Діти – копії батьків

Діти – наше майбутнє. Поряд з ними ми поринаємо у дитинство, а вони вчаться від нас бути схожими на своїх батьків. Діти у всьому копіюють дорослих: словами, жестами, манерами, інтонацією, вчинками – і це природньо, а ще вони часто схожі зовнішньо на своїх батьків як дві краплі води. До вашої уваги світлини 12 дітей-копій своїх зіркових батьків.

1. Бред Пітт і Джолі Шило-Пітт

Дитина двох мегазірок досі не визначилася із своєю статтю - народжена дівчинкою, Джолі Шило Пітт воліє, щоб її називали Джон і терпіти не може сукні. Все може змінитися в майбутньому, але сьогодні трансгендерна дитина є копією свого батька (може, в цьому й справа?) Батько і мати Джолі Шило поважають її вибір і не наполягають на відповідності яким-небудь гендерним правилам.

2. Демі Мур і Румер Уїлліс

Пліткарі по всій планеті ревно відстежували дорослішання доньки найбільш романтичної пари кінця 80-х років Демі Мур і Брюса Вілліса - на кого ж з них вона схожа більше? Щелепа Румер дісталася татова, в цілому вона більше нагадує красуню-маму. Може, й на краще?

3. Сюзанн Серандон і Єва Амуррі

 

Сюзанн Сарандон, на думку широкого загалу, випустила в світ свою точну копію. Єва теж актриса, як і мама, і, знову ж, на загальну думку, розмір її драматичного таланту, можливо, такий же, як у мами. Залишається лише здогадуватися, що відчуває  Сюзанн, дивлячись на свою дочку: гордість чи відчай?

4. Сінді Кроуфорд і Гербер Кайя

Легендарна красуня 80-х теж має щастя спостерігати за своєю майже абсолютною копією. Її дочка-тінейджер Кайя, працює по контракту з однією із найпрестижніших модельних агенцій IMG Models.

5. Різ Уізерспун і Ава Філліп

Різ дала донці екзотичне ім'я на честь Ави Гарднер, легенди Голлівуду. Чи вплине це якось на долю дівчинки – не зрозуміло, але вже зараз вона є улюбленою мішенню папараці через свою дивну схожість з мамою.

6. Ума Труман і Майя Турман-Хоук

Майя зараз виглядає абсолютно так само, як її мати виглядала у підлітковому віці. Ума зізнається, що схожість її іноді лякає – начебто вона дивиться у дзеркало з ефектом повернення в минуле.

7. Клінт Іствуд і Скотт Іствуд

Спробуй доведи усім, що ти щось з себе представляєш, якщо в татусі тобі дісталася справжня легенда. На початку своєї акторської кар'єри Скотт використовував прізвище матері (Рівз), щоб уникнути асоціацій з батьком - говорить, що це не дуже допомагало. Дійсно, дуже вже схожий, не помилишся.

8. Девід Бекхем та Бруклін, Ромео, Круз Бекхеми

Тут особливо й здогадуватися не потрібно, і точно не сплутаєш – на всіх сімейних фото сини Девіда Бекхема схожі на нього і один на одного.

9. Гвінет Пелтроу і Аппл Мартін

Донька Гвінет Пелтроу і Кріса Мартіна зростає справжнім клоном своєї матері. Мати і дочка дуже близькі, що нечасто зустрічається в зоряних сім'ях.

10. Том Хенкс і Колін Хенк

Син «Форреста Гампа» успадкував не тільки зовнішність, а й талант – його ролі в серіалах Фарго і Медмен не пройшли непоміченими критиками і шанувальниками тата.

11. Джуліанна Мур і її донька Лів Фрондліч

Лів вже почала зніматися в кіно і, незважаючи на свій юний вік, подає великі надії. Дівчинка росте і змінюється, проте з кожним роком її схожість з матір'ю тільки посилюється.

12. Мадонна і її донька Лурдес Леон

Лурдес виросла під прицілом камер фотографів й улюбленою справою журналістів: є постійне порівняння досягнень дівчини з її зоряної матір'ю. Але, незважаючи на зовнішню схожість, характер у Лурдес набагато спокійніший - підривати шаблони і руйнувати стереотипи вона, схоже, не збирається.

Джерело фото: GettyImages

PS: А якщо відволіктися від зірок і спуститися на землю: на кого ви схожі – на маму чи на тата? І чи є серед присутніх ті, кого можна сміливо назвати копією одного з батьків? Надсилайте фото копій дітей-батьків на е-мейл people21century@gmail.com і шукайте свої світлини на сторінках журналу PeopleUA.