Чоловіча косметологія

Тривалий час вважалося, що косметологія - привілей жінок. Проте зараз це всього-на-всього стереотип, бо за останні декілька років ситуація дещо змінилась. Кожен розуміє, що доглянута зовнішність – важливий фактор успіху.І якщо раніше «джентльменський набір» обмежувався регулярною стрижкою та голінням, а косметика – лосьйоном, дезодорантом і туалетною водою, то на сьогоднішній день цей список значно ширший.

Взагалі є чимало процедур, які можна запропонувати представникам сильної статі. Серед них – манікюр і педикюр, масаж,послуги апаратної косметології, ультразвукова чистка, косметичний догляд, anti-age догляд і навіть хімічні пілінги для обличчя.

З багаточисленних опитувань ми дізналися про те, що ж найчастіше турбує чоловіків?
Перше, це, звісно, проблемна шкіра. Від природи у чоловіків вона більш щільна і схильна до жирності, через що на ній з’являються вугрі. Одночасно з цим через часте гоління шкіра піддається подразненню і запаленню, що викликає неприємні відчуття. В першу чергу чоловіча косметологія спрямована на вирішення цих першорядних завдань: очищення шкіри та усунення подразнення.

Друга і чи не найголовніша проблеми – зморшки. Цікаво, що чоловікам боротися із ними значно складніше. Проте завдяки ретельно підібраній програміпо догляду за шкірою зникають дрібні зморшки і розгладжуються глибокі, вирівнюється колір обличчя, зникають пігментні плями, а також судинні зірочки, шрами й навіть рубці.

Час – дороге задоволення. Коли виділяєш годинку-другу для себе,безперечно, дуже хочеться, щоб обслуговування було на найвищому рівні. Інколи так важливо знайти місце, де тобі можуть надати якісні послуги. Рекомендуємо відвідати салон для чоловіків «Men’sStyleSalon», результати роботи якого оцінили чоловіки якнайвище.

«Men’sStyleSalon» – це сучасна цирульня, у якій широко представлені послуги та косметична продукція для чоловіків, де знавці своєї справи допоможуть та обов’язково знайдуть особливий підхід  до кожного чоловіка.

«Ми будемо раді робити все для того, щоб ваш імідж був довершеним, краса - вишуканою, а стиль – неповторним».

Men'sStyleSalon»

м. Луцьк

просп. Волі, 27

095 93 1111 9

097 97 1111 9

 Опубліковано "People UA by НАСОЛОDА" № 6(40), весна 2017