Дерев’яні жалюзі
Decor-market Дерев’яні жалюзі

  Дерев’яні жалюзі – швидкоплинний тренд чи перевірений роками та стилями акцент інтер’єру?

 Ми живемо в світі, де перевищує межа штучного та синтетичного. Створюючи власний будинок – ми створюємо місце комфорту, в якому прагнемо відтворити тільки ті мотиви, які нам дарують насолоду. Тому більшість власників сучасних осель є прихильниками екостилю. Даний стиль особливий тим, що використовуються природні матеріали. Популярним декором виступають дерев’яні жалюзі. Про їх особливості та переваги ми почули від знавця-експерта в сонцезахисті Андрія Сафіяна.

   Дерев’яні жалюзі відносяться до категорії преміум сонцезахисту. Своїй популярності ці жалюзі завдячують дереву, що надає їм певні переваги: ефектний зовнішній вигляд, екологічність, міцність та довговічність. Вони додають інтер’єру затишку та спокою, елегантності та строгості. Особливість дерев’яних жалюзі в тому,що:

     вони не вигоряють (деревина ретельно зашліфована та оброблена спеціальним лаком);

           хороша регуляція інтенсивності потрапляння сонячних променів до  приміщення;

           матеріал (деревина) є гіпоалергенним, що дає змогу використовувати в кімнатах будь-якого призначення:  чи то гостьовій, чи то дитячій спальня;

           широкий асортимент дає змогу максимально підібрати жалюзі до кольорової палітри інтер’єру.

З яких матеріалів виготовляють дерев’яні жалюзі?

   Матеріалом для виготовлення деревяних жалюзі служать листяні породи дерев: канадська липа, дерево павловнія і бамбук. Якість деревини, сушка, розпилювання, тонування і покриття лаком проходять строгий контроль. Всім відомо, що дерево боїться вологи і перепаду температур, але при виборі деревини можна надати перевагу павловнії: стійке до перепадів температур, не боїться впливу вологи або вологого прибирання, вироби з даного матеріалу можна використовувати у ванній кімнаті, на кухні і басейні. Сонцезахист виготовляється з ламелей 25 і 50 міліметрів, а кольори в палітрі від світлого бука до червоного дерева і насиченого венге.

Враховуючи, що даний вид сонцезахисту має тривалий термін служби та досить високу вартість, виникає питання: «Чи довго дерев’яні жалюзі залишаться в тренді?».

   Дерев’яні жалюзі були первинним видом сонцезахисту і до сьогодні не втрачають своєї  популярності. Якщо сторіччями жалюзі  є одним із трендових декорів, то можна запевнити, що їх популярність не швидкоплинна.

    Дерев’яні жалюзі підкреслять природність вашого інтер’єру та захистять від небажаного сонячного проміння. Створити затишок в оселі Вам допоможе «Decor-market», в якому представлений великий вибір сонцезахисних систем: рулонні штори, жалюзі, римські штори, плісе та бамбукові штори. А також металопластикові вікна, двері, гаражні ворота, захисні ролети. Гордістю підприємства є власне виробництво тканинних ролетів з найрізноманітніших видів тканин. В «Декор-маркеті» знають, що сподобається саме Вам, адже якість продукції підтверджена сотнями задоволених клієнтів по всій території України. 

Facebook AndriySaphiyan

www.decor-market.com.ua/

https://m.facebook.com/Dec0rMarket/?refid=52&__tn__=C-R

https://www.instagram.com/decor_market.com.ua/

https://www.instagram.com/andriy_safiyan/?utm_source=ig_profile_share&igshid=1n292ujj3cjmt

Decor-market

м.Луцьк

просп. Соборності, 43

просп. Відродження, 42

 +38 (068) 385-70-07

 +38 (095) 385-70-07

м.Київ (‎099) 7323229

м.Чернівці ‎0970335533