beauty-новинки

NEW

У Луцьку відкрився другий бутик із революційною корейською косметикою на проспекті Волі, тому глянець «People UA» завітав на відкриття цього закладу і поспілкувався із засновницями «Smart Beauty» Оксаною та Лесею Коробчук.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

«Перший день весни символізує відродження природи, розквіт і перевтілення, тому символічно до 1-го березня ми у Луцьку відкрили свої обійми з українською назвою «Смарт Б’юті». Приготували для наших клієнтів розширений асортимент лінійок преміум-класу від провідних корейських брендів, найкращий сервіс обслуговування і висококваліфікованих консультантів. Також маємо величезний асортимент засобів від всесвітньо відомого бренду «Victoria’s Secret», доглядові засоби, і парфумерію для чоловіків, і ще багато всього нового і цікавого», – розповідає Коробчук Оксана.

ПРОВІДНІ СВІТОВІ БРЕНДИ

«Ми щодня наполегливо працюємо, аби у лучан та гостей міста була можливість придбати найкращі доглядові засоби лише від провідних світових брендів і щоденний свій догляд перетворити на цілковите задоволення», – додає Леся Коробчук.

КОМФОРТНІ УМОВИ

У новому бутику на проспекті Волі створений особливий куточок «косметичного раю» для чоловіків. Тепер і представники сильної половини людства зможуть знайти у «Смарт Б’юті» засоби для щоденного догляду та великий асортимент парфумерії.

 

ДАРУЙТЕ КРАСУ

У бутиках краси є подарункові сертифікати, брендовані б’юті-бокси, де кожен бажаючий може створити власний ексклюзивний подарунок на будь-яку святкову чи особливу подію.

МОЛОДІСТЬ ТА КРАСА

Абсолютно кожна людина є унікальною. Щаслива людина та, яку люблять і яка  щодня розвивається, вдосконалюється, цікавиться всім новим, любить себе і дбайливо та із турботою ставиться до своєї зовнішності, бо лише впевнена у собі особистість може бути на 100% щасливою і вільною, вона сама для себе є центром рівноваги та гармонії. Така особистість не прив’язана своїм рівнем щастя та настроєм до оточуючих, вона черпає цей ресурс зі свого внутрішнього світу, щоб дарувати позитив і натхнення іншим.

Щоб продовжити свою молодість, зберегти природну красу і не впустити старість в своє життя, потрібно цього дуже хотіти, наполегливо щодня працювати. «Праця» – це дуже символічне поняття, коли мова йде про особистість і красу в цілому. Вона включає всі аспекти і сфери життя людини: її духовність, емоційний стан, спосіб життя, мислення і харчування, спорт, хобі, звички, оточення, щоденну працю над собою. Тому все це в комплексі, плюс першокласний догляд за своєю шкірою обличчя, тілом і волоссям стануть запорукою вічної молодості і краси.

ДОСТУПНА КРАСА

«Наша ціль – аби ще більше жінок та чоловіків мали змогу за демократичні кошти придбати лише оригінальні та дієві косметичні засоби, перетворити свої щоденні доглядові процедури в цілковите задоволення і релакс», – додає Оксана Коробчук.

WELCOME

«Шановні клієнти, вітаємо Вас із початком сонячної весни! Запрошуємо відвідати наші бутики краси, спробувати та відчути на собі ефект неймовірних доглядових косметичних засобів, якими захоплюються мільйони поціновувачів у всьому світі!» – додає Леся Коробчук.

Бутик краси «Smart Beauty»

м. Луцьк, вул. Словацького, буд. 12, 1 поверх (15-поверхівка біля готелю «Україна», вхід з двору)

Бутик краси «Смарт Б’юті»

м. Луцьк, просп. Волі, 9

тел.: (050) 050-51-19,

(050) 979-36-46

Години роботи: з 10.00 до 20.00

https://www.instagram.com/smartbeauty_lutsk/?hl=uk

https://www.facebook.com/groups/korea.lutsk/?fref=mentions