ЦУКРОВА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

У четвер, 6 листопада, у львівському театрі ім. Марії Заньковецької о 19:30 відбудеться документальна інтерактивна танцювальна вистава «Цукрова Незалежність» присвячена памяті Небесної Сотні. Частина коштів, зібраних з квитків будуть спрямовані на забезпечення життєдіяльності військових.

Кращий балет Західної України театр танцю MADRIN до 10- тої річниці своєї діяльності створив п'яту ювілейну сольну виставу, яку присвятив пам’яті Небесної Сотні. На сцену вийдуть танцюристи MADRIN (серед яких учасники ТП «Танцюють Всі», «МАЙДАНС», «Х-Фактор», «Хочу у Віа Гру», «ШАНС»), а також танцюристи інших колективів, студенти профільних ВУЗ-ів, зокрема акробатична група театру спорту А.І. Синиці. Режисери-постановники вистави - Маріна Кендзьор/Васильєва та Людмила Савіна. 

У виставі глядач побачить хореографію європейського рівня, покладену на пісні улюблених та талановитих українських виконавців. Театр танцю MADRIN занурить глядачів в події минулої осені-зими, тож півторагодинне шоу буде сповнене емоцій. «Вистава тяжка, але Ви вийдете із залу натхненні, гарантуємо! Не бійтеся брати із собою дітей, сюжет вистави їх не зачіпить, але краса хореографії пробудить любов до мистецтва. Постановка сповнена цікавих малюнків, складних акробатичних трюків та несподіваних танцювальних рішень», - кажуть постановники.

На «Цукровій Незалежності» глядач не побачить дорогих сучасних екранів, 3D декорацій і костюмів у стразах: «Сьогодні ми танцюємо не про це. Сьогодні ми танцюємо про долю українського народу, який вийшов з дому в чому був за право свого вибору. Згадаймо початок нової історії нашої нації і вшануємо память Героїв Майдану!».

Вдячні тим, хто підтримав наш проект і

продовжуємо шукати партнерів, які готові долучитись!

ТЕАТР ТАНЦЮ MADRIN

Маріна Кендзьор/Васильєва

097 32 11 535, 063 835 14 36

madrin@madrin.com.ua