Ділові костюми ручної роботи від дизайнера Руслана Лазарева
Руслан Лазарев

Знакова річ у гардеробі справжнього чоловіка – зроблений на замовлення костюм. Про талант італійських кравців ходять легенди. Тому поцінувачам мистецтва бездоганних чоловічих костюмів доводиться вишукувати способи зустрітися з ними в Римі чи Мілані. Але навіщо їхати до Італії, якщо можна зробити замовлення, виконати та отримати його в Україні? 

Руслан Лазарев 

Нещодавно він повернувся до України після 15-ти років роботи в Італії та відкрив власне ательє. Навчався та працював Руслан у відомих кравців Італії, таких як Гаетано Алоізіо, Ніколас Віллані, Луіджі Галло, Вітторіо Мескіно, Армандо Рубіно, Іларіо Пішонері, Андреа Лупареллі, чиї костюми носять сьогодні як члени королівських сімей, так і відомі бізнесмени. 

Кредо, яким користується дизайнер і кравець – це заперечення масовості в процесі створення одягу. Він шиє костюми індивідуально для кожного клієнта. Цьому маестро навчили в італійському інституті кравців ручної роботи. Естетика в ідеальних деталях: більше 30 000 стібків для одного костюма. Руслан Лазарев працює з натуральними матеріалами. Тільки ідеальне плетіння, ідеальні нитки і ідеальна щільність здатні передати архітектуру костюмів.

У костюмах кравця із задоволенням виходять на широку публіку такі відомі українські зірки, як Олексій Душка, Артем Позняк, а також принци Саудівської Аравії та режисер-легенда Мартін Скорсезе. Більше 30-ти костюмів було пошито для відомого співака Деміса Русоса. Вже сьогодні ви можете замовити пошиття костюму у відомого італійського майстра з українським корінням.

Руслан Лазарев – майстерність, в яку вкладена душа!

тел.: (098) 6250059

lazarev.design@gmail.com

www.ruslanlazarev.it