До Дня Святого Миколая відбулася благодійна акція для діток

До Дня Святого Миколая відбулася благодійна акція для діток із Дитбудинку міста Біла Церква.

«Героям Слава!» – вигукували діти у відповідь на вітання «Слава Україні!» Розпочалося свято виставою «Справжнє Різдво», у якій казкові персонажі навчають не лише головну героїню Пані, а й маленьких глядачів в чому полягає зміст Різдва. Зайчик, лисичка та янгол радісно сповіщають звістку про народження нашого Спасителя, адже у цьому головна місія великого релігійного свята. По завершенні вистави пролунала стародавня різдвяна колядка «Богся рождає». 

Завітав на свято й Святий Миколай, який привітав малечу з Днем Св. Миколая, наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Під новорічну ялинку дитячого будинку цьогоріч він приніс піньяту наповнену цукерками. Найменший хлопчик розбив піньяту з першого удару, і діти відразу змогли чимшвидше зібрати цукерки, які сипалися з неї. Додало настрою та підсолодило день малечі також hand-made печиво у формі янголів, зірочок, місяців, хмаринок.

Це були не усі розваги святкового дня. Благодійники провели для малечі майстер-клас по виготовленню новорічних іграшок. Діти із задоволенням робили з картону Санта Клаусів, що гойдалися на їхніх столах як маяки.

Слова подяки від дітей – це нагорода усім, хто причетний до створення свята. Приємно, що в період різдвяних свят люди з різних міст України об'єдналися, аби зробити добру справу. Дякую за допомогу в організації свята добродіям Анні Бутенко, Анастасії Шипеленко, Костянтину Тімохіну, Людмилі Юдіній, Наталії та Сергію Шамбрам, Ользі Чехачовій, подружжю Юрію Ваніну та Анні Шадріній, подружжю Христині Задворній та В'ячеславу Беляшову, а також мамі Любові Бекеші та донечці Владі. За виготовлення піньяти та позитивні світлини фотографу Анні Шадріній.

Організатор благодійної акції «Бог у серцях» Олена Бекеша закликає всіх та кожного зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце. «У 2022 році в Україні, на жаль, стало більше діток-сиріт, тому розуміємо, що дітей у дитбудинках ставатиме дедалі більше. Потрібно допомагати тим, хто так потребує турботи, слушної поради та батьківського піклування. Адже, чужих дітей не буває.»

Автор: Олена Бекеша. Фото: Анна Шадріна 

Опубліковано People UA 20.12.2022