Бог у серцях

До Дня Захисту Дітей 18 травня 2012 р. відбулася благодійна акція «Бог у серцях». Подарувати незабутні миті, поділитися теплом, любов’ю та розумінням з дітьми — це справжнє щастя.

«Ми віримо, що Бог живе у серцях людей. Саме вони допомогли створити свято для дітей, які перебувають у притулку служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації» — розповіли організатори благодійної акції: журнал позитиву «Лише Насолода» та благодійний проект «Чутливі серця», які не очікували на допомогу такої кількості підприємців-меценатів.

Завдяки підтримці авторської школи краси «New Lady», професійного візажиста Ольги Мельник, фотографа Анастасії Хмарук, магазину жіночого взуття «Lady Braska», бутіка чоловічого елегантного одягу «Daniel Rizotto» були забезпечені потреби дитячого будинку. Благодійно передані канцтовари, засоби гігієни, взуття і одяг.

Художниця Тетяна Мялковська і арт-студія «Пятерня» змогли відкрити внутрішній світ дітей завдяки малюнкам на стіні. Фарба була скрізь: на одязі, маленьких рученятах малечі, на підлозі й, звичайно ж, на стінах. Яскраві фарби, різноманітні пензлики, весела музика й посмішки «намалювали радісну картину кольорового майбутнього». Діти назвали свої шедеври «Озеро Світязь», «Дерево бажань», «Ю+В».

 

Тренери міжнародної мережі фітнес-клубів «Joy Fitness» провели для дітей заняття з фізкультури, а також повчили хлопців бойовому мистецтву, а дівчат — танцювати ча-ча-ча. Думаємо, незабаром у Олени Коляденко з’являться достойні конкуренти.

 На благодійному обіді діти смакували пельмені від ПП Калинюка Олександра Анатолійовича, величезний п’ятикілограмовий торт, спечений в ТД «ЛуцькКондитер», фрукти та шоколадні сувеніри, виготовлені в майстерні шоколаду Шоконель.

 

Попереду на малечу чекали нові враження. 30 травня запланована екскурсія до Луцька за підтримки туристичної агенції «Сім Зірок» та розваги в «Адреналін Сіті».

Варто наголосити, що 22 діток в обласному притулку віком від чотирьох до сімнадцяти років дійсно потребують Вашої ласки та допомоги. Не будьте байдужими — створіть краще майбутнє, зробивши вагомий вклад в розвиток дітей.

Висловлюємо подяку усім партнерам, рекламодавцям та мас-медіа за фінансову та інформаційну допомогу.

Автор: Олена Бекеша, фотограф: Анастасія Хмарук

Опубліковано "Лише Насолода" № 3(19) липень-серпень 2012 р