Дерево приносить успіх?

 Або що врятувало Попелюшку?

Як зробити весілля оригінальним?

Все більше пар обирають національну тематику для святкування найважливішого дня у їх спільному житті. Молодята роблять акцент на природності, натуральності, щирості та чистоті. Головне – світлі почуття, які не гаснуть, а переростають у щось більше, дають життя новому. Щоразу перед молодими постає питання: що подарувати своїй половинці на День народження СІМ’Ї? Актуальними подарунками лишаються золоті прикраси, подорожі та пісня у виконанні коханого. Світом шириться новий тренд: справжнє живе дерево як подарунок на весілля або річницю. Такий оригінальний презент не випадково за короткий час отримав популярність – він приносить користь природі та символізує початок життя нової сімї. Такий подарунок, як і справжнє кохання, – вічний!

Статистика показує, що пари котрі садили дерева у день свого весілля живуть довго та щасливо. Психологи ж кажуть, справа в тому, що змінилось ставлення молодих людей до шлюбу. Тепер вони більш свідомо підходять до життя, адже посадити дерево, побудувати дім та виростити сина – це головні орієнтири у житті кожного. 

Ви сімейна людина?

Готуєте сюрприз на річницю весілля, але не виходить проявити креатив? Задумайтеся на хвилину: чого я ще не дарував? Квіти, прикраси, фотографії, білизну, подорожі, іграшки, подушки, одяг, взуття, навіть домашнього улюбленця… Список можна продовжувати безкінечно. Період побачень і час спільного життя вичерпали всі ідеї для подарунків. Сертифікат на дерево в подарунок буде у ваших руках за 1 хвилину після замовлення. У цьому вам допоможе сайт «Даруємо дерева» www.daruem-dereva.com.ua .

 Що подарувати на День народження?

Дерево стане хорошим подарунком на День народження. Воно ростиме разом з іменинником. У багатьох народів є традиція – коли народжується дитина, на її честь садять дерево. Коли й іменинник і його подарунок виростає – дерево стає оберегом. Хороший варіант для такого подарунку – кедр. Енергетика кедра сильна і здорова – такою ж здоровою виросте і дитина! Цікава альтернатива квітам, чи не так? Мій знайомий, наприклад, посадив в честь народження сина алею дерев.

 Свята без подарунків не буває! Подарунок, який зможе здивувати, – це іменне дерево. Такий презент стане по-справжньому незабутнім.

Серед порід дерева краще обирати не плодове, адже плодові культури не такі довговічні й піддаються нападам шкідників. Найкращий варіант для нашого клімату – кедр. Повітря кедрового бору корисніше, ніж соснового, в десятки разів. Хвоя і деревина цієї унікальної цілющої рослини мають оздоровчі властивості. Її вік – до 800 років, відтак, ваш подарунок побачить не одне покоління нащадків. Існує немало легенд про кедр, так як це дерево є символом доброти і відданості. Одна з них розповідає про тисячолітнє дерево, яке вже от-от збиралось впасти, але під ним ліг відпочити стомлений чоловік. Всю ніч дерево трималось, а як тільки чоловік встав і відійшов від нього вранці – рухнуло на землю. Немало легенд присвячено і кедровим горішкам. Так, у казці про Попелюшку, екранізованій литовськими режисерами, у кедрових горішках було заховане вбрання, яке принесло щастя головній героїні.

Даруємо радість коханим, рідним, друзям, колегам.

З НАГОДИ весілля, Дня народження, ювілею, хрестин, Дня ангела, випускного, в знак подяки, для привітання з успіхом

тел.: (095) 4431023, (0332) 285728

www.Daruem-dereva.com.ua