Чоловіча територія

Кожен чоловік прагне до визначеності і самодостатності. Чоловічий погляд на сучасний дизайн інтер’єру, оснований на інстинкті завойовника йсягає корінням в глибоку давнину. Раніше це — популярні мисливськіаксесуари, важкі меблі й ковані речі, сьогодні це — стримана класика або урбаністичний мінімалізм. Та все ж таки, які особливості сучасного «чоловічого» інтер’єру?

     Відкрите планування, яке дозволяє відчувати свободу і простір для думок. Вогненні контрасти на приглушених нейтральних тонах або домінуючий чорний колір підкреслюють силу, авторитет, серйозність і певний максималізм у судженнях.

    Цегла, цемент, камінь та інші «брутальні» текстури здатні вселити в чоловіка впевненість у своїх силах і завзятість у досягненні поставлених цілей.

    Прямі форми меблів — результат властивої багатьом чоловікам чіткості мислення та аналітичного складу розуму.

    Приховане підсвічування, яке або заспокоює, або налаштовує на потрібну хвилю.

    Відсутність великої кількості аксесуарів — ознака практичності та стриманості.

    Новинки техніки, екстрамодні сучасні оздоблювальні матеріали та взагалі все нове, незалежно від віку, демонструють сучасний свіжий погляд на життя.

    Звичайно, сучасний «чоловічий» інтер’єр підходить і чоловікам, і жінкам. Але це лише підтверджує, який великий вплив «чоловічого» погляду на інтер’єр і наскільки він залишається популярним у сучасному світі.

 

Опублковано "Лише Насолода" № 4(26) жовтень-листопад

Авторський дизайн інтер’єра Юля Михєєва

тел. моб.: (050) 378-01-60 wwwHYPERLINK "http://www.positive-design.com.ua/".HYPERLINK "http://www.positive-design.com.ua/"positiveHYPERLINK "http://www.positive-design.com.ua/"-HYPERLINK "http://www.positive-design.com.ua/"designHYPERLINK "http://www.positive-design.com.ua/".HYPERLINK "http://www.positive-design.com.ua/"comHYPERLINK "http://www.positive-design.com.ua/".HYPERLINK "http://www.positive-design.com.ua/"ua

Життя несе задоволення та щастя