Де навчають іноземної всіх: від кількамісячних малюків до консулів й депутатів?

Знання іноземної сьогодні - вимога часу. Проте, мало кому вдалося вивчити іноземну на достатньому рівні у школі чи в університеті. На щастя, у Луцьку є центр іноземних мов «Мандарин», одна з кращих мовних шкіл.

СПЕКТР ПОСЛУГ

У мовному центрі можна вивчити англійську, німецьку, польську, іспанську, французьку, італійську,чеську  та українську мову. Уроки доступні як для дорослих, так і для дітей. Дитячі заняття відбуваються у формі гри та цікавих завдань, дорослі – повністю «занурюються» в іншомовне середовище.

 БЕЗКОШТОВНІ КЛУБИ

В «Мандарині» діють спеціальні абсолютно безкоштовні клуби з вивчення іноземної. Так кожен охочий може відвідувати ці заняття. «Тематика наших клубів найрізноманітніша: фільми мовою оригіналу, кухня народів світу, мистецтво», – розповідає керівник мовного центру Юлія Яковлюк. – «На заняття ми часто запрошуємо спеціальних гостей: художників, стюардес, шеф-кухарів. Афішу таких клубів ми розміщуємо щомісяця на нашому сайті».

ПРОРФЕСІЙНІ ВИКЛАДЧІ

На першому місці при відборі працівників – професіоналізм. Викладачами центру «Мандарин» є навіть кандидати наук. Вражає факт: у команді є викладачі, які працюють тут із найперших днів заснування мовного центру. Для підвищення професійного рівня для викладачів тут щомісяця організовують семінари, тренінги та вебінари.

УСПІХИ УЧНІВ

Найбільшими досягненнями у «Мандарині» вважають успіхи учнів, котрі стали лауреатами олімпіад, переможцями міжнародних програм, володарями грантів. Найбільша гордість мовного центру – киянин Олексій Залізецький, який за кілька місяців вивчив польську мову з нуля, переїхав до Польщі, зумів розвинути свій бізнес та збільшити власні доходи у 5 разів. Нині він проводить семінари, тренінги та вебінари польською й навіть отримав у Польщі звання «Найуспішніший підприємець року». Лучанин Юрій після інтенсивного курсу англійської переїхав до Китаю і тепер сам навчає маленьких китайців, а школяр Денис став лауреатом престижної американської програмиFLEX. Таких історій у «Мандарині» ще добрий десяток, і за кожною з них – наполеглива праця як учнів, так і викладачів.

УЧНІ З УСЬОГО СВІТУ

Цьогоріч «Мандарину» виповнюється 6 років. «За цей час ми заслужено визнані однією з кращих мовних шкіл нашого міста. Число наших клієнтів нараховує понад 450 учнів з Луцька, Києва, Кам'янця-Подільського, Черкас, Одеси, Польщі, Чехії, Німеччини, Ізраїлю, США та Канади. Все це стало можливим завдяки Інтернет-технологіям та навчанню через скайп.

ХТО НАВЧАЄТЬСЯУ МАНДАРИНІ?

Клієнтами мовного центру є представники консульства, депутати, програмісти, художники, музиканти, студенти, вчителі, лікарі та, звичайно ж, діти.

Цікаво, що у школі планують розпочати заняття іноземною з кількамісячними малюками. «Зі своїм крихітним синочком я займаюся англійською з трьох місяців за методикою Домана, і у свої 10 місяців він показує вражаючі результати!», – зізнається керівник мовного центру.

СПІВПРАЦЯ З ІНОЗЕМНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Також школа співпрацює з кращими державними та приватними університетами Любліна, Варшави, Вроцлава, Кракова та інших міст Польщі. Тож абітурієнти можуть отримати фахову консультацію з навчання в Польщі.

Якою б не була ваша мета – вивчити іноземну самому чи віддати дитину у хорошу мовну школу – варто спробувати заняття у «Мандарині» аби переконатися – це дійсно найкращий центр іноземних мов!

"Мандарин" - відчуй смак іноземних мов!

м.Луцьк, просп. Волі, 27, 3-й поверх (поруч магазини «Фокстрот»та «Єврошоп»)

Тел.:  +38 (0332) 29-49-54; +38 066-623-50-15; +38 097-804-83-90

http://mandarincenter.com.ua/

Ми в соцмережах: 
http://vk.com/mandarin_lutsk
https://www.facebook.com/MandarinLanguageCentre

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 2(36), весна 2016