Анатолій Прилуцький

«Хто нічим не ризикує – ризикує всім»

Будь-який бізнес потребує неабиякого терпіння, мудрості рішень та постійної наполегливої праці. Лише той, хто безмежно вірить у свої сили та готовий віддавати справі усього себе, здатний стати успішним. Це дуже нелегка справа, яка вимагає найдорогоціннішого – часу, бо це чи не єдина річ, яку не можна змінити, зупинити і, тип паче, купити. Зрозуміло, що ділова людина практично весь свій час присвячує роботі. А що вже говорити тоді, коли ще й бізнес не один? Про те, як поєднувати два бізнеси, робити це успішно і ще й встигати проводити час з рідними, поділився керівник транспортної компанії «Транс-Атлас» та «Вест-Фенікс» Анатолій Прилуцький.

Довідка

Персона: Прилуцький Анатолій Іванович

Посада: керівник транспортної компанії «Транс-Атлас» та «Вест-Фенікс»

Знак зодіаку: Терези (6 жовтня)

Життєве кредо: Слабка людина вірить в долю, а сильна-в себе.

Сімейний стан: одружений

У дитинстві мріяв стати бізнесменом

Важлива подія в житті: буду неоригінальним, але-це народження дітей

Бізнес для нього – це перетворення у блага свого розуму та умінь,це спроба передбачити майбутнє

Влада для нього – це можливість покращити життя людей своєї країни 

Вишукане дійство: «Люди Року Волинь»

Історичне місце: Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви»

Класний фестиваль: «Art Jazz Cooperation» у Замку Любарта

Незабутній концерт Тамари Гвердцителі, концерт «Машини часу»

Вражаючий музей: екзотичний музей-парк кактусів в Монако

Феєричне шоу: «Ніч у замку Любарта»

Отримані нагороди: суспільні - «Люди року-2015. Волинь», орден «За громадянську доблесть» (Асамблея ділових кіл України), але найбільша нагорода- людська подяка

Улюблений фільм: фільми Ельдара Рязанова

Музика: «Океан Ельзи»

Книга: література про філософію життя

Авто: «MercedesBenz»

Вид спорту: волейбол

Вид відпочинку: активний

Страва: український борщ з пампушками

Напій: французьке вино

Ідеальний дім – це створений власноруч дім, в якому панує любов і затишок

Справжній смак життя – це успішне втілення в реальність всіх задумів та мрій

 

People UA: Розкажіть про ствреннякомпанії «Транс Атлас». З чого все починалося?

Анатолій Прилуцький: Починалось все з організації транспортної компанії, яку я очолював як директор 10 років. Пізніше вирішив спробувати організувати і свій власний бізнес у сфері міжнародних автомобільних перевезень. Як кажуть: людина лише там чогось доcягає, де вона сама вірить у свої сили.

People UA: Транспортна компанія«Транс-Атлас» є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. Ви постійно розвиваєтеся, порівнюючи, якою була компанія і якою вона стала, яких змін зазнав «Транс-Атлас»? У чому переваги «Транс Атлас»?

Анатолій Прилуцький: ПП «Транс-Атлас» вжебільше 10 роківпрацює на ринку транспортних послуг. За час свого існування компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велику кількість автомобілів підзавантаження в різних напрямках. Ми є членом асоціації міжнародних перевізників України (АСМАП).

Транспортна компанія «Транс-Атлас» гарантує якісну і швидку доставку вантажів у будь-яку точку України,Європи та Азії завдяки сучасному і різноманітному автомобільному парку. У розпорядженні транспортної компанії «Транс-Атлас» своя територія і автосервіс, а також вся необхідна інфраструктура транспортного підприємства. Наш автопарк нараховуєбільше 250 одиниць автотехніки і складається з сучасних вантажівок кращих світових марок: RENAULT, Volvo, DAF, Iveko, вантажо підйомністю від 1,5 до 25 тон і об'ємом від 5 до 120 м3. Це і тентовані, ізотермічні причепи та напівпричепи, причепи-рефрижератори. Ми пишаємося, що весь наш автотранспорт відповідає сучасним вимогам і прийнятим стандартам євро- 4, євро- 5. Завдяки самому широкому спектру сучасних вантажних автомобілів, ми здатні задовольнити потреби в вантажо перевезеннях самого вимогливого замовника «від дверей до дверей». Наше кредо – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки професійному колективута дисципліни водійського персоналу, всі перевезення вантажів, що виконуються нашою компанією, вигідно відрізняються надійністю і високим рівнем обслуговування. Нашими партнерами є сотні надійних і перевірених підприємств України, країн СНД та Європи.

People UA: Ваша компанія є одним з лідерів перевезень України та успішно працює в Європі. Як воно працювати по-європейськи?

Анатолій Прилуцький: Перш за все потрібно бути обізнаним та «причесаним» (адже зустрічають за одягом,а проводжають за розумом), починаючи від водіїв, автомобілів і закінчуючи логістами та вищим керівництвом…

People UA: З якими країнами-партнерами співпрацюєте?

