Ви вважаєте, що потрібно виконавцям аби досягти успіху? Взагалі, що важливіше, мати гроші і відсутність таланту чи навпаки?

Анастасія Тимощук: Однозначно варіант номер два. Кажуть, що артист без таланту і продюсер без смаку і можливостей - це провал. Любов та довіру публіки можна завоювати лише талантом, щирістю та працею. В першу чергу повинно бути бажання і віра у себе, а гроші – це наживне.

 

Спілкувалася: Вікторія Ніколайчук, фотограф: Вадим Павлосюк. Зачіска: Марія Климець (перукарня «Кармен»), Візаж: Ольга Мельник, локація: готель «Україна»

Вокально-хореографічний конкурс «Твій Шанс» www.chance.in.ua м. Луцьк, вул. Глушець, 49/19, тел. моб.: (066) 2281735

Опубліковано "People UA" № 1(17) березень-квітень 2012р.