Даниїл Тер-Маркар'ян

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Для успішного майбутнього потрібно працювати вже сьогодні».

Діти… У їхніх серцях стільки доброти та щирості, та ще більше віри, якої нам, дорослим, так часто не вистачає. Герой нашого інтерв’ю, красень з обкладинки журналу «People UA» – Даниїл Тер-Маркар'ян, йому чотирнадцять років, та навіть у цьому віці він знає, чого хоче від життя. А ви знаєте? На перший погляд перед нами звичайний учень ООЗ «НВК» ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії «смт Голоби», та якщо поспілкуватися з Даниїлом хоча б п'ять хвилин, перед нами постає свідома, доросла, сучасна особистість, яка точно знає ціну свого часу та усвідомлює, що саме таким амбітним підліткам, як він, змінювати цей світ до кращого.

Познайомимося ближче! Даниїл – добрий, щедрий та наполегливий у досягненні цілей. Він вміє радіти життю та цінувати кожну хвилину, і, напевне, саме тому приділяє час тим заняттям, що дійсно до душі. На цій ноті варто сказати величезне дякую його батькам, які вірять у свого сина та підтримують усі починання хлопчика, а також людям, які вплинули на його виховання, а саме: директору гімназії смт Голоби Наталії Вікторівні Хом'як, класному керівнику Наталії Юріївні Володькиній та усім його вчителям. Зростаючи у чуйній, люблячій атмосфері, наш герой вже в юному віці серйозно роздумує над майбутнім.

PeopleUA: Яким ти бачиш своє майбутнє?

Даниїл Тер-Маркар'ян: Я прагну, щоб мої рідні пишалися мною. Я хочу поглиблено вивчати і більше практикувати англійську мову та розвиватися в сфері моделінгу. До слова, наразі навчаюся в школі «Grace Model House», в якій засвоюю не лише теоретичний матеріал, але вже практикую свої вміння у модельному напрямку. І якщо говорити про майбутнє, воно повинно бути успішним, коли над цим працювати сьогодні... Цілком можливо, за декілька років я буду успішним у моделінгу. І коли я нарешті досягну цього, зможу реалізувати свою найбільшу мрію – допомагати онкохворим діткам. І насправді, було б дійсно круто, якби і мої однолітки більше займалися корисними справами, які допоможуть їм у майбутньому та змінять світ до кращого. На жаль, більшість дітей XXI століття зосереджуються на чомусь поверхневому, наприклад, популярності серед однолітків, нових гаджетах, брендових речах. З раннього віку починають дорослішати, замість того, щоб здобувати освіту, всебічно розвиватися і будувати поступово своє мабутнє. Користуючись нагодою, закликаю усіх проявляти турботу та обачливість, доброту та робити більше добрих справ. Адже спільними зусиллями ми можемо зробити цей світ красивішим і кращим!

     Повірте, спостерігаючи за ходом думок цього юнака, і сам надихаєшся змінювати своє життя, ставати кращим. Бо якщо діти не бояться мріяти і щохвилини працюють, аби ці мрії здійснилися, то що заважає нам, дорослим, повірити у себе?

Спілкувалась: Інна Мархевка. Фотограф: Катерина Сива. Локація: WEST AUTO HUB

 

Модельна школа «Grace Model House»

м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 52

2-й пов. офіс №1

тел. (097) 2739929, (050) 5564601

https://www.facebook.com/gracemodelhouse

https://www.instagram.com/grace_model_house

 

Опубліковано: People UA № 3(49), весна 2020