Антон Лірник

Якщо Ви інколи задумуєтеся над тим, як весело провести час, у нас є для Вас порада – насолодіться виступом «ComedyClubUkraine». Прожиття популярного проекту в Україні для журналу позитиву розповів Антон Лірник із«Дуету ім. Чехова».

Лише Насолода: Проект «ComedyClubUkraine» – це плагіат російського колективу, чи цілком новий продукт, зліплений з іншого тіста?

Антон Лірник: Спочатку глядачі довго звикали до нашої української творчості, бо всі вже знали та бачили російський Камеді. Але у нас склалася ідеальна ситуація, адже ми маємо постійну публіку. Дехто зробив для себе вибір – дивитися українські виступи, інші надають перевагу лише російському  «ComedyClub»,а  ще є люди, яким імпонує обидва шоу. Український гумор суттєво відрізняється від гумору наших сусідів. «ComedyClubUkraine» не такий гламурний, проте сміливіший, більш актуальний і ближчий до життя.

ЛН: Які у Вас стосунки з колективом російського Камеді?

АЛ: Ми з Антоном частенько виступаємо у «ComedyClubRU», тому стосунки з їхнім колективом дружні. Ось так!

ЛН: Ви часто жартуєте над зірками шоу-бізнесу та політиками. Чи траплялось так, що вони ображались на Вас і Ваші жарти?

АЛ: Більшість відомих персон, які відвідують наші виступи, нормально сприймають жарти стосовно їхньої діяльності чи життя взагалі. Ми радіємо з того, що публіка з розумінням ставиться до всіх «приколів». Це легко пояснити – наші глядачі мають гарне почуття гумору, а ми майже ніколи не вигадуємо зайвого, намагаємось жартувати, опираючись на життєві факти, враховуємо характер особистості, випадки з її життя, показуємо все в дотепному світлі. Ми жартуємо над реаліями, а ображатись на правду немає сенсу.

ЛН: А все ж таки, пригадайте, можливо, герої Ваших жартів демонстрували образу відкрито?

АЛ: Такого не було. Хіба що деякі люди, маючи акторський досвід, можуть дозволити собі зіграти сцену образи, скажімо, встати і демонстративно вийти із зали. Але запевняю, що це лише частина гри. Насправді ніхто не ображається. Таке видовище лише для того, аби привернути увагу, адже цікаво виходить, коли люди обговорюють суперечку чи образу, навіть не здогадуючись, що це лише розіграш чи PR.

ЛН: Чи існують заборонені теми для «ComedyClubUkraine»?

АЛ: Підбір тем визначається внутрішнім тонким чуттям. Якщо говорити про вплив зі сторони, то диктат щодо тематики відсутній. Ми вирішуємо, жартувати чи ні над тим чи іншим явищем. Проте намагаємось не висвітлювати тем, які стосуються релігії, важких захворювань і т.д.

ЛН: Часто доводиться імпровізувати на сцені?

АЛ: Наш принцип роботи полягає в мінімальній кількості репетицій. Тому ідеї інколи народжуються за кулісами, в результаті чого на сцені з’являється досить цікава імпровізація. Енергія публіки часто налаштовує на створення нових креативних жартів.

ЛН: У Вас є улюблений жарт?

АЛ: Усі класні. Навіть важко відповісти. Але пригадав улюблений анекдот.

Чоловік приходить в автомайстерню і каже:

А у Вас є запчастини до УАЗіка?

Які саме?

Ну Ви ще питаєте… дріт і цвяхи.

 

Спілкувалася Олена Бекеша

Опубліковано "Лише Насолода" № 6(28), березень-квітень 2014