Доставка квітів у Луцьку

     Вже 5 років активно працює доставка квітів по місту Луцьк від roza.lutsk.ua . Віднедавна компанія почала стрімко набирати популярність та пропонує ексклюзивну послугу сервісу.

     Свої композиції флористична компанія формує тільки після затвердження замовлення, а головне, Ви можете бути впевнені у свіжості букета. Компетентні консультанти, досвідчені й талановиті флористи, усміхнені кур'єри – саме так про команду "Роза Волинь" відгукуються клієнти. У випадку виникнення питань консультанти служби доставки квітів готові прийти на допомогу та підказати, які квіти краще пасуватимуть та яскраво покажуть почуття, а також зроблять будь-яку подію незабутньою. Кур'єр швидко й обережно доставить замовлення одержувачу, а Ви отримаєте емоційний фотозвіт на пам'ять. До слова, витрати на доставку квітів сервіс бере на себе. Варто зазначити, що до кожного букету Ви отримаєте подарунок – листівку для привітань, побажань і навіть привітів.

    Висока якість букетів за доступною ціною приємно здивують Вас. На сайті Ви можете подивитися барвистий каталог квіткових композицій. Великий асортимент задовольнить запити навіть найвибагливіших клієнтів: букети в обгортці, в капелюшних коробочках і кошиках, у формі серця та з цифрами. Флористи стежать за змінами у квітковій моді та своєчасно втілюють нові ідеї у життя. Сучасні, стильні, модні та прекрасні букети – тільки для Вас!

    Крім того "Роза Волинь" пропонує відвідати магазини у Ковелі, Нововолинську та Володимирі-Волинському – квіти з безкоштовною доставкою по місту.

Дзвоніть – ми Вас чекаємо!

0664369521 (Viber, WhatsApp)

0964369521

0734369521