Для чого потрібен дизайн-проект?

Хочете перетворити сіру коробку стін в стильний житловий простір, що максимально відповідає потребам всієї сім’ї та сучасним уявленням про рівень комфорту? Кожен з нас, запланувавши ремонт, сміливо думає: «Я сам(а) все зроблю». Проте, дизайн інтер’єру «грає за своїми правила»…

Якими ж мають бути кроки до отримання інтер’єру Ваших мрій?1)Дизайн-проект;2) пакет креслень і електрики;3) візуалізація приміщення в перспективі 3D;4) нагляд за проведенням будівельних робіт;5) підбір матеріалів;6) авторський нагляд.

Як розробляється дизайн-проект інтер'єру? Правильне зонування, функціональність, ергономічність, практичність, і звичайно, ексклюзивне художнє оформлення, це те, для чого створюється дизайн-проект інтер'єру. При розробці проекту враховуються всі особливості та побажання. Ви зможете побачити фотографії вашого майбутнього інтер'єру, ще до того як почнеться ремонт!

Дизайн-проект студії «DeStyle» представлений Вашій увазі це можливість побачити досконалий, закінчений образ інтер'єру. Це чітке уявлення про всі етапи здійснюваних робіт і докладний посібник для будівельників. Ви зможете тримати під контролем весь процес робіт і будете із задоволенням спостерігати за послідовністю етапів народження нового інтер'єру.

Для тих, хто хоче зробити своє житло ексклюзивним, звертайтеся до кращих фахівців студії дизайну «DeStyle». Створюючи кожен куточок житла, втілюючи фантазію, використавши дизайнерські прийоми, дизайнер зробить його гармонійним, красивим і неповторним, враховуючи кольори, форми та антропометричні вимоги.

www.destyle.biz

м. Луцьк, вул. Ковельська, 22. 3 пов., офіс 301

тел.: (050) 9262753 Сергій