Чиста вода в кожній оселі

Сьогодні якісна вода в крані, здавалося б, неосяжна мрія. Кожен хоче, щоб з-під крана текла чиста вода, яку не лише корисно пити, а й в якій безпечно прати одяг та якою можна користуватися в побуті. Накип у чайнику, вийшла з ладу пральна машина, зіпсований одяг від іржавої води – це найчастіші наслідки використання неякісної води. Сьогодні для отримання питної води, захисту побутової техніки тощо використовують фільтри для води. Це пристрої для очищення води від механічних, нерозчинних частинок, домішок, хлору та його похідних, а також від вірусів, бактерій, важких металів і т. д. Компанія «А-ГЛОБАЛ» рекомендує фільтри бренду СВОД, які все частіше використовуються для очищення води від різних забруднень.

АНТИНАКИПНІ ФІЛЬТРИ ДЛЯ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Призначення – захист нагрівального елементу водогрійного обладнання від корозії і накипу. Крім того, фільтр СВОД-АС знижує вміст у воді важких металів, хлору і сірководню; запобігає засміченню вузьких проток у душових і сантехнічних системах.

СЕРІЯ ФІЛЬТРІВ КОНДИЦІОНУВАННЯ ВОДИ

«СВОД» ЗНЕЗАЛІЗНЕННЯ

«СВОД» Знезалізнення знижує вміст заліза у воді до нормативних показників (0,2- 0,3 мг/л), а також видаляє марганець. Ефективний при будь-яких показниках заліза. Фільтр прибирає металевий запах і смак з води. «СВОД» Знезалізнення запобігає утворення іржавих потьоків на сантехніці, забезпечує захист побутових приладів і сантехніки від передчасного ремонту, захищає трубопровід від заростання і корозії

ПРОФЕСІЙНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗАЛІЗООКИСНИХ І КАРБОНАТНО-КАЛЬЦІЄВИХ ВІДКЛАДЕНЬ

Не менш важливо, що 1 мм відкладень збільшує споживання енергоносіїв до 10%. В результаті система працює з низькою ефективністю. Це пов’язано з великою кількістю відкладень солей жорсткості на стінках труб і устаткування.

Ми розробили і виготовляємо реагенти, які без зайвих зусиль видаляють навіть найскладніші відкладення! Сухі порошкоподібні продукти ефективно і безпечно видаляють відкладення (накип) з усіх поверхонь нагріву.

ТЕПЛОНОСІЙ ДЛЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ. АНТИФРИЗ «СВОД - АІ»

Екологічно безпечний теплоносій для систем локального теплопостачання, виготовлений на основі пропіленгліколю, який належить до 4-го класу небезпеки і є безпечним для життя людини і тварин. Переваги «Антифриз СВОД-АІ»: не порушує роботу котельного обладнання; безпечний для життя людини і тварин; запобігає корозії алюмінієвих, мідних, чавунних, бронзових, сталевих вузлів устаткування; витримує заморозки до – 40 °С.

КОТЛОВИТ  багатофункціональний засіб для закритих систем опалення.

Котловит  двокомпонентний препарат, до складу якого входять СВОД-БО і СВОД-ТВТ, що встигли зарекомендувати себе в промисловості. Це багатофункціональний таблетований засіб для закритих систем опалення, захищає від корозії і накипу, перешкоджає розмноженню бактерій, грибків і мікроорганізмів. Безпечно для всіх видів сталі та ущільнювачів, що застосовуються в котлах та системах опалення.

ПАСТОПОДІБНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ «СLEANDROPS»

Даний продукт є м’яким миючим засобом та абразивом. Грунтовно чистить від різних забруднень: жир, бруд, сажа і нагар, сліди використання; надає блиску і забезпечує захист поверхні! Засіб призначений для чищення поверхонь електричних і газових плит, важкодоступних зон близько конфорок, духовок. Також підходить для чищення поверхонь з нержавіючих металів, пластикових і акрилових ванн, керамічних і глазурованих поверхонь. Завдяки своїй м’якій кремоподібній консистенції дуже приємний у використанні, не залишає розводів.

EКОФІЛЬТР ПРОТИ НАКИПУ ДЛЯ ПРАЛЬНИХ МАШИН

Найбільш поширеною несправністю для сучасних пральних машин-автоматів є недостатнє нагрівання води для основного прання. Виявити цей дефект можна тоді, коли буде погано випрана білизна або, доторкнувшись під час прання до дверцят машини, можна помітити, що вона холодна. Основною причиною для такої несправності машини є накип на нагрівальному елементі. Фахівці НДПІ «Водоочисні технології» розробили для вас 2 доступних рішення боротьби з накипом в пральній машині:

Екофільтр проти накипу «СТИРОВИТ»  ВСТАНОВИВ І ЗАБУВ на 10 місяців. Вітамінки для машинки «СТИРОВИТ» додавай при кожному пранні.

Це один загальний бренд засобів, різних за складом і співвідношенням активних компонентів. Спеціально підібрана формула дозволяє на 100% впоратися з конкретними завданнями: декальцинацією кавоварок, очищенням пароварок від кальційних відкладень, видаленням накипу з ТЕНів і внутрішніх частин пральних машин, видаленням водного каменю в коліні унітазу.

Оптовий та роздрібний продаж фільтрів, господарських товарів, побутової хімії. Продаж і сервісне обслуговування опалювальної техніки

Компанія "А-ГЛОБАЛ"

м. Луцьк, вул.Героїв УПА, 8

тел.: (050) 7233016

 

Опубліковано: People UA № 3(43), весна 2018