Донечка - найкращий подарунок долі

З нагоди 8-го Березня, журналу позитиву пощастило поспілкуватися з Надією – мамою юної зіроньки Іванни Боярчук. Тепла зустріч з цією прекрасною жінкою дала можливість нам дізнатися про сильні материнські почуття, досягнення й захоплення Іванки, а також аспекти виховання донечки.

«Я завжди мріяла мати донечку. Найкращий подарунок долі – це наша Іванна. Господь нагородив її усіма талантами, якими тільки може володіти дівчинка, а ми – батьки,лише допомагаємо відкривати їх» – говорить мама Надія.

Найкращий подарунок для мами на 8 Березня – це любов її дитини. Надія пишається донечкою. І побачивши усі нагороди Іванни, варто не лише брати до прикладу виховання комунікабельної та активної життєвої позиції дитини, а й розповісти Вам здобутки цієї обдарованої лучанки.

Іванці всього 11 років, але на свій юний вік красуня-дівчинка впевнено тримається на сцені, приймає активну участь в конкурсах та фестивалях, займається професійно вокалом, бальними танцями, грає на фортепіано. Вона навчається у школі з поглибленим вивчення англійської мови і вільно спілкується з оточуючими.

Іваночка дуже творча і сповнена енергії, виділяється своєю ніжністю, шармом, елегантністю і вмінням яскраво передавати емоції на сцені.

Вона спробувала себе в ролі ведучої концертної програми, про її досягнення пишуть у місцевій пресі, її фото красуються на сторінках глянцевих журналів. Також, неодноразово приймала участь в програмі місцевого телебачення «Ранок Нової Волині». У творчому доробку Іванки є перший диск «Волиняночка».

 

 

Нагороди та дипломи викликають неабияку гордість не лише у батьків, але й у лучан. Іванка – маленька Віце-Модель України 2013, друга Віце-Міні Міс України 2014, отримала перше місце в конкурсі «Різдвяні дзвіночки-2014» в категорії ювенали – 2 поч., Володарка Гран-прі у конкурсі «Королева зими- 2014».
У квітні 2014 р. стала Лауреатом 2-ї премії фестивалю-конкурсу «Сонце за нас» в номінації «естрадний вокал». У липні 2014 на міжнародному конкурсі у Болгаріі стала володаркою SUPER GRAND PRIZE – Princess of the world 2014. Gold medal for excellent performance in the forum for talants & fashion «STARS OF THE WORLD 2014» у номінації «MODEL».В серпні 2014 у Трускавці на міжнародному конкурсі «Талант шоу» стала Лауреатом 3-го місця по вокалу. Володарка Гран-Прі «Найкрасивіша Україночка 2014», перша Віце-MINI TOP MODEL INTERNATIONAL 2014.

Артистичні здібності заслуговують на перші ролі у виставах. Іванна зіграла головну роль (дівчинки Адель) в театральному шоу «Долина Ельфів» та  головну роль (дівчинки Вероніки) у музичній п’єсі «Різдво в Парижі».

 

 Опубліковано "Лише Насолода" № 4(32) березень-квітень 2015