Анатолій Прилуцький: З абсолютно різними: від країн Західної Європи (Іспанія,Франція,Німеччина) і аж до країн Азії (Узбекистан,Казахстан,Азербайджан,Афганістан).

People UA: Розкажіть більше про спеціальні перевезення.

Анатолій Прилуцький: Більшість вантажної техніки розрахована на перевезення вантажів з шириною до 2,45, довжиною до 13,6, висотою до 3,1 м, і вагою до 24 тонн. Вантажі, які перевищують данірозміри, називаються негабаритними. Перевезення негабаритних вантажів вимагає спеціальної техніки, а також отримання погоджень на перевезення негабаритного вантажу по всьому маршруту слідування. Для таких перевезень, як правило, ретельно вибирається маршрут, враховуючи висоту і ширину мостів і огорож, національні правила перевезення негабаритних вантажів в країнах транзиту. У деяких країнах в залежності від габаритів вантажу, що перевозиться, потрібно не тільки узгодження з дорожніми службами, а й супровід автопоїздів машинами супроводу (поліція, дорожніслужби і т.д.). Для перевезення негабаритних вантажів автомобільним транспортом повинні застосовуватися спеціальні низькорамніпричепи - платформи, також негабаритні вантажі часто перевозяться залізничним і морським транспортом або за допомогою так званих мультимодальних перевезень, коли в процесі перевезення використовується один або декілька видів транспорту (наприклад: автомобільний і морський, автомобільний і залізничний транспорт).

People UA: Ваша компанія займається ремонтом вантажних автомобілів. Які саме послуги надаєте?

Анатолій Прилуцький: Наша фірма займається ремонтом вантажних автомобілів у Луцьку на вулиці Кільцева, 1. «Транс-Атлас» надає послуги з ремонту ходової техніки, ремонту електрообладнання, а також холодильного устаткування на рефрижераторах, заміни мастил.

People UA: Які основні цілі компанії і стратегія її розвитку?

Анатолій Прилуцький: Основна наша ціль - це надання якісних і конкурентно спроможних транспортних послуг на європейському ринку. Впровадження сучасних методів керування підприємством з використанням найновіших ІТ-технологій. Наприклад, це забезпечення кожного автомобіля GPS-навігацією з метою всебічного моніторингу логістичним відділом в режимі он-лайн руху авто, показників двигуна, режиму праці водія, параметрів та стану вантажу.

People UA: Хто є Вашими діловими партнерами?

Анатолій Прилуцький: Оскільки наше підприємство успішно працює вже не один рік, ми можемо похизуватись великою кількістю ділових партнерів, які здебільшого першими пропонують партнерство.

People UA: Як Виставитеся до поняття «конкуренція»?

Анатолій Прилуцький: Конкуренція повинна бути діловою, здоровою та дружньою. В транспортному бізнесі багато чого залежить від взаємної виручки і допомоги водіїв (навіть часом з різних країн) і співпрацею керівників. Тут я сміливо, не соромлячись, дивлюсь у вічі всім перевізникам Волині і не тільки.

PeopleUA: Ваша компанія здобула перемогу в номінації «Перевізник року» в рамках Премії «Люди року-2015. Волинь». Яке значеннямає для Вас нагорода, отримана на рідній землі?

Анатолій Прилуцький: Відчуваю гордість, що наш колектив є знаним та корисним для Волині.

People UA: За результатами статистичного ранжування серед підприємств України приватне підприємство «Транс-Атлас» отримало нагороду «IMPORTEXPORTAWARD». Розкажіть про це детальніше.

Анатолій Прилуцький: ПП «Транс-Атлас» за показниками зовнішньоекономічної діяльності посіло: 1 місце (срібло) серед імпортерів за показником «Диверсифікація», 30 місце (срібло) серед імпортерів за показником «Диверсифікація», 20 місце (бронза) серед імпортерів за показником «Географія». Це ще раз підтверджує, що наша команда переймає найновіші методи управління, використовуючи сучасні ІТ-технології. А також те, що ми працюємо відкрито і в правовому полі, хоча таким компанія найважче у нашій країні.

People UA: За час багаторічної роботи Ваша компанія отримала ряд престижних нагород. Яким важливим внеском у розвиток економіки та розбудову України Ви пишаєтесь найбільше?

Анатолій Прилуцький:По-перше, ми – екпортно-орієнтоване підприємство. Адже зробити бізнес на експорті «надр» - невелика заслуга. А ось експортувати продукцію з меншою чи більшою доданою вартістю – це вже щось. Ми ж експортуємо послуги (це навіть не повітря), а повертаємо в Україну тверду валюту. В розвинутих країнах така праця дуже підтримується, а у нас, на жаль, – ні! Можливо, тому, що це малий і середній бізнес.

People UA: Поговоримо про перспективирозвиткукомпанії. Якою Вибачите компанію через 10 років?

