Це необхідно знати кожному!

Іонізуюче випромінювання та дефіцит йоду є основними причинами виникнення захворювань щитовидної залози. Волинь відноситься до йододефіцитної території, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Часто, до певного часу, хвороби щитовидної залози можуть протікати безсимптомно. Кількість захворювань, в тому числі й на рак щитовидної залози, з кожним роком зростає. Більшість людей не пов’язує з щитовидною залозою такі симптоми, як: погіршення настрою, швидку втомлюваність, підвищену пітливість, погіршення пам’яті, сухість шкіри, випадіння волосся, зміну ваги тіла, серцебиття, часті головні болі, неможливість завагітніти або виносити дитину, порушення менструального циклу, зниження тембру голосу та багато інших. Не завжди ми вчасно помічаємо збільшення залози або появу в ній вузлів.
Розібратись в цьому і запідозрити порушення функції щитовидної залози може тільки професіонал, а саме лікар-ендокринолог, а при певних проблемах у жінок - лікар акушер-гінеколог (ендокринолог).
Одним з найпростіших інформативних та ефективних методів діагностики захворювань щитовидної залози є ультразвукова діагностика.
Своєчасна діагностика захворювань є запорукою їх ефективного лікування.
Медичний центр ТзОВ «Клініка «Технології здоров’я» надає послуги:
- консультації лікаря ендокринолога;
- консультації лікаря акушера-гінеколога (ендокринолога);
- УЗД (ультразвукова діагностика) щитовидної залози.

Режим роботи: з 09.00 до 19.00 год.

з понеділка по п’ятницю, субота, неділя – вихідний.
Запис на прийом за тел.: (0332) 788101
моб.: (095) 6092851, (097) 4417009
м. Луцьк, вул. Словацького, 2

(приміщення готелю «Україна», 1 поверх)

Ліцензія МОЗ України серія АЕ №638244 від 11червня2015року

опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 3(37) літо 2016