Чоловіками не народжуються - ними стають

      Клуб «Gentleman» - це унікальне, перше в Україні  товариство незалежних, успішних, впевнених у собі  чоловіків, які постійно розвиваються, ставлять перед собою цілі та роблять все можливе для їх реалізації. «Чоловіками не народжуються - ними стають», і наша головна місія - бути провідником на шляху до цієї успішної трансформації. Адже бути справжнім чоловіком - це, свого роду, спосіб життя.

     «Будь кращою версією себе!» - ці слова і є девізом нашого клубу. Ми об'єднуємо людей, які прагнуть досконалості.

      Нинішні звичаї роблять чоловіка джентльменом, якщо він перед знайомством виймає цигарку з рота. Раніше при зустрічі знімали капелюха, зараз дістають із вуха навушник, а на знак особливої поваги - два. Псевдоджентльменство стало зручним інструментом для "замилювання" розуму жінки та її зваблення. Рівень культури, етики, освіти, комунікації в суспільстві з кожним поколінням падає; люди ведуть себе як товар; відсутня повага не тільки до суспільства, в якому вони живуть, але й до самих себе. Де ж моральні цінності?..

      Справжні джентльмени – це вимираючий вид, і ми повинні це виправити! Для цього і створений наш чоловічий клуб «Gentleman». Його засновники – молоді та амбіційні люди, які дійсно хочуть змінити світ. Наша місія - служити популяризації та поширенню знань про етику, естетику, порядність та ефективні комунікації для підвищення рівня внутрішньої культури кожної людини, а отже, і її самооцінки.

      «Gentleman» – це клуб гідних називатися чоловіками. Джентльменство як домінуюча сторона особистості – це схильність проявляти вихованість, освіченість, благородство і врівноваженість у міжособистісному спілкуванні. Джентльмен вирізняється з-поміж інших проявом поважності, бездоганними манерами і галантною поведінкою по відношенню до жінок. Він у жодному разі не стане з ними грубо поводитися, а буде неухильно дотримуватися правил етикету.    

      Чоловік, який відповідає цьому ідеалу, - безпристрасний, педантичний, небагатослівний. Він за будь-яких обставин зберігає стриманість, вірність даному слову, робить більше, ніж обіцяє. Він не говорить що-небудь хороше про себе і щось погане про інших. Він є втіленням самоконтролю, порядності, вихованості, освіченості, пристойності. Здійснює джентльменські вчинки, але ще більше відрізняється від простих смертних тим, чого він не робить...


      «Джентльмен більше робить, ніж говорить. А говорить красиво і по суті».

      Чоловічий клуб «Gentleman» проводить курси, семінари і тренінги, а також - персональні консультації за наступними напрямками: етикет; правила поведінки в суспільстві; психологія; постановка цілей  та їх реалізація; діловий, міжнародний, корпоративний та застільний етикети; громадські комунікації; етика ведення переговорів; міжособистісне спілкування; культура спілкування, ораторське мистецтво; управління конфліктами; активна фізична і психологічна оборона та багато іншого. Є можливість скласти свій індивідуальний курс з зацікавлених тем, а також скористатись нашими додатковими послугами.

       Кілька окремих занять присвячено питанням іміджу: основні тенденції моди, стилі одягу, підбір гардероба для сучасного чоловіка. Також у нас діє спортивний клуб «Gentleman», де кваліфіковані тренери допоможуть Вам тримати себе в хорошій формі. 

       Сподіваємося, що наші програми будуть цікаві всім: і тим, хто робить перші кроки в самостійне доросле життя; і тим, хто хоче досягнути успіху в бізнесі та кар'єрі (керівникам великих і маленьких компаній, менеджерам різного рівня, підприємцям, бізнес-асистентам, службовцям, представникам мережевих організацій);  і  тим, хто хоче підвищити свій рівень розвитку та впевненості в собі, здобути психологічну стійкість, завести нові знайомства, поспілкуватися з іншими людьми в приємній атмосфері.

      Заняття проводять сертифіковані тренери, викладачі високої кваліфікації, фахівці та експерти з різних сфер етикету, бізнесу. Головне - це професіоналізм, з яким ми виконуємо свою роботу.

      Після закінчення курсів - практичні заняття. За умови успішного виконання завдань випускного контрольного тесту, слухачі отримують Сертифікат встановленого зразка та ексклюзивну клубну карту (має привілеї у наших партнерів, дозволяє брати участь у житті клубу).
      І памятайте, що досконалості немає меж. Розвивайтеся разом з нами!

З повагою Андрій Савчук   

Вступити в клуб можна за координатами:

www.gclub.com.ua

тел.: (067) 9655557

info@gclub.com.ua

Для чоловіків різних вікових категорій створені дорослі, підліткові, дитячі групи по інтересам клубу "Джентльмен"

Будь кращою версією себе!

                 

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(35) зима 2015 року