Анатолій Прилуцький: Самодостатньою компанією з новими автомобілями, досвідченими водіями, зручною СТО та офісом, де будуть використовуватись найновіші інформаційні технології.

People UA: Чим ще займаєтеся, окрім перевезень? Які проекти та мрії втілили в життя останнім часом?

Анатолій Прилуцький: З віком пріоритети змінюються, замість дискотекі нічних клубів, як кажуть, «тягне ближче до землі». Отакі в мене «хобі» перетворилось в ще один бізнес. У сьогоденні в тренді є вирощування екологічно чистої продукції, чим ми і займаємось.

People UA: Не важко поєднувати дві зовсім різні сфери діяльності?

Анатолій Прилуцький:Справжній бізнесмен, керівник завжди прагне до нових бізнес-проектів. Адже він повинен вміти налагодити роботу в будь-якій сфері. А коли ця робота ще й до душі, то це подвійне задоволення.

People UA: Яку саме продукцію страусівництва, птахівництва, тваринництва пропонує «Вест-Фенікс»?

Анатолій Прилуцький: Ми займаємось розведенням гусей, качок, цесарок, овець м’ясних порід та екзотичної птиці – страуса. В перспективі – вирощування екологічно чистих овочів та ягід.

People UA: У чому полягає цінність запропонованої Вами продукції і де можна її придбати?

Анатолій Прилуцький:Зупинюсь більше на екзотиці. М'ясо страуса смакує всім, це схоже на щось середнє між яловичиною та індиком, а найголовніше – майже не містить холестерину. Окрім того, страусині яйця – більш дієтичні, ніж курячі.

People UA: Чим «Вест-Фенікс» цікавий у плані розвитку туризму в області?

Анатолій Прилуцький: Наше господарство розміщене на найбільш екологічно чистих незайманих землях Любомльського району, недалеко від пункту переходу Ягодин вздовж кордону з Польщею у напрямку озера Світязь. А тому місце знаходження вже нам підказує, що тут обов’язково має бути присутнім зелений туризм.Мальовничі береги Західного Бугу та екзотичні тварини, а також екологічно чисті овочі та ягоди в поєднанні з розбудовою інфраструктури – чим не передумови для хорошого туристичного проекту? Для того щоб швидше втілити цей задум у життя, ми інтенсивно працюємо над поданням заявки до грантових проектів.

People UA: На Закарпатті часто проводять екскурсії на оленячі, страусині, овечі ферми. Чи можна відвідати Вашу стаусину ферму? Що цікавого можете запропонувати гостям?

Анатолій Прилуцький:Так, у нас досить цікаво. Головна база - село Рівне Любомльського району. Ми маємо австралійські страуси (ему), африканські страуси, павичі, фазани тощо.У нас свій інкубатор, тому птицю можна побачити у різному віці, що особливо цікаво для дітей.

People UA: Аграрний бізнес доволі ризикований. Ви вмієте йти на ризики?

Анатолій Прилуцький: Мій девіз: хто нічим не ризикує – ризикує всім.Тому досить часто приходиться іти на ризик.

People UA: О котрій розпочинається робочий день керівника двох успішних компаній?

Анатолій Прилуцький: Я – сова, і цим все сказано. Робочий день розпочинається о 9-10-ій годині. Але після «метушливого дня» – найпродуктивніші робочі години для мене - це вечірні години з 18 до 24-ої.

People UA: Хто Ваша права рука, надійний помічник у всіх починаннях?

Анатолій Прилуцький: Сім’я та родина – мої надійні помічники, які завжди підтримують мене у моїх починаннях.

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: в чому Ваш секрет успіху?

Анатолій Прилуцький: Займатися улюбленою справою – чи не найбільший секрет мого успіху. Я насправді займаюсь тим, вкладаючи всю свою енергію, що мені дійсно подобається і приносить неабияке задоволення. Але водночас я намагаюсь постійно вдосконалюватись, читаючи спеціалізовану літературу, відвідуючи семінари, зустрічаючись з успішними людьми. Я знаю,чого хочу. Так часто інші не вірять в мій успіх. Але головне – іти наполегливо своїм шляхом, генеруючи і втілюючи в життя нові ідеї для розвитку свого бізнесу.

People UA: Розкажіть про свою сім’ю.  Як проводите вільний час з рідними людьми?Анатолій Прилуцький: На жаль, маю дуже обмаль вільного часу для проведення з рідними людьми. Хоча розумію, що потрібно цінувати кожен день, кожну мить, кожну хвилинку, проведену з ними. Найбільш ціную сімейний активний відпочинок на природі у будь-яку пору року.

 

Фотограф: Катерина Сива. Спілкувалася: Сніжана Романюк

Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017

ПП «Транс-Атлас»
Волинська обл., Луцьк,вул.Захарова,7В
тел.: (0332) 750246
http://trans-atlas.com.ua
ФГ «Вест-Фенікс»
Волинська обл., Любомльський район, с.Рівне
тел.: (0332) 750246
west-phenix.com.ua

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017