Coffee Nanny

Сучасний світ динамічний, мінливий та вимагає постійного руху. Найважче з цим справитись молодим матусям, які з малям на руках намагаються бути в курсі всіх цих плинних подій. На допомогу в таких ситуаціях приходить няня.

Яка ж няня підійде cупермамам? Уважна, пунктуальна, весела, турботлива і надійна! Яка знає та вміє комбінувати методики розвитку, але завжди відштовхується від побажання мами та потреби дитини! Яка не виховує малюка самостійно, а діє лише за маминими установами. Яка вміє надавати першу домедичну допомогу та має дійсну медичну книжку. Саме таку няню Ви знайдете у сервісі Coffee-Nanny! Сервісі для cупермам, які встигнуть все!

Сервіс надає послуги:

  • няні на декілька годин
  • підбірпостійноїняні
  • навчання нянь
  • няня на свято/бенкет 

 

Як працює послуга «Няня на декілька годин»?

- Якщо Ви просто хочете випити ароматної кави у тиші, вирішити термінові справи або нарешті почати ходити в басейн))), а малечу немає з ким залишити, на допомогу Вам можуть прийти няні з сервісу Coffee-Nanny. Няня може прийти в будь-яке зручне для мами і малюка місце та бути з дитиною від 2 годин до необхідного мамі часу.

- Якщо Ви не встигаєте забирати малюка з садочка, школи чи розвиваючихгуртків – наші няні також можуть це зробити!

Як працює послуга «Няня на свято?» (не плутати з аніматором!!!) 

Няня створить комфортну атмосферу для дитини та гостей, погуляє на вулиці або пограється з дітками в ігровій зоні, тощо.

А ще у нас Ви можете знайти неймовірні Busy-Box. Це чарівні коробки, наповнені цікавими іграми та несподіванками, які дозволять незабутньо провести час з малечею! За допомогою Busy-Box ви разом зможете поринути в неймовірний світ пригод та розвиваючих ігор!

+380 (50) 824 66 61

@coffee_nanny_lutsk

